ד"ר מגי בן יהודה

ד"ר מגי בן יהודה

בכירה MCIL מדריכה מוסמכת

התמחות: אימון אישי, אימון לזוגיות, אימון למנהלים, אימון למערכות יחסים, אימון לקריירה, אימון מתבגרים/ילדים ונוער, אימון עסקי, אימון קבוצתי

ד"ר מגי בן יהודה- מנטורית לאנשים ועסקים

ד"ר מגי בן יהודה, מאמנת אישית משנת 2006, מגי מאמנת  להעצמה אישית, מאמנת זוגות ברגעי משבר, מאמנת סטודנטים ותלמידים המעוניינים למצוא את הדרך הנכונה ללמידה תוך הבנה של מה שחשוב בחיים.

כמו כן , מגי מנחה סדנאות רבות בתחום העצמה האישית והתקשורת הבינאישית לארגונים שונים למבוגרים ובני נוער.

לאחר  10 שנות קבע בתפקידים שונים ו 15 שנים של ניהול עסק עצמאי בן כ- 35 עובדים  החליטה על שינוי שיהווה את המהות לשמה היא שואפת בחיים.

מגי החליטה להעניק שנה מחייה למען כפר הילדים בכרמיאל- פנימיה בה חיים מדריכים עם 11 ילדים כמסגרת משפחתית שמטרה לתת חוויה משפחתית מתקנת.

השנה הפכה ל 6 שנים מאתגרות ומלאות סיפוק בו לטענתה למדה להכיר את יכולת ההקשבה, יכולת ההכלה והנתינה. הדרך להבנה מה המהות שלה הייתה לה כעט ברורה ביותר

ואז במהלך לימודי התואר השני בו נחפשה לאימון אישי שהיה אז בחיתוליו בארץ הבינה שהאימון הוא ייעודה בחיים. סיימה לימודי אימון בשנת 2006 ומאז התחילה לממש את יעודה

כמו כן עברה הכשרות שונות באימון, בבתי ספר רבים בארץ, החל מאימון להעצמה, אימון לזוגיות ואימון למבוגרים, ילדים ובני נוער בעלי ADHD. ,כמו כן הוכשרה כסופרווייזר למאמנים .

את לימודי הדוקטורט הקדישה מגי  לחקר האימון האישי וחקרה את השפעות האימון האישי האקדמי על מסוגלות עצמית והצלחה בלימודים.

מגי  מביאה אל האימון את הניסיון האישי שלה, הן מבחינה אקדמית והן מתוך תהליכי הניהול והתובנות שלה בחיי היום יום.

החזון שלה באימון הוא  לראות אנשים קשובים יותר, אנשים המאמינים בעצמם וביכולתם בעלי דימוי עצמי מנצח, אנשים אשר ממצים את הפוטנציאל הטמון בהם.

 

 

הדרכות מקצועיות

דילוג לתוכן