• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Arnon Sonshine

מוסמך CCIL

ארנון זונשיין

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
orion37@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6058238
נייד: 054-5670679

Wishnia Edith

מוסמך CCIL

אדית וישניה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: כפר ורדים
edith111@walla.com :דוא"ל טלפון: 0522396820
נייד: 052-2396820

Ben Or Orna

מוסמך CCIL

אורנה בן אור

https://sites.google.com/site/focusingwithus/ :אתר ישוב: בנימינה
orna9.bo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054 7698024

Edna Hen

מוסמך CCIL

עדנה חן

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון עסקי.

http://www.career4you.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
edna1on1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6231334
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2236191

Kaufman Hila

מוסמך CCIL

הילה קאופמן

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

https://www.hilakaufman.com/ :אתר ישוב: צור יצחק
hila.kaufman75@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527055070
נייד: 052-7055070

Shelef Nehama

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נחמה שלף

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: רחובות
nshelef@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9469088
נייד: 052-2642174

Denny Sason

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דאני ששון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
dennysason@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4604970

Turm Dror

מוסמך CCIL

דרור טורם

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון לקריירה.

dror123.wixsite.com/drorcoaching :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
dror.turm@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544-977-980
נייד: 054-4977980

Erez Sharon

מוסמך CCIL

שרון ארז

התמחות: אימון אישי. אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: גיבתון
sharonerez10@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544629680
נייד: 054-4629680

Ran Rabiner

מקצועי PCIL

רן רבינר

:אתר ישוב: ציפורי
r.ran@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8285863

Swisa Natalie

מוסמך CCIL

נטלי סויסה

https://www.facebook.com/NataliesNLP/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
swis15@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0547580014
נייד: 054-7580014

Gal Naama

מוסמך CCIL

נעמה גל

התמחות: אימון לזוגיות / אימון אישי. אימון לקריירה.

http://www.naamagal.com/ :אתר ישוב: כפר יחזקאל
naamagal4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6531766
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6664043

Dorit Bahar

מוסמך CCIL

דורית בכר

:אתר ישוב: ירושלים
dorit.bahar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5863847
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6247322

Daniella Shorer Levin

מוסמך CCIL

דניאלה שורר לוין

:אתר ישוב: קיבוץ שפיים
dnurimen@shefayim.org.il :דוא"ל טלפון: 09-9523580
נייד: 052-5555706

Cohen Loewenberg Orit

מוסמך CCIL

אורית כהן לבנברג

:אתר ישוב: גבעתיים
oritcnlg@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4957967

Roniel Lottner

בכיר MCIL

רוניאל לטנר

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי.

www.ronicoach.co.il :אתר ישוב: אלעזר
roniel12@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9933543
נייד: 052-7978887

Ofra Ben Jacob

מקצועי PCIL

עפרה בן יעקב

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
ofra540@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5629207

Tova Hurvitz

מוסמך CCIL

טובה הורביץ

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי.

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
tovah52@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6378016
נייד: 054-9720180

Etty Esther Ziv Av

מוסמך CCIL

אתי זיו אב

:אתר ישוב: תל אביב יפו
etty_z1@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6425485
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8284847

זיגמן פביאנה

מוסמך CCIL

פביאנה זיגמן

:אתר ישוב: ראשון לציון
fabiz1967@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505643438
נייד: 050-5643438
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה