סלוואנה אבו סיף

סלוואנה אבו סיף

מוסמכת CCIL

התמחות: אימון אישי, אימון למערכות יחסים
פרטי התקשרות:

מאמנת נשים "העצמה נשית"

"להיות הגרסה הכי טובה של עצמך"
כמו נשים רבות, מצאתי את עצמי לכודה בתוך תפקיד המורה. אהבתי את הקשר עם התלמידים, את האתגר שבחינוך ואת תחושת הסיפוק שבהובלת תלמידים להצלחה. אך עם השנים, התחלתי לחוש חוסר סיפוק הולך וגובר. הרגשתי שאני לא מממשת את הפוטנציאל שלי, שאני תקועה במקום ולא מתקדמת. חיפשתי משהו חדש, משהו מעצים ומקדם, שיאפשר לי להביא לידי ביטוי את הכישורים והיכולות שלי בצורה מלאה יותר.
יום אחד, נתקלתי במודעה על קורס אימון אישי. משהו בי משך אותי מיד. הרגשתי שזה יכול להיות הדבר שאני מחפשת. נרשמתי לקורס, ומיד ידעתי שזו היתה ההחלטה הנכונה. התחלתי ללמוד על עולם האימון, על כלים ותהליכים, ועל הכוח העצום שיש לאימון אישי להוביל אנשים לשינוי חיובי בחייהם.
ככל שהתעמקתי יותר בתחום, כך גיליתי את התשוקה שלי לעזור לנשים. ראיתי כמה נשים סובלות מחוסר ביטחון עצמי, פחד מכישלון, ומקשיים במציאת הייעוד שלהן. רציתי לעזור להן להתחבר לעצמן, לגלות את הכוח הפנימי שלהן, ולצאת למסע של הגשמה עצמית.
התחלתי לאמן נשים, ומיד ראיתי את ההשפעה העצומה של האימון על חייהן. נשים שפגשתי התחילו להאמין בעצמן יותר, לקחת סיכונים, ולעשות צעדים משמעותיים לקראת הגשמת חלומותיהן. ראיתי נשים פורצות דרך, משיגות הצלחות, וחיות חיים מלאים יותר ומשמעותיים יותר.
היום, אני מאמנת אישית להעצמת נשים, בדגש על "הגרסה הכי טובה של עצמן". אני מלאת סיפוק. אני יודעת שאני עושה משהו משמעותי, שאני עוזרת לנשים לשנות את חייהן לטובה.
המסע שלי מהמורה למאמנת אישית היה מסע של גילוי עצמי, של התפתחות אישית, ושל מציאת הייעוד שלי. אני מאמינה שכל אישה יכולה למצוא את הכוח הפנימי שלה ולצאת למסע של הגשמה עצמית.
אני כאן כדי לעזור לנשים לעשות את זה.

דילוג לתוכן