• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Uzi Tal

מוסמך CCIL

עוזי טל

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

http://coaching-uzi-tal.coi.co.il :אתר ישוב: כפר יונה
uzital4@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-9607722

Kiselov Efrat

מוסמך CCIL

אפרת קיסלוב

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

https://www.facebook.com/efratki :אתר ישוב: קרית חיים
efrat.kiselov@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522812245
נייד: 052-2812245

Shoshani Caspi Yaara

מוסמך CCIL

יערה שושני כספי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
yaara.shoshani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506217931
נייד: 050-6217931

Levi Yossi

מוסמך CCIL

יוסי לוי

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון אישי.

www.yossi-levi.co.il :אתר ישוב: אשדוד
yossix@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508555486
נייד: 050-8555486

Graitzer Osnat Gefen

בכיר MCIL

אסנת גפן גרייצר

:אתר ישוב: רעננה
osnatgefen@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6692776

Hager Yarden

מקצועי PCIL

ירדן הגר

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל אביב
hgyarden@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 050-5967583
נייד: 050-5967583

Peled Tali

מוסמך CCIL

טלי פלד

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: כפר יונה
talipe4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-8704320
נייד: 052-8704320

Yoel Kaplan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יואל קפלן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
yoel1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5292717
נייד: 050-5775677

Ben-natan Gavrieli Inbal

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ענבל בן-נתן גבריאלי

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

www.inbalb.co.il :אתר ישוב: גינתון
inbalbennatan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2788220

Naomi Vurembrand

מוסמך CCIL

נעמי וורמברנד

:אתר ישוב: רעננה
nvurem@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5266068

Qussiny Rima

מוסמך CCIL

רימא קוסיני

:אתר ישוב: חיפה
rima.q@outlook.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0526600966

Levy Nurit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נורית לוי

www.coachmeeting.com :אתר ישוב: כפר סבא
nurlevy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7663490
נייד: 054-4497855

Ehud Arieli

מוסמך CCIL

אהוד אריאלי

:אתר ישוב: ירושלים
ehudariaba@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6413050
נייד: 050-6206823

Saadia Danan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סעדיה דנן

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: דולב
sdanan7@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6071718

Friedman Geula

מוסמך CCIL

גאולה פרידמן

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

www.geulafriedman.co.il/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
Geula@gld.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5211411

Barzilay Arik

מוסמך CCIL

אריק ברזילי

:אתר ישוב: חדרה
arikbarzilay@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4089030

Kaufman Hila

מוסמך CCIL

הילה קאופמן

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

https://www.hilakaufman.com/ :אתר ישוב: צור יצחק
hila.kaufman75@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527055070
נייד: 052-7055070

Golan Nezi

בכיר MCIL

נזי גולן

:אתר ישוב: כפר סבא
nezigolan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7669762
נייד: 052-3680699

Hen Orna

מוסמך CCIL

אורנה חן

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון עסקי.

:אתר ישוב: חד-נס
orna23451@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546617866
נייד: 054-6617866

Bitterman Idan

מוסמך CCIL

עידן ביטרמן

:אתר ישוב: שפיים
idan.bitterman@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547547014
נייד: 0547547014
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה