ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

פרץ ישראל

מקצועי PCIL

ישראל פרץ

:אתר ישוב: בני ברק
torati2626@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0533164310
נייד: 053-3164310

Riess Nathalie

מוסמך CCIL

נטלי ריס

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: צפת
Nathalieriess@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547706532
נייד: --0547706532

Havaletzki Sivan

מוסמך CCIL

סיון חבלצקי

התמחות: אימון אישי. אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
sivish85@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: -0507581254

Marziano Sari

מוסמך CCIL

שרי מרציאנו

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
123sari45@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-8490442

Chen Keren

מוסמך CCIL

קרן חן

B3AZUTGG :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
keren.chen@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542402128
נייד: 054-2402128

Cohen Hana

מוסמך CCIL

חנה כהן

:אתר ישוב: אשקלון
hanacohen770@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-6765380
נייד: 052-3330056

Smadar Ferguson

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סמדר פרגוסון

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: רמת גן
smadarf3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-7323142
נייד: 052-3272099

Ratzon Smadar

מוסמך CCIL

סמדר רצון

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

https://life-coach-69.business.site/ :אתר ישוב: ראש העין
smadar.ratzon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6391186

Haim Levi

מוסמך CCIL

חיים לוי

:אתר ישוב: גבעת שמואל
haimlv_@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5321125
נייד: 052-2948576

Heller Galit

מקצועי PCIL

גלית הלר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

b-way-life.com :אתר ישוב: הוד השרון
galit@b-way-life.com :דוא"ל טלפון: 7409185
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-7757782

Heifetz Rosalia

מקצועי PCIL

רוסליה חפץ

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
heifetz4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528033375
נייד: 052-8033375

Itshak Urman

מקצועי PCIL

יצחק יורמן

:אתר ישוב: קרית אתא
urmani@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8447595
נייד: 057-7738908

Aboras Alia

מוסמך CCIL

עאליה אבו ראס

:אתר ישוב: כפר כנא
aliaaboras1979@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046024776
נייד: 050-3177965

Irit Kassif

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אירית כסיף

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

www.ikc.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
irit@ikc.co.il :דוא"ל טלפון: 037448090
נייד: 054-4527743

Tohar Ouliel Keren

מוסמך CCIL

קרן טוהר אוליאל

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.mesudarim247.co.il :אתר ישוב: נס ציונה
keren.tohar.ou@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0772099985
נייד: 053-3501501

Elbaz Harosh Avishag

מוסמך CCIL

אבישג אלבז הרוש

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: גדרה
avishageh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 088690534
נייד: 052-3477838

Kuchuk Ola

מוסמך CCIL

אולה קוצ'וק

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון לקריירה.

:אתר ישוב: רמת גן
pashutx@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546277007
נייד: 054-6277007

Madlena Gindi

מקצועי PCIL

מדלינה גינדי

:אתר ישוב: כפר חב`ד
g.madlena@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9497108
נייד: 052-7600988

Shiri Sara

מוסמך CCIL

שרה שירי

התמחות: אימון אישי / אימון אישי. אימון לקריירה.

:אתר ישוב: חיפה
sarayakshin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8341778
נייד: 054-4239587

Dorit Zini

מקצועי PCIL

דורית זיני

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון לקריירה.

http://www.nashim.biz/links/mini_site.aspx?id=101 :אתר ישוב: חדרה
dorizini@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 0542276730
נייד: 054-2276730
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה