ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 


 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Dvori Wakshtok

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דבורי וקשטוק

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

www.switchplus.co.il :אתר ישוב: ירושלים
switch_dv@walla.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-7604943

Tagar Eitan

מוסמך CCIL

איתן תגר

:אתר ישוב: אלפי מנשה
eitan.tagar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542322022
נייד: 0542322022

Azulay Meytal

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מיטל אזולאי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
meytala78@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9122477
נייד: 054-6300633

Harel Dikla

מוסמך CCIL

דיקלה הראל

:אתר ישוב: עין איילה
diklazaribi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508380898
נייד: 050-8380898

Sidi Shkolnik Iris

מוסמך CCIL

איריס סידי שקולניק

:אתר ישוב: גבעת שמואל
irissm2@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522249621
נייד: 0522249621

Yoel Kaplan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יואל קפלן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
yoel1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5292717
נייד: 050-5775677

Izchaky Orit

מוסמך CCIL

אורית יצחקי

התמחות: אימון אישי / / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: מעלות-תרשיחא
asheri@rafael.co.il :דוא"ל טלפון: 049971283
נייד: 0509971283

Yishai Yuval

מקצועי PCIL

ישי יובל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

https://www.yishaiyuval.com/ :אתר ישוב: ירושלים
yishai.yuval@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6271939
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5664535

Buttel Keren

מקצועי PCIL

קרן בוטל

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון אישי.

http://www.hameholel.co.il/ :אתר ישוב: זכרון יעקב
buttelit@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8349077

Dalia Nakar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דליה נקר

:אתר ישוב: הרצליה
dalianakar@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2493073

Rahamim Noa

מוסמך CCIL

נועה רחמים

התמחות: אימון אישי. אימון למנהלים / אימון אישי.

:אתר ישוב: רשפון
noar2609@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508848041
נייד: -0508848041

מוסמך CCIL

רחל-אלה שרעבי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
rsharabi@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4786461

Iris Berkooz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר איריס ברכוז - קמיניץ

:אתר ישוב: רמת גן
iris.berkooz@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9318619
נייד: 050-6874640

Kister Dvora

מקצועי PCIL

דבורה קיסטר

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

:אתר ישוב: ירושלים
dvorak90@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7683340

Shifra Gordon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שפרה גורדון

:אתר ישוב: חיפה
szgordon@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8342166
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3766318

Einat Ziv

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת זיו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

NLP-now.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
ziv.einat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2310636

Keren Loni Arbeli

מקצועי PCIL

קרן לוני ארבלי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: ירושלים
kerenlonia@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2660053

Dorit Boker

מקצועי PCIL

דורית בוקר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: חיפה
doritb19@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8320392
נייד: 052-2301901

Avi Peled

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אבי פלד

התמחות: / אימון לקשב וריכוז / אמון משפחתי.

www.c4u-group.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
avi.peled@c4u-group.com :דוא"ל טלפון: 08-9265479
נייד: 052-2674081

Bachar Oshra

מוסמך CCIL

אושרה בכר

:אתר ישוב: כרמיאל
ob0526992202@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0526992202
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה