ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Edna Ish-shalom

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עדנה איש שלום

:אתר ישוב: קרית טבעון
ednaishs@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9835269
נייד: 052-4577467

Tal Haim

מוסמך CCIL

חיים טל

התמחות: אימון אישי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
haim@talfamily.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8669772

Shmuel Hendler

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שמואל הנדלר

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

www.sh-h.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
shmuel@sh-h.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6910295
נייד: 052-2253838

Raffalovitch Eyal

מקצועי PCIL

אייל רפלוביץ

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון קבוצתי.

www.toot-coach.com :אתר ישוב: גבעתיים
eyal-r@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0524675771
נייד: 052-4675771

Vered Bloch

בכיר MCIL

ורד בלוך

:אתר ישוב: תל אביב יפו
veredbloch@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6996230
נייד: 054-5410479

Nuryani Orna

מוסמך CCIL

אורנה נוריאני

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תלמי יחיאל
ornanu.on@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8503198
נייד: 050-7224378

Weinberg Tali

מוסמך CCIL

טלי ווינברג

:אתר ישוב: גדרה
TALIWEINBERG2017@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0529255566
נייד: 052-9255566

Smadar Sela

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סמדר סלע

:אתר ישוב: רמת גן
smadarsela@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6318146
נייד: 052-3313166

Bar Or Anat

מוסמך CCIL

ענת בר-אור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
anati78@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523553966
נייד: 052-3553966

Hadar Efrat

מוסמך CCIL

אפרת הדר

:אתר ישוב: חריש
efrat-h@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 0527979232

Yoel Kaplan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יואל קפלן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
yoel1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5292717
נייד: 050-5775677

Bruchim Annie

מוסמך CCIL

אנני ברוכים

:אתר ישוב: נוקדים
anniebruchim@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: -0507326855

Ktefi Mayrav

מוסמך CCIL

מירב כתפי

:אתר ישוב: מזכרת בתיה
mayravla@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-8626419
נייד: 0528626419

Milner Mor Noa

מוסמך CCIL

נועה מילנר מור

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון אישי.

:אתר ישוב: להבים
noahmor01@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523686021
נייד: 052-3686021

Tichon Michal

בכיר MCIL

מיכל תיכון

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

www.tut-coach.com :אתר ישוב: קרית אונו
michaltichon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546560882
נייד: 054-6560882

Cohen Keren

מוסמך CCIL

קרן כהן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
keren_cohen@outlook.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7790097

Madmon Tamar

מוסמך CCIL

תמר מדמון

:אתר ישוב: רחובות
tmadmon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4975036

Halily Samaher

מוסמך CCIL

סמאהר חלילי

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
Samaherh@icloud.com :דוא"ל טלפון:
נייד: -0549000689

Hoffman Inbal

מוסמך CCIL

ענבל הופמן

התמחות: אימון אישי. אימון בריאותי / אימון למערכות יחסים.

InbalHoffman5386 :אתר ישוב: רחובות
hoffman.inbal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-3124019
נייד: 052-3124019

Anat Garti

בכיר MCIL

ענת גרתי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
anatgarti@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4318209
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה