• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Avigail Frish

מקצועי PCIL

אביגיל פריש

:אתר ישוב: עשרת
avigailf@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2433126

Cazes Racheli

מוסמך CCIL

רחלי קזס

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

swol.co.il :אתר ישוב: אריאל
racheli.cazes@gmail.cpm :דוא"ל טלפון: 03-5078947
נייד: 050-5300609

Yishai Yuval

מקצועי PCIL

ישי יובל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

yishaiyuval.wixsite.com/coach :אתר ישוב: ירושלים
yishai.yuval@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6271939
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5664535

Marx Sharon

מקצועי PCIL

שרון מרקס

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

sharonmarx.co.il :אתר ישוב: צור הדסה
70marx@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527748089
נייד: 052-7748089

Aloni Hadar

מוסמך CCIL

הדר אלוני

:אתר ישוב: ניצני עוז
hadar@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0506398886
נייד: 050-6398886

Sara Shay

מוסמך CCIL

שרה שי

:אתר ישוב: נהריה
shaysara@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4950101

Tzadok Rivka

מוסמך CCIL

רבקה צדוק

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקריירה.

https://rivkatzadok.blogspot.com :אתר ישוב: קרית שמונה
rivkatzadok@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6903603
נייד: 050-7822582

Alkalay Guy

מוסמך CCIL

גיא אלקלאי

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: חולון
guyalkalay@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529256371
נייד: 052-9256371

Zilberstein Hadar

מוסמך CCIL

הדר זילברשטיין אמברש

:אתר ישוב: תל אביב יפו
diridir@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507351138
נייד: 050-7351138

Anat Haber

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת הבר

:אתר ישוב: חיפה
anathab@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6416441

Rima Goren

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רימה גורן בורוכובסקי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
rimag@012.net.il :דוא"ל טלפון: 077-5491232
נייד: 050-8230010

Solomon Daniel

מוסמך CCIL

דניאל סולומון

:אתר ישוב: ראשון לציון
danielsolomon2000@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9747747

Saadia Danan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סעדיה דנן

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: דולב
sdanan7@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6071718

Miri Shragay

מקצועי PCIL

מירי שרגאי

www.miricoach.co.il :אתר ישוב: רמת השרון
5408610@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5408610
נייד: 050-7775005

Matty Nir - Primak

בכיר MCIL

מתי ניר - פרימק

:אתר ישוב: נירית
mattynp@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4656060

Ayelet Levanon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אילת לבנון

:אתר ישוב: תל מונד
levanon10@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7967272
נייד: 052-4877621

Shalom Danan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלום דנן

:אתר ישוב: ירושלים
sd0502618410@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2618410

Politi Chen

מוסמך CCIL

חן פוליטי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
chen@psad.co.il :דוא"ל טלפון: 050-5750171
נייד: 050-5750171

Galia Ferdman

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

גליה פרדמן

:אתר ישוב: הרצליה
galia@ferdman.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2932033

Lanksner Anati

מוסמך CCIL

ענת חנה לנקסנר

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: כרמיאל
anat_la@karmiel.muni.il :דוא"ל טלפון: 049980265
נייד: 054-6626545
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה