• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Ben Moshe Gil

בכיר MCIL

גיל בן משה

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.mooseadventures.co.il :אתר ישוב: חדרה
gili@mayacc.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2132136

Sasson Gil

מוסמך CCIL

גיל ששון

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אמון משפחתי.

www.potral.org.il :אתר ישוב: כפר יונה
info@gilsa.co.il :דוא"ל טלפון: 0546651185
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6651185

Limor Fridman Boneh

מוסמך CCIL

לימור פרידמן בונה

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות / אימון קבוצתי.

www.limor-fridman.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
limor.fridman1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6205467

Margolin Merav

מוסמך CCIL

מירב מרגולין

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה. אימון קבוצתי.

www.meravmargolin.com :אתר ישוב: הוד השרון
meravwellness@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5551982

Gruber Rony

מקצועי PCIL

רוני גרובר

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למנהלים.

ronygruber.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
ronygruber@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8555669

Oshrat Paz

מוסמך CCIL

אשרת פז

התמחות: אימון אישי. אימון לזוגיות / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: רעננה
oshratpaz@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097437823
נייד: 054-4492328

Erez Shalom

מוסמך CCIL

שלום ארז

התמחות: אימון לקריירה / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: בנימינה
serez@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-6289936
נייד: 052-9279151

Meital Hoshmand

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מיטל הושמנד

התמחות: אימון בריאותי / אימון עסקי. אימון לקשב וריכוז.

www.meitalhoshmand.co.il :אתר ישוב: קרית אונו
meitalhoshmand@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5271222
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-5909026

Dorit Zini

מקצועי PCIL

דורית זיני

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון לקשב וריכוז.

http://www.nashim.biz/links/mini_site.aspx?id=101 :אתר ישוב: חדרה
dorizini@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 0542276730
נייד: 054-2276730

Solomon Mazal

מוסמך CCIL

מזל סלומון

:אתר ישוב: צופים
bwms2014@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0524256060
נייד: 052-4256060

Israeli Kidan Yuli

מוסמך CCIL

יולי ישראלי קידן

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון למערכות יחסים.

https://www.facebook.com/yuli.israeli.kidan/ :אתר ישוב: רחובות
yuli.israeli.kidan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5952932

Rosenthal Libby

מוסמך CCIL

ליבי רוזנטל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

www.pro-activit.com :אתר ישוב: קרית אונו
libby.rosenthal1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5881731

Zohar Rosner

מוסמך CCIL

זהר רוזנר

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: רמת השרון
zohar_r2@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2110144

Faragi Sima

מוסמך CCIL

סימה פרגי

התמחות: אימון אישי. אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: כרמיאל
sima.faragi@deltagalil.com :דוא"ל טלפון: 049887747
נייד: 054-7882469

Zohar Yossi

מוסמך CCIL

יוסי זוהר

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי / אימון אישי.

:אתר ישוב: כפר ורדים
yossi@yossizohar.com :דוא"ל טלפון: 0508330530
נייד: 0508330530

Norit Ravitz

מקצועי PCIL

נורית רביץ

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון אישי.

:אתר ישוב: באר שבע
norit441@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8829205

Sade Mor

מוסמך CCIL

מור שדה

:אתר ישוב: מבוא ביתר
s.mor0811@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543060288
נייד: 054-3060288

Meira Dahan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מאירה דהן

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה / אימון למערכות יחסים.

https://meira.co.il/ :אתר ישוב: ירושלים
meiradahan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6240164
נייד: 054-5336190

Yonani David

מוסמך CCIL

דוד יונני

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: אלעד
david.yonani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9177177
נייד: 054-6408032

Maayan Brosh

בכיר MCIL

מעין ברוש

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: פתח תקוה
mbrosh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4904664
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה