ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Geller Victoria

מוסמך CCIL

ויקטוריה גלר

התמחות: אימון אישי.

:אתר ישוב: חיפה
g@yoola.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5870146

Ronit Helvitz

מוסמך CCIL

רונית הלביץ

:אתר ישוב: מטולה
hronit07@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4977263

Noa Itzhak

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נועה יצחק

www.anagrama.co.il :אתר ישוב: גילון
bluenoai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-2040048
נייד: 054-6319933

Biyalostotsky Batia

מוסמך CCIL

בתיה ביאלוסטוצקי

:אתר ישוב: חיפה
batiab7@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8732786
פרטים נוספים למאמן נייד: 0523861660

Or Liat

מוסמך CCIL

ליאת אור

:אתר ישוב: רחובות
liator.coaching@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525458946
נייד: 0525458946

Sharon Rendlich

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שרון רנדליך

:אתר ישוב: בית יהושע
sharon@gome.co.il :דוא"ל טלפון: 09-9577516
נייד: 050-8515051

Sarig Amit

בכיר MCIL

עמית שריג

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון עסקי.

:אתר ישוב: גבת
amitsarig@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 046549768
נייד: 054-2408262

Hilel Shimrit

מוסמך CCIL

שמרית הילל

Shimrithilel.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
Shimrith1978@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543978432
נייד: 0543978432

Nurit Gross

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית גרוס

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: טירת כרמל
nzgross@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9998439
נייד: 052-2699815

Mira Klein-pecht

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירה קליין - פכט

:אתר ישוב: קרית אונו
mira@imun-iski.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5357710
נייד: 052-5562342

Awwad Rina

מקצועי PCIL

רינה עוואד

:אתר ישוב: נצרת
rina.awwad@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5710001

Vinitzer Ilanit

מוסמך CCIL

אילנית ויניצר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
vilanit@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3336161

Friedman Geula

מוסמך CCIL

גאולה פרידמן

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

www.geulafriedman.co.il/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
Geula@gld.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5211411

Sharona Shaer

מוסמך CCIL

שרונה שאער

:אתר ישוב: בני ברק
sharonashaer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6194322
נייד: 054-3453821

Rimon Nahar

מוסמך CCIL

נהר רימון

:אתר ישוב: בת עין
nahar.yotam@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6715766

Cheled Keren

מקצועי PCIL

קרן חלד

:אתר ישוב: פתח תקוה
kerencheled@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0545491012
נייד: 0545491012

Ben Zaken Yaffa

מוסמך CCIL

יפה בן זקן

:אתר ישוב: גבעתיים
yaffa.benzaken1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523200877
נייד: 052-3200877

Iris Hilel

בכיר MCIL

איריס הלל

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: תל מונד
iris.hillel1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7966667
נייד: 054-6708890

Or Michal

מוסמך CCIL

מיכל אור

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון בריאותי.

:אתר ישוב: נס ציונה
Michalor100@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544492161
נייד: 054-4492161

Daniel Sivan

מוסמך CCIL

סיון דניאל

:אתר ישוב: הרצליה
sivandaniel@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4883495
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה