OneLife

OneLife

שנות נסיון:

מעל 20 שנה

שפות לימוד:
עברית
אזור:
המרכז
school-ad-video-thumb

בית ספר להכשרת אימון ו-NLP – OneLIfe

מי אנחנו

הבית הספר OneLife הינו בית להתפתחות אישית, המשלב סדנאות להתפתחות אישית אותן עובר המאמן לעתיד, יחד עם העשרה בתחומים מגוונים ורבים כגון התקשורת הבין-אישית, החשיבה החיובית ועוד. לימוד המיומנויות וכלי האימון מועברים בצורה אפקטיבית בה חווה התלמיד את התהליך בעצמו ואף לומד כיצד להשתמש בהם בעתיד. אנו מאמינים כי כל בני האדם שונים זה מזה ולכן מאמן לא יכול להיות טכנאי של כלי אימון אלא עליו להבין את עומק הלוגיקה האנושית וזו בדיוק המומחיות של סגל המרצים והמאמנים של בית הספר OneLife.

בית הספר הוקם בשנת 2012 ומאז הכשיר עשרות מאמנים ומאמנות לעסוק בתחום.

 

קורס להכשרת מאמנים אישיים
פיתחנו ב- OneLife מתווה לימודים ייחודי, מקיף ועשיר שמטרתו לאפשר למאמנים להצליח בפועל ולהיות מאמנים מקצועיים, בעלי ידע נרחב, וניסיון מעשי.
מסלול לימודים כולל 345 שעות הכשרה (כפול מדרישות לשכת המאמנים!) מתוך הבנה שמאמנים מקצועיים חייבים לעבור דרך, להתנסות בעצמם בתהליכי אימון והתפתחות אישית, להבין את שעליהם לשפר בחייהם. כך יוכלו להבין את המתאמנים שלהם בעתיד.

 

הגישה האימונית של בית הספר –

גישת האימון על פיה פועל בית הספר OneLife הינה הגישה ההומניסטי – שיטה ייחודית להטמעת שינוי.

ההכשרה בבית הספר משלבת תכנים מעולם ההתפתחות אישית, תהליכי תקשורת, מיינדפולנס, סדנאות העשרה ייחודיות ועוד. כל זאת בנוסף להכשרה מעמיקה ומקיפה בתחום האימון. אצלנו מציידים בכלים שיסייעו למאמנים להצליח בעולם האימון ויכוונו אותם להצלחה בתחום.

במהלך הקורס חווים התלמידים פריצות דרך שמשפיעות על כל תחומי החיים ומסייעות ליצירת התבוננות חיובית על חייהם.

מודל האימון של בית הספר מתייחס לציר ההתפתחות האישית של כל מתאמן בתהליך אימון. תוך התייחסות לתהליכים הפנימיים והחיצוניים שעובר מתאמן במישור ההתפתחות האישית והמודעות שלו, בהוויה שלו ובעשייה שלו.

 

הקורס בנוי מ- 3 נדבכים עיקריים: התנהגות אנושית, לימודי התפתחות אישית וכמובן לימודי הליבה באימון וכלים לעבודת המאמן.

 

הקורס שלנו כולל:

 • 36 מפגשי שיעור – אורך כל שיעור 5.25 שעות. בקורס תכירו מרצים בעלי ניסיון בעולמות תוכן שונים ומגוונים, אשר יעשירו את עולמכם האישי והמקצועי. בכל שיעור תהיה לכם הזדמנות לצמוח, להכיר אתכם לעומק, להבין מה עליכם לשפר בחייכם ולקבל כלים אפקטייבים כדי לבצע זאת.
 • 3 סדנאות להתפתחות אישית – השתתפות ב-3 סדנאות עוצמתיות ואפקטיביות, אשר ישדרגו בזמן קצר את היכולות והמיומנויות האישיות והמקצועיות שלכם. תוכלו לשפר את מערכות היחסים שלכם, להיות בני זוג טובים יותר, הורים טובם יותר לילדיכם… ובוודאי מאמנים מצויינים ומקצוענים.
 • אימון אישי – בן 10 מפגשים עם מאמנים מיומנים ומנוסים, בוגרי OneLife, אשר מאושרים ע"י לשכת המאמנים.

 

מנחים בבית הספר – מידע מלא, שנות ניסיון, תארים, עיסוקים , משפט מוטו

 • רמי דבורה – מאמן בכיר ומנוסה למעלה מ-20 שנה. הקים את בית הספר בשנת 2012 כבית להתפתחות אישית, המשלב סדנאות להתפתחות אישית והעצמה לאורך כל הדרך. איש עסקים מנוסה אשר בבעלות חברות נוספות בתחום ההייטק ובתחום ההתפתחות האישית.
  "הטובה הגדולה ביותר שתוכל לעשות לאדם אחר היא לא לגלות לו את כישוריך, אלא לחשוף את שלו בפניובנימין ד'יזראלי
 • מייקל בן דוד – מאמן אישי, עסקי וקבוצתי, עורך דין בהשכלתו. לשעבר יו"ר ועדת ההסמכות וחבר הועד המנהל בלשכת המאמנים בישראל, וחבר בפדרציית המאמנים הבינלאומית.
  "אילו היינו עושים את כל הדברים שביכולתנו לעשות, אין ספק שהיינו מדהימים את עצמנותומאס אדיסון
 • אנה נווה לדרמן – מאמנת בכירה, סופרווייזר (מדריכת מאמנים) ומנחה בקורסי הכשרת מאמנים. מה שמניע אותי זה האמונה העמוקה שהמתנה ענקית שלנו כבני אדם היא האפשרות לחיות בחופש ובנתינה.
   "החופש הוא כאן ועכשיו או אף פעם לא"  קרישנהמורטי 
 • יעל גלבורט – יועצת ארגונית, מאמנת ומנחת סדנאות, בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. מתרגשת להוביל תהליכי אימון והנחייה ולראות את השינוי המשמעותי שחל במתאמנים ובתלמידים לאורך האימון.
  "אתה נמצא היכן שמחשבותיך נמצאות, ודא שמחשבותיך נמצאות היכן שאתה רוצה להיות"  – רבי נחמן מברסלב

 

התמחות בסטאג' –

בוגרי קורס להכשרת מאמנים אשר מעוניינים להיות מאמנים מוסמכים עוברים לשלב הסטאג', בו הם מאמנים בליווי מאמן בכיר, אשר מוודא את הצלחתם ומקצועיותם.

בוגרי בית הספר OneLife זכאים להטבות ייחודיות בעלות הסטאג'

 

התמחויות נוספות

בית הספר OneLife מציע מגוון התמחויות, לאחר סיום קורס המאמנים:
אימון עסקי, אימון ילדים ונוער, אימון לכלכלת המשפחה ועוד.

 

מיקום – מסלולי הלימודים בתל אביב ובכפר סבא.

רוצים לפרסם את בית הספר שלכם?

דילוג לתוכן