• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Dalia Levi

מוסמך CCIL

דליה לוי

התמחות: אימון אישי.

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
dalia248@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4596925

Geva Neta

מוסמך CCIL

נטע גבע

:אתר ישוב: רמת השרון
netasaia1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5955389

Aviad Gila

מוסמך CCIL

גילה אביעד

:אתר ישוב: אבן יהודה
gilam369@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2895372

Ziv Dagan Merav

מוסמך CCIL

מירב זיו דגן

התמחות: אימון עסקי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: נתניה
merav.ziv.dagan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528900216
נייד: 052-8900216

Etty Esther Ziv Av

מוסמך CCIL

אתי זיו אב

:אתר ישוב: תל אביב יפו
etty_z1@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6425485
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8284847

Yoram Raviv

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יורם רביב

:אתר ישוב: רעננה
yoram@spi.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7712030
נייד: 0546604607

Shevach Pola

מוסמך CCIL

פולה שבח

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: אלוני אבא
polashevach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777953093
נייד: 054-4904363

Eli Segal Avigail

מוסמך CCIL

אביגיל עלי סגל

התמחות: אימון לקשב וריכוז. אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

אין :אתר ישוב: פתח תקוה
Eliavigail54@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9320404
נייד: 054-5308028

Dumosch Anat

מוסמך CCIL

ענת דומוש

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: מדרשת בן גוריון
anatdu@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523920890
נייד: 0523920890

Oshra Shaked

מוסמך CCIL

אושרה שקד

התמחות: אימון בריאותי / אימון אישי. אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: באר שבע
oshra.shaked@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-6655760
נייד: 052-8849297

Ehud Arieli

מוסמך CCIL

אהוד אריאלי

:אתר ישוב: ירושלים
ehudariaba@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6413050
נייד: 050-6206823

Naaman Sara

מוסמך CCIL

שרה נעמן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: רמת השרון
sara.naaman9@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5492118
נייד: 050-8801024

Ashton Cohava

מוסמך CCIL

כוכבה אשטון

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

WWW.ASHTON.CO.IL :אתר ישוב: קרית אתא
COHIA.AS@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0523440424
נייד: 052-3440424

Dorit Boker

מקצועי PCIL

דורית בוקר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון עסקי.

:אתר ישוב: חיפה
doritb19@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8320392
נייד: 052-2301901

Orit Shanee

מקצועי PCIL

אורית שני

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי. אימון עסקי.

:אתר ישוב: נהריה
oritshanee@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5459797

Sarusi Sagit

מוסמך CCIL

שגית סרוסי

:אתר ישוב: לפיד
sagit0771@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089790948
נייד: 052-9203424

שרה Caspi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרה כספי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: יגור
caspisara@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5618414

Biyalostotsky Batia

מוסמך CCIL

בתיה ביאלוסטוצקי

:אתר ישוב: חיפה
batiab7@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8732786
פרטים נוספים למאמן נייד: 0523861660

Turgeman Nirit

מוסמך CCIL

נירית תורגמן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון ילדים ובני נוער.

https://get-marketing.co.il/tovim :אתר ישוב: אלקנה
Nirittu@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039087620
נייד: 052-8881499

Iris Hilel

בכיר MCIL

איריס הלל

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: תל מונד
iris.hillel1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7966667
נייד: 054-6708890
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה