• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Etty Bahat Shpirer

מקצועי PCIL

אתי בהט שפירר

:אתר ישוב: כפר מנחם
etty.shpirer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8692561
נייד: 052-6156783

Goldstein Libbie

מוסמך CCIL

ליבי גולדשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ירושלים
libicoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4485340

Adva Shafir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אדוה שפיר

:אתר ישוב: שערי תקווה
adva63@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6367373

Rima Goren

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רימה גורן בורוכובסקי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
rimag@012.net.il :דוא"ל טלפון: 077-5491232
נייד: 050-8230010

Chorev Eldan Dana

מוסמך CCIL

דנה חורב אלדן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: כפר סבא
dana.chorev@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4233283

Yaniv Yehudit

מוסמך CCIL

יהודית יניב

:אתר ישוב: מגדל העמק
drorju@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6545538
נייד: 050-7929210

Zvi Eadan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

צבי עידן

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

alon.coach :אתר ישוב: יבנה
zvika.eadan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9438744
נייד: 054-8081111

עידו Katz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידו כץ

התמחות: אימון למנהלים / אימון לקריירה / אימון עסקי.

https://sites.google.com/site/ideocoach/idokatz :אתר ישוב: גבים
ideocoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507960786
נייד: 050-0507960786

Galit David

מוסמך CCIL

גלית דוד

:אתר ישוב: הוד השרון
galitim2@walla.com :דוא"ל טלפון: 09-7460133
נייד: 054-6221159

Tzafrir Gil

מוסמך CCIL

גיל צפריר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: אריאל
tzafrir_g@mail.tel-aviv.gov.il :דוא"ל טלפון: 054-5732932
נייד: 054-5732932

Meirav Beit On Mizrachi

מקצועי PCIL

מירב בית-און

:אתר ישוב: קרית אונו
meirav@medicoach.co.il :דוא"ל טלפון: 03-7313939
נייד: 052-7331929

Sade Lital

מקצועי PCIL

ליטל שדה

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: גני תקווה
lital@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8741315

Hagit Noy

מוסמך CCIL

חגית נוי

התמחות: אימון לתזונה / אימון בריאותי / אימון אישי.

:אתר ישוב: אבו גווייעד שבט
noycoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7740680
נייד: 054-4984958

Zipori Dov

מוסמך CCIL

דב צפורי

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

www.imoon-dovzipori.net/ :אתר ישוב: רחובות
dov.zipori@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6243546

Dina Liberman

בכיר MCIL

דינה ליברמן

:אתר ישוב: רמת גן
profiled@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6769580
נייד: 052-3611607

Tal-lazarus Hila

מוסמך CCIL

הילה טל-לזרוס

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tal.hila1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543044432
נייד: 054-3044432

Harel Dikla

מוסמך CCIL

דקלה הראל

:אתר ישוב: ירושלים
diklaharel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507231400
נייד: 0507231400

Pdut Liat

מוסמך CCIL

ליאת פדות

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: כפר סבא
liatsp@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5943331

Cohen Roni

מוסמך CCIL

רוני כהן

:אתר ישוב: גבעת עדה
tantrayogaman@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4344684

Aharon Renan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אהרון רנן

:אתר ישוב: ירושלים
renan@012.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6716212
נייד: 054-5723585
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315