• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Marx Sharon

מוסמך CCIL

שרון מרקס

התמחות: אימון אישי.

sharonmarx.co.il :אתר ישוב: צור הדסה
70marx@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527748089
נייד: 052-7748089

Iris Melamed

מוסמך CCIL

איריס מלמד

:אתר ישוב: רמת גן
iris4@neto.net.il :דוא"ל טלפון: 072-2504770
נייד: 052-2447400

Sharon Rendlich

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שרון רנדליך

:אתר ישוב: בית יהושע
sharon@gome.co.il :דוא"ל טלפון: 09-9577516
נייד: 050-8515051

Shiran Golan

מוסמך CCIL

שירן גולן

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי.

:אתר ישוב: הוד השרון
shirangolan47@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7400777
נייד: 054-6616534

Vered Ira

מוסמך CCIL

אירה ורד

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: ראשון לציון
ira.vered@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9551880
נייד: 054-9451954

Debby Raz

בכיר MCIL

דבי רז

:אתר ישוב: יהוד-מונוסון
debbyraz@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2786152

Geva-almagor Orna

מוסמך CCIL

אורנה גבע-אלמגור

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.ornageva.com :אתר ישוב: נשר
orgeva14@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048344321
נייד: 052-5570580

Ben Ishay Sigalit

מוסמך CCIL

סיגלית בן ישי

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: גן יבנה
gan_s@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 08-8672175
נייד: 0522760214

Orit Zur

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית צור

:אתר ישוב: ירושלים
orit_zur@walla.com :דוא"ל טלפון: 02-5862389
נייד: 050-4680006

Lead Efrath

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ליעד אפרת

:אתר ישוב: נופית
Lead.efrath@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-9989886
נייד: 057-7265567

Gila Hershkovitz

מוסמך CCIL

גילה הרשקוביץ וינברג

:אתר ישוב: עפולה
gilaher@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6492051
נייד: 052-2351806

Pauker Skornik Sigal

מקצועי PCIL

סיגל פאוקר סקורניק

:אתר ישוב: עין הבשור
p.f.sigal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2811188
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2811188

Danit Halpern

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דנית הלפרן

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
danithalpern@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3494044

Russo Ayala

מוסמך CCIL

אילה רוסו

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון קבוצתי.

www.yaaer.co.il :אתר ישוב: שער אפרים
ayala.ars@gmail.com :דוא"ל טלפון: 098788912
נייד: ---0522551171

Ayelet Ashahar Tsabari

מוסמך CCIL

איילת השחר צברי

:אתר ישוב: ראש העין
ayeletashahar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6822238
נייד: 052-7079184

Atias Keren

מוסמך CCIL

קרן אטיאס

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: נהריה
Kerenatias7@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6150293

Meranda Orit

מוסמך CCIL

אורית מרנדה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

www.mentorit.life :אתר ישוב: פרדס חנה
orit@mentorit.life :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7574323

Anat Haber

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת הבר

:אתר ישוב: חיפה
anathab@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6416441

Hava Greensfeld

מקצועי PCIL

חוה גרינספלד

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: ירושלים
greensfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5669441
נייד: 050-4142443

Etty Hartog

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי הרטוך

:אתר ישוב: גבעת ניל`י
ettyhartog@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5363013
נייד: 054-9537366
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315