בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Hadass Kan

בכיר MCIL

הדס קאן

:אתר ישוב: כוכב יאיר צור יגאל
tachlitcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4765849

Sara Kovarsky

מוסמך CCIL

שרה קוברסקי

:אתר ישוב: הר אדר
sarakov2@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5711345

Anat Dor

מוסמך CCIL

ענת דור

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון בריאותי.

:אתר ישוב: ירושלים
anatdor5@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6569525
נייד: 052-6560117

Hava Greensfeld

מקצועי PCIL

חוה גרינספלד

:אתר ישוב: ירושלים
greensfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5669441
נייד: 050-4142443

Orly Avivi

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורלי אביבי

:אתר ישוב: ראש העין
hazor1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6225286

Rima Goren

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רימה גורן בורוכובסקי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
rimag@012.net.il :דוא"ל טלפון: 077-5491232
נייד: 050-8230010

Adva Shafir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אדוה שפיר

:אתר ישוב: שערי תקווה
adva63@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6367373

Natali Tarakhovsky

מוסמך CCIL

נטלי טרחובסקי

:אתר ישוב: נצרת עילית
natali_tr@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5758906

Haim Keisar Sissy

מוסמך CCIL

סיסי חיים קיסר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ירושלים
shaim@leumit.co.il :דוא"ל טלפון: 02-6450965
נייד: 050-9955307

Dorit Eisenberger

מקצועי PCIL

דורית איזנברגר

:אתר ישוב: חיפה
dorit.eisenberger@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5602323

Erez Menix

מקצועי PCIL

ארז מניקס

:אתר ישוב: גבעתיים
erez@menix.co.il :דוא"ל טלפון: 052-6517852
נייד: 052-9970500

Naomi Vurembrand

מוסמך CCIL

נעמי וורמברנד

:אתר ישוב: רעננה
nvurem@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5266068

Ariella Zeevi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אריאלה זאבי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
ariela10@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0545440036
נייד: 054-5440036

Ronen Tzur

-

רונן צור

:אתר ישוב: כפר יונה
ronentzur2@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8988283
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6536660

Orly Levy

מוסמך CCIL

אורלי לוי

:אתר ישוב: קדומים
orly5954@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6614418

Zahava Smetana

מוסמך CCIL

זהבה סמטנה

:אתר ישוב: ראשון לציון
zsmetana@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9463444
נייד: 050-6847054

Dolev Hana

מוסמך CCIL

חנה דולב

:אתר ישוב: בית חירות
dolevhana@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8666990
נייד: 0524815003

Margalit Kuller

בכיר MCIL

מרגלית קולר

:אתר ישוב: הוד השרון
margalit.kuller@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7425358
נייד: 052-6750062

Hedva Zlotnik

מוסמך CCIL

חדווה זלוטניק

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
haimvehedva@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2420984

Hagit Iluz

מוסמך CCIL

חגית אילוז

:אתר ישוב: מעלות-תרשיחא
iluz51@walla.com :דוא"ל טלפון: 077-7997644
נייד: 052-8260827
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315