טלי רפפורט

טלי רפפורט

מוסמכת CCIL

התמחות: אימון אישי, אימון למנהלים, אימון לקריירה
פרטי התקשרות:

מאמנת תעסוקתית, מאמנת קריירה

הי,

שמי טלי רפפורט, אני מאמנת מוסמכת CCIL, מאמנת בתחום הקריירה והתעסוקה.

אני גם יועצת קריירה ומומחית בעולם העבודה המשתנה.

מגיעה מרקע של מעל 20 שנות ניסיון בניהול משאבי אנוש בחברות טק, ליווי ועבודה שוטפת עם מנהלים במגוון מצבים ודילמות, לצד ליווי העובד בכל מעגל חייו התעסוקתיים. אני מכירה לעומק את שוק העבודה על מגמותיו המשתנות, על הסקטורים השונים שבו וכן את עולמות הקריירה ותהליכים ארגוניים.

בשנים האחרונות אני מאמנת מנהלים ואנשי מקצוע (Individual contributor), ממגוון חברות גלובאליות בארץ ובעולם, שמעוניינים לפתח ולקדם את עצמם בחברה בה הם עובדים ולהתגבר על מכשולי הדרך.

אימון על נושאים כמו- פיתוח וחיזוק מיומנויות ניהול והובלה, בחירת מסלול קריירה מתאים, מיתוג אישי במקום העבודה, איך לעשות נטוורקינג, ניהול עצמי, ניהול זמן ומשימות, ניהול סטרס ושחיקה, היבטי תקשורת בינאישית, פיתוח מיומנויות power skills ועוד ועוד

כמו כן ליוויתי ומלווה מאות מחפשי עבודה בעת חיפוש ומציאת התפקיד הבא שלהם, במעבר בין ארגונים, בהסבת מקצוע או בהסטה. במסגרת האימון התעסוקתי עוסקת גם בפאן האישי/ מנטלי בדגש על העצמה וחיזוק תחושת המסוגלות לצד עבודה על חסמים ואמונות מגבילות וגם בפאן הפרקטי- בבסט פרקטיס של חיפוש עבודה- שדרוג קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, אופטימיזציית של פרופיל LinkedIn, הצגה עצמית, העברת מסרים וליווי בכל היבט בתהליך חיפוש העבודה.

אני עם תשוקה רבה לעבודה עם אנשים בתהליכי 1X1, וכן עם חיבור עמוק לעולמות הקריירה ולארגונים.

ברמה האישית אני מאמינה בכל ליבי שמי שיממש עצמו בתפקיד, מבחינת התפתחות מקצועית והתפתחות אישית, יצליח להגיע לביצועים טובים יותר, יחווה תחושת הצלחה, יהיה חיובי יותר ובהתאם ישפיע לטובה גם על הממשקים שסביבו וגם שאר תחומי חייו יושפעו לחיוב בהתאם. אין סיפוק גדול יותר מלהיות חלק מהמסע של כל אחת ואחד וליהנות ביחד מפלאי הדרך.

אני גרה בתל אביב ומאמנת בזום מכל הארץ

מזמינה אותך ליצור עימי קשר, אני תמיד שמחה להכיר, לשוחח, להקשיב, ולחשוב ביחד.

 

דילוג לתוכן