בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Haviva Cohen

מוסמך CCIL

חביבה כהן

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי.

www.haviva-life-coach.com :אתר ישוב: אלון שבות
haviva.cohen@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6395037

Wishnia Edith

מוסמך CCIL

אדית וישניה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: כפר ורדים
edith111@walla.com :דוא"ל טלפון: 0522396820
נייד: 052-2396820

Erez Shalom

מוסמך CCIL

שלום ארז

התמחות: אימון לקריירה / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: בנימינה
serez@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-6289936
נייד: 052-9279151

Fainberg Eti

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אתי פיינברג

:אתר ישוב: הרצליה
etifain@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545577572
נייד: 0545577572

Volevich Julia

מוסמך CCIL

יוליה וולוויץ'

:אתר ישוב: מיתר
Jukavol@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0773436870
נייד: 054 6661847

Hadar Zohar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדר זוהר

:אתר ישוב: צורן
hadarzo10@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6750808

Dvora Hertz

מוסמך CCIL

דבורה הרץ

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
dvora3333@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8750244
נייד: 054-4412561

Sunny Dr. Gordon Bar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר סני גורדון בר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון לזוגיות.

www.coachme.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
sunny@coachme.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9384734
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5440031

Miri Polak

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירי פולק

:אתר ישוב: נס ציונה
miripolak@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9405443
נייד: 054-3979500

Kimchi Liza

בכיר MCIL

ליזה קמחי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
lizak@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2728694

Pimentell-yishay Adi

מוסמך CCIL

עדי פימנטל-ישי

:אתר ישוב: כפר האורנים
adihofi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089766869
נייד: 054-4528242

Dolev Fay

מוסמך CCIL

פיי דולב

:אתר ישוב: ראשון לציון
faydo30@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039584449
נייד: 0522935933

Karen Alon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

קארן אלון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
alonkaren@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4264425

Ben Shalom Dina

מוסמך CCIL

דינה בן שלום

:אתר ישוב: דן
dinabsha@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505939482
נייד: 050-5939482

Keren Gilat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

קרן גילת

www.getalife.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
kerengilat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2501570

Gutlohn Revital

מוסמך CCIL

רויטל גוטלון

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

www.newdirection.co.il :אתר ישוב: בית יצחק-שער חפר
gutlohnr@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7463180
נייד: 052-3853737

Iman Seraphim

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אימאן סראפים

:אתר ישוב: חיפה
imanseraphim@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8522292
נייד: 052-6435911

Kaufman Itai

מוסמך CCIL

איתי קויפמן

התמחות: אימון אישי. אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

www.kauf.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
info@kauf.co.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-5883105

Marziano Sari

מוסמך CCIL

שרי מרציאנו

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אימון אישי.

:אתר ישוב: ירושלים
123sari45@gmail.com :דוא"ל טלפון: 025336812
נייד: 054-8490442

Dina Yaniv

מוסמך CCIL

דינה יניב

:אתר ישוב: גן יבנה
dinayaniv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8262880
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315