גלית גנאור

גלית גנאור

מוסמכת CCIL

התמחות: אימון אישי, אימון למנהלים, אימון לקריירה, אימון עסקי

גלית גנאור

הי, נעים מאוד שמי גלית גנאור.

אני יועצת ארגונית אשר עוסקת כבר שנים רבות בחיבור בין טכנולוגיה לאנשים, הובלתי והכשרתי צוותים ואנשים בכל הנושא של המימד הדיגיטלי והחיבור שלו לחיים ולעסקים. כלומר, הקמתי פורטלים ארגוניים וקהילות ידע מקצועיות פנים ארגונית או עם לקוחות.

עבדתי עם מגוון גדול של ארגונים החל מארגונים פיננסיים, חברות היי טק, ארגונים עסקיים שונים, עמותות, עצמאיים.

בשנים האחרונות אני מעבירה קורס בנושא "הכשרה למנהלי קהילות דיגיטליות בעולם היברידי" בשיתוף עם היחידה פיתוח מקצועי באוניברסיטת בר אילן, מלווה ארגונית ואנשים בהקמה של סביבות עבודה וקהילות מבוססות על מגוון פלטפורמות ארגוניות.

בשנים האחרונות עשיתי גם קורס אימון בבית ספר לוגוס, ואני כיום מאמנת מוסמכת.

מוזמנים לפנות אלי אם אתם מחפשים לעבור תהליך של צמיחה והתפתחות אישית.

המקומות בהם אני חזקה במיוחד:

היבטים של הממד הדיגיטלי – כל מי שרוצה לעושת קפיצת מדרגה דיגיטלית בין אם זה לעסק שלו או שזה בתוך הארגון – אשמח לתרום מהידע הספציפי שלי בתחום.

אימון בנושא קהילות – הקמה של קהילה, לקחת את הקהילה שלכם צעד אחד קדימה, לבנות סביבה היברידית לקהילה שלכם שכוללת גם ממד דיגיטלי וגם מימד פיזי.

אימון בנושא צמיחה והתפתחות במקום העבודה – כל הקשר בין הקריירה לבין המקום בו אתם נמצאים עכשיו ולאן תרצו להגיע – כולל מתן כלים באזורים אלו

אימון בנושא צמיחה אישית – עשיתי לא מעט תהליכים "רוחניים" מבוססי צמיכה אישית וזה גם תחום בו אני חושבת שאני יכולה להביא ערך לאנשים שונים.

בקיצור – דברו איתי – מקסימום יצליח לנו, ויהיה חיבור.

 

דילוג לתוכן