ניר ארצי

ניר ארצי

מוסמך CCIL

התמחות: אימון אישי, אימון למנהלים, אימון למערכות יחסים, אימון לקריירה, אימון עסקי, אימון קבוצתי

מאמן אישי, מלווה אנשים בצמתי החלטה, מנחה

מאמן אישי, מנחה קבוצות לשינוי תודעתי ולהתפתחות אישית, סופר ילדים ומרצה.

בשנים האחרונות אני עוסק באהבה הכי גדולה שלי, לעבוד עם אנשים.

אני מלווה אנשים ומנחה קבוצות בנושאי בירור רצון, חופש בחירה, שינוי דפוסי חשיבה ובריאת מציאות חדשה.

בוגר הכשרת מאמנים, הנחיית קבוצות, מנחה למנהיגות תודעתית. וברקע 2 תארים, ליווי ופיתוח מפקדים, הכשרות בכירים בתחומי מנטורינג וניהול, ייעוץ עסקי וקריירת פיקוד ארוכה ומהנה בחיל האוויר.

לפני מספר שנים החלטתי לעצור! הייתי בעל משפחה, לאחר 2 תארים בהצטיינות, במסלול פיקודי בחיל האוויר, אבל משהו כבר לא הרגיש כמו פעם וידעתי שאני חייב לעצור ולצאת לדרך חדשה. ועם יד על הלב, זה דרש מאמץ לניקוי רעשים של אגו, שכר, ציפיות, ועוד ועוד… . אבל מהצד השני חיכו להם רצון, כישרון, תשוקה, התלהבות. ויצאתי לגלות במה עוד אני טוב, מה עוד אני ממש אוהב, מה חשוב לי, ומה אני רוצה לעשות?

ומאז אני עובד אם אנשים. מלווה אנשים בצמתי החלטה, בירור רצון וחופש בחירה (קריירה, התפתחות, זוגיות, פרק ב' מקצועי ואישי). אנשים שמצויים בדילמה ואולי הרגשת החמצה, חשש או כאב. שרוצים לעשות שינוי בחייהם. שאומרים שהכל בסדר אבל מרגישים אחרת. ובנקודה הזו אני רוצה להיות שם בשבילם. לברר את הרצון, את המטרות ולצאת לדרך ולחוויית חיים חדשה.

שינוי יכול להיות מפחיד, מלווה בחוסר וודאות, מבלבל. וזה ממש טבעי. אבל שינוי יכול להיות גם התחלה חדשה, יצירה, הגשמה, ובהחלט אפשר להרגיש שלמים וליהנות מהדרך.

אז אם גם אתם רוצים ליצור מציאות חדשה, מוזמנים ליצור קשר ונדבר.

דילוג לתוכן