• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Danit Halpern

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דנית הלפרן

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
danithalpern@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3494044

Adler Adler

מקצועי PCIL

לאה אדלר

:אתר ישוב: בית שמש
100adler@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0722337257
נייד: 0527606950

Sadeh Galit

מוסמך CCIL

גלית שדה

התמחות: אימון אישי. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: אורות
galitsadeh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3442226

Gedalyhu Galia

מקצועי PCIL

גליה גדליהו

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למערכות יחסים.

https://www.facebook.com/גליה-גדליהו-מאבחנת-ומאמנת-אישית-185 :אתר ישוב: תל אביב יפו
galiagg@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0522438303
נייד: ---0522438303

Hazani Karen

מוסמך CCIL

קארן חזאני

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: חולון
Karenhazani@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7360018

Goldenberg Tami

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תמי גולדנברג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אמון משפחתי.

www.coacher4u.co.il :אתר ישוב: חיפה
goldenberg.tami@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048331359
נייד: -0546880446

Avi Peled

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אבי פלד

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז / אמון משפחתי.

www.c4u-group.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
avi.peled@c4u-group.com :דוא"ל טלפון: 08-9265479
נייד: 052-2674081

Tzlila Roche

בכיר MCIL מדריך מוסמך

צלילה ראש

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: מישר
tzlila.roche@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4400766

Avi Castro

מוסמך CCIL

אבי קסטרו

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: נווה מבטח
castroavi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8574577
נייד: 052-5508549

Miara Lina

מוסמך CCIL

לינה מיארה

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון למנהלים.

https://www.facebook.com/lena.biz.photography/ :אתר ישוב: חולון
linamiara.bms@gmail.com :דוא"ל טלפון: 035011328
נייד: 054-4540491

Anat Haber

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת הבר

:אתר ישוב: חיפה
anathab@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6416441

Dvora Hertz

מוסמך CCIL

דבורה הרץ

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
dvora3333@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8750244
נייד: 054-4412561

Ben-hemo Carmit

מוסמך CCIL

כרמית בן חמו

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: קרית אתא
dacarmit@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2008070
נייד: 054-2008070

Karel Glazer

בכיר MCIL מדריך מוסמך

קרול גלזר

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון אישי.

tafneet.com :אתר ישוב: אלון הגליל
kjglazer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9869382
נייד: 052-6091626

Landau Yvonne

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

איבון לנדאו

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון עסקי.

:אתר ישוב: ירושלים
landau7000@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6430602
נייד: 052-6387000

Levi Yossi

מוסמך CCIL

יוסי לוי

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון אישי.

www.yossi-levi.co.il :אתר ישוב: אשדוד
yossix@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508555486
נייד: 050-8555486

Golan Nezi

בכיר MCIL

נזי גולן

:אתר ישוב: כפר סבא
nezigolan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7669762
נייד: 052-3680699

Orgad Miron

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אורגד מירון

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
orgadmiron@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-6230405
נייד: 052-4895689

Etty Esther Ziv Av

מוסמך CCIL

אתי זיו אב

:אתר ישוב: תל אביב יפו
etty_z1@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6425485
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8284847

Dafna Bakish Zur

מקצועי PCIL

דפנה בקיש צור

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים. אימון עסקי.

:אתר ישוב: הוד השרון
dafnazur@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2002001
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה