כל העדכונים
02/04/2020 הרמת כוסית ב ZOOM לכבוד חג הפסח ! 

חברי וחברות לשכה יקרים!

הנכם מוזמנים להרמת כוסית חגיגית בזום

לכבוד חג הפסח !
כעת, יותר מתמיד תחושת השייכות חשובה לכולנו, ולכן החלטנו, להפעיל את שריר הגמישות והיצירתיות ולהמשיך את מסורת הרמת הכוסית בפסח כולנו יחד- נשמח מאד שכל אחד ואחת יכינו כוסית יין בביתם ויחד נרים לחיים!!

מתי?
ביום ראשון הקרוב ה- 5.4.20 בשעה 14:00

14:00-14:30-
התכנסות, ברכות, עדכונים והרמת כוסית חגיגית זומית
אנא הכינו כוסית ביתית ונרים ביחד כולנו בזום!
אדוה פרי אבישי, יו״ר הלשכה

14:30-15:00-
״עידן חדש בפתח: כשהאימון פוגש את הדיגיטל ״ -

ד"ר אנאבלה שקד, מייסדת שותפה ומנהלת אקדמית, בית הספר להכשרת מאמנים במכון אדלר.
——————————————

קישור למפגש בזום:
Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/921063542

Meeting ID: 921 063 542

One tap mobile
+97239786688,,921063542# Israel
+972553301762,,921063542# Israel

Dial by your location
+972 3 978 6688 Israel
+972 55 330 1762 Israel
Meeting ID: 921 063 542
Find your local number: https://zoom.us/u/

01/04/2020 סדרת ספרי האימון מבית המגדלור: 3 ספרי אימון אישי + דיסק אימון אישי + משלוח בעלו

לרכישה לחברי לשכה- 

https://bodylanguage.ravpage.co.il/coach 

01/04/2020 הלשכה איתכם גם ב"זום"
01/04/2020 לשכת המאמנים שוב בתקשורת- בערוץ 20- טיפים להתמודדות עם המצב הקיים היום
01/04/2020 הטיפים שלכם להתמודדות עם המצב שפורסמו באתר הלשכה!

 טיפים אימונים של מאמני הלשכה להתמודדות עם הקורונה

·       "צאו לפעילות גופנית מוקדם בבוקר - זה ממריץ ותורם לאנרגיות חיוביות. צרו קשר עם מועמדים רומנטיים פוטנציאלים ברשת, בפייסבוק ובאתרי היכרויות. שלחו למי שמעניין אתכם, סרטונים קצרים שלכם על מנת שתוכלו להעמיק את הקשר בזמן בו לא ניתן ליצור דייטים בחוץ.שלחו הודעות מתעניינות לגבי ההתמודדות עם הקורונה לאנשים שפיספסתם בעבר והייתם רוצים לחזור להיות איתם בקשר. בהצלחה ובריאות (לימור פרידמן בונה)

 

·       להתייחס לכל שיחה כתהליך אימוני, בתחילת השיחה לברר מה מצב במתאמן מה רמת הפחד/חרדה שלו, מה רוצה להשיג בתום השיחה. לאתר נקודות חוזק של המתאמן/ת, לבנות תוכנית פעולה למשך השבוע, לברר עם מה המתאמן יוצא. לתת לגיטמציה ,לחששות ,פחדים. זה אימון שמשלב המון doing. להקשיב לתת מקום לחרדות /פחדים, למקד אותם. לאמן את המתאמן לנהל אותם, לשתף מסיפורים אישים. בהצלחה. (יואל קפלן)

 

 

·       "לאן שהמיקוד (תשומת הלב) מופנה לשם האנרגיה הולכת. במה אתם מתמקדים הסופ"ש?"

(יגאל ברקוביץ)

 

·       "לעשות את 'העבודה' של ביירון קייטי. לשאול את 4 השאלות ולעשות את ההיפוכים.לכתוב את המחשבות והפחדים שעולים בהקשר של הקורונה. במיוחד ממליצה לקרוא "פוחדים מהמוות", בספרה "לאהוב את מה שיש" עמ' 208-214. לתרגל את 4 השאלות על המחשבות והפחדים. קייטי, באמצעות החקירה, אומרת שהמציאות תמיד טובה, אפילו במצבים שנידמים כסיוט. הסיפור שאנו מספרים הוא הסיוט היחיד שאותו אנו חיים. פחד אינו בא מבחוץ, הוא נובע מחשיבה. שלנו, שלא נחקרה עדיין. אם אתם סבורים שדבר נורא קיים, תרגלו את 'העבודה', כי הטרור הפנימי לא יסתלק עד שאנו רואים מה אמיתי במציאות. מחשבה לדוגמא: המוות הוא הסוף. היפוך- החשיבה שלי היא הסוף. לדבריה של קייטי, חווית המוות היא חוויה מנטלית בלבד. אנשים מתים לא חוזרים לספר לך. המוות נפלא כל כך שהם לא טורחים. לכן נועדה החקירה אם אתם אוהבים את האמת שחררו את עצמכם. בנוסף, דוגמא למחשב נוסף- אני אחלה בקורונה. הטיפ שלי הוא לשאול מה המציאות שלי עכשיו? עכשיו אני בריאה ומרגישה טוב מאוד. כשאני עסוקה במחשבות על העתיד, אני בעסק של העתיד, לא בעסק שלי. לכן כשאני חוזרת לעסק שלי, ונרגעת. (רינה קישון)

 

·       "להבחין אין אחריות לשליטה - על מה יש לנו אחריות ועל מה אין לנו שליטה ולכן אין מה להשקיע בכך משאבים חוקי המשחק כיום משתנים.
אם נלמד לחיות בדו קיום של אושר וחרדה ונבין שהאי ודאות היא Game Changer, אולי אף נוביל ונמציא חוקי משחק חדשים או נסתגל ונלמד מהר את המשחק החדש, נוכל לנצח את המשבר.
יש לנו בחירה חשובה לעשות היום: לשקוע או להשקיע?
תשאלו את עצמכם 2 שאלות:
1.יום אחרי הקורונה והמשבר העולמי שהיא מביאה איתה, באיזה מצב אתם רוצים למצוא את עצמכם?
2.מה הצעד הראשון, הפעולה הראשונה שאתם יכולים ורוצים לעשות כדי להוביל את עצמכם לשם? "(גלית קדמי ביבר)

 

·       "להתמקד בכאן ועכשיו. לצמצם צריכה של מידע וספקולציות מבחוץ ולהתעסק במה שדורש התייחסות בהווה. על ידי כך, לצמצם את החרדות, הדאגות לעתיד וההתעסקות בבלתי נשלט".

(ברקת לוין)

 

·       "מרגישים שהקורונה עצרה את המשק ואין משרות ?אל תתנו לה להרדים אתכםיש הרבה רעשים.. שמועות..דיווחים אמינים וכאלה שפחות..
העובדה היא שיש עדיין מספיק חברות שמחפשות עובדים במגוון רחב של תחומים הייטק, לוגיסטיקה, אדמינסטרציה, מדיקל, ועוד ועוד.. לצד הלחץ והפניקה תחזרו לשגרת חיפוש העבודה כמו שאני תמיד אומרת- עשייה מביאה לעשייה. אז הנה כמה דברים שצריך להמשיך לעשות: להמשיך לחפש קבוצות שעוסקות בפרסום משרות. היכנסו לאתרי חברות ותראו שעדיין יש משרות, המשיכו להתעדכן מדי יום. המשיכו לייצר קשרים פנים מול פנים (עוד מותר להיפגש אחד על אחד) ולייצר קשרים ברשתות החברתיות, כולם עכשיו ברשתות אולי יותר מתמיד, נצלו את זמן המסך הזה. תמשיכו לייצר לעצמכם עוגנים קבועים שייתנו לכם כוח, אנרגיה,רוח וחדוות עשייה.
עשייה שעושה טוב לנפש. אם אתם מרגישים בכל זאת האטה בתחום שלכם נצלו את הזמן לשפצור התשתיות שלכם: בחינת קו"ח האופן שבו אתם מתראיינים..ראיונות ווידאו שנכנסו עכשיו חזק -
נראה פשוט אבל למעשה זה אתגר מניסיון, רק מי שהתאמן על זה צולח את זה.

אל תרדמו...הקורונה לא בשליטתכם.. אלוהים יודע בשליטה של מי... חיפוש העבודה הוא לגמרי בשליטה שלכם!" (אילנית מגור)

 

·       "למצוא את האור שבחשיכה - תועלת ורווח של המצב הנתון ברמה האישית משפחתית ומדינית - לאומית . איך ניתן לצמוח ולהצמיח את עצמנו כדי להביא תועלת לסביבה. אילו כוחות שלי באים לידי ביטוי "?(לינדה זיו)

 

·       "להיות בתשומת לב ליכולת לנהל מחשבות לפי מודל אפר"ת, עצם הלמידה שיש לנו יכולת לנהל את המחשבות ולא להיות מנוהלים, תורמת לתחושת הרוגע והביטחון ומכניסה אותנו למעגל של חשיבה חיובית ונותנת לנו חוויה של שליטה. כאשר אני מלמדת מתאמנת כי יש חשיבות לפרשנות של הסיטואציה וכמה זה משפיע על הרגש וכמובן על התגובה, זה יוצר אפקט של מודעות עצמית גבוהה יותר וחוויה של שליטה עצמית ושיפור ביכולת לניהול עצמי ולוויסות רגשי".   (ים אסף אמברצ'י - "שפת הים-תקשורת מחברת")

 

·       "להיות באנרגיה של העתיד אותו אנו רוצים לחוות. להקשיב יותר לעצמי ולא להיות מושפעים מחדשות" (עירית גולני)

 

·       " לחזק ערכים ולבטל עקרונות. עכשיו זה זמן של ביחד. מזמינה אתכם להניח בצד קונפליקטים או כעסים חבויים, תמיד אפשר לחזור אליהם במידה ועדיין יהיו רלוונטיים. פחד=אפס אקטיביות=חוסר אונים. קחו שליטה באמצעות זה שתחליטו להיות אקטיביים בנתינה ובאכפתיות לקרובים והקרובות" (אורית גולן)

 

·       "להסתכל על המצב העכשיו כמצב נתון, מה הדברים הטובים שניתן להפיק מהם,
זמן איכות עם המשפחה, זמן לסדר דברים בבית, דברים שטרם הספקנו להגיע אליהם, זמן ללמוד דברים חדשים... וכו. להתמקד בדברים הטובים, תשומת הלב מופנית לאן שהאנרגיה זורמת, לזכור מה בשליטה שלנו ומה אנו יכולים לעשות, ולזכור שאנו עושים כל שביכולתנו.
לראות את עצמנו לאחר שכבר התגברנו על הכל, ואיך הכל חוזר לשגרה". (עידית גוס)

 

·       "מכיוון שעיקר הבעיה היא מורלית, כדי להעלות אותו כדאי להסתכל על היש ולא על האין. התחלתי כל יום לרשום 1-3 דברים טובים שקרו לי היום" (עדי מורן קיבא)

 

·       "לייצר רגעי הומור" (מיה לויט פרנק)

 

·       "ראשית לנהל את הסיטואציה ולא לתת לפחד לנהל אותנו.
נכון שצריך לשמור על כללי היגיינה ואף חשוב ביותר אבל כאשר אנחנו מגבירים את כפתור הפחד, זה יוצר אצלנו סטרייס מיותר, לחץ מיותר, דופק מהיר עד חולי (ולא בהכרח קורונה), אז פשוט לשמור כמה שאפשר על שגרת חיים נורמלית, אוכל , שינה וספורט. כהורים לילדים יש לתקשר להם את הדברים.לא לתת להם להיות בעלטה, להתייחס לפחדים שלהם, להיות קשובים מכילים ומסבירים
ועד שהקורונה תחלוף והיא תחלוף..בריאות איתנה לכולנו. (גלית מילר)

 

·       "שאלו עצמכם: מה בכל זאת טוב או איזו הזדמנות חדשה יש במצב הנוכחי? רשמו לעצמכם מה אתם מוקירים, דווקא בימים אלו... התחילו מהדברים הקטנים. תכננו איפה תהיו בעוד שנה מעכשיו, תמונה אופטימית של אחרי. עם מי תהיו? מה תעשו? איפה תהיו?...ספרו למאמנת מה הכי מאתגר אתכם במצב ורדו לשורש העניין: תארו את הקושי, תנו לו שם, דברו עליו". (שרון רביב)

 

·       " אני ממליצה למתאמנים בימים אלו לשמוע מדיטציות על בסיס יומי ולפעמים כמה פעמים ביום, לעשות דף ניהול זמן אישי ומשפחתי לכל יום, למצוא פרויקטים משפחתיים בבית, לשמוע מוסיקה ולרקוד ובמידת האפשר להניע את הגוף או בהליכה או בספורט משפחתי בתוך הבית. זה ישמור על אופטימיות ויחזק את החוסן האישי והמשפחתי ובתוך כך את המערכת החיסונית." (עליזה קוניאק)

 

·       "לפעול בהתאם להנחיות הבריאותיות. לנשום עמוק כל פעם כשמרגישים שהבהלה מתרוממת. לבחון האם יש סיבה או שחוסר הודאות הוא זה שמערר. אם יש סיבה וזה תלוי בי, לפעול לטיפול בה, אם אין סיבה או שאין לי דרך לטפל בה, להזכיר לעצמי שאני עושה כמיטב יכולתי. בנוסף לעשות דברים: ליצור, לשפר, לסדר, לנקות... כשעסוקים פחות חושבים על הבהלות."קורונה או לא קורונה..החיים נעצרו ולא מבחירה.מתי עצרנו את החיים מבחירה?
מתי גזרנו על עצמנו בידוד ועוד לתקופה לא ידועה? יש שלוש אפשרויות להתמודד עם הגזירה:
1. אפשר להכנס לטירוף, לרוץ לקניות לחטוף עוד ועוד, הרבה ממה שצריך. כשהפחד הבסיסי שנמצא בDNA שלנו, משתלט אנחנו רוקדים על גחלים כל הדרך לסופר וחזרה.
2. אפשר להיות שאננים, להגיד שלי זה לא יקרה ושכולם ממש היסטריים. וצריך להמשיך כרגיל ויהיה בסדר.. זה ממש להיות בת יענה עם הראש טמון עמוק בחול.
3. פרופורציות. להקשיב לחדשות בערב, להחליט על דרכי פעולה, למצא פתרונות מתוך הבנה שהולכת להיות תקופה לא פשוטה שבעיקר תנוהל על ידי אי וודאות.
בתוך אי הוודאות הכללי אפשר להתחיל לייצר ודאות אישית/משפחתית. לייצר סדר יום.
לנצל את הזמן שנכפה עלינו להתבוננות וניקוי. לעשות סדר בחיים, להבין מה חשוב ורוצה בחיי ועל מה אני יכולה לוותר. תתחילו את ניקוי האביב בבית, בחפצים ומשם תמשיכו לניקוי המחשבות המיותרות. תתעדכנו בהוראות ותכבדו אותן ויחד עם זאת תזכרו, החדשות לא משתנות כל רגע, וממש לא חשוב (לדעתי) לדעת כל שעה, כמה חולים, כמה נדבקים וכמה בבידוד. זה מכניס ללחץ ומפר איזון. תיצרו, תקראו, תחשבו, תנקו. תהיו פרקטיים ויעילים. תרגישו טוב. בסוף זה ישאר זכרון עמום של תקופה משוגעת. פרופורציות, זה כל הסיפור. (צלילה ברודצקי)

 

·       "דווקא עכשיו ישנה הזדמנות לחזור למקורות. בימים כתיקונם אנחנו עסוקים כל כך, דווקא עכשיו, יש לנו הזדמנות לבלות זמן איכות עם היקרים לנו. עיצרו לרגע והוקירו תודה על מה שיש. וזו גם הזדמנות נפלאה לטפל בכל אותם דברים קטנים שדחינו תקופה כל כך ארוכה."
(סער נצר)

 

·       " להשקיע בתשתיות. ללמוד וללמד". (ערן אלבוחר)

 

·       "תקופה הזויה... כאילו לקוחה מאיזה סרט.. ואין ככ הרבה מה להגיד שלא נאמר כבר. מדברים על הטוב שזה יעשה לקצב שלנו, להתפתחות שלנו, לתרבות הצריכה, לתרבות שלנו בכלל, מדברים על הכאוס שזה יעשה לכלכלה... ועוד כל מיני. אנחנו נעים בין רגעים שאנחנו מצליחים לשמור על השפיות ושמחים על העצירה ועל הזמן המשפחתי בבית, לרגעים שאנחנו מתפללים שזה יגמר כבר. בעיקר חסרה הוודאות, הביטחון והתחושה שאנחנו שולטים במשהו. אולי התקופה הזו תלמד אותנו עוד קצת על צניעות וענווה ועל כמה שהכל זמני.. ואנחנו כל היום בבית, השגרה החדשה הזו.. לכמה זמן עוד?שבועיים? חודש? חודשיים? היעדר שליטה וידיעה כמעט מוחלט.אז מה יכול לעזור לשמור על שקט בפנים כשסוער בחוץ?מה כן אנחנו יכולים לנהל? אותנו. אנחנו להיות בכוונה לאכפתיות, לאהבה ולטוב. להכי טוב שאנחנו יכולים בכל סיטואציה. זה מה ששומר עליי. שאיפה והתכוונות לטוב. והנה כמה טיפים:

 

1.לחייך ולהיות נעימים לעצמנו ולסביב

2.לחשוב מחשבות שמחות וטובות

3.לרקוד, לשחק ולצחוק ביחד - כמה שיותר

4.חדשות ומדיה - כמה שפחות. חשוב ממש(!)

5.זמן לעצמכם. כוס יין בערב, שיחה טובה עם חברה/בן זוג

(שלא כוללת את אחוזי הנדבקים/המתים/ המצב הכלכלי)

קחו את הזמן ואת ההאטה הזו גם להתכנסות וגם לשאוף ולחלום קדימה. איפה הייתם רוצים להיות עוד כמה חודשים באישי, במשפחתי ובעסקי...?

 

ימים טובים♥️

(דפנה נומה רוזנצויג)

01/04/2020 רוח התנדבות מ-ר-ג-ש-ת של בתי ספר מוכרים בלשכה למיזם מיוחד בעקבות משבר הקורונה!

שימו לב!

רוח התנדבות מ-ר-ג-ש-ת

של בתי ספר מוכרים בלשכה

למיזם מיוחד בעקבות משבר הקורונה!

 

מאמנים ומאמנות יקרים,

על כולנו עוברים ימים אנומליים ומלאי אתגרים והסתגלות למציאות חדשה מלאת חוסר וודאות.
כפי שעידכנו אתכם, אנחנו פועלים במתכונת מצומצמת יותר לאור הנסיבות שלא ממשרדי הלשכה הקבועים, אך עדיין משתדלים לתת מענה ושירות מיטבי בנסיבות הקיימות.
אני מתרגשת לשתף אתכם, כי למרות המצב המאתגר עבור כולנו, פנינו למיזם מרגש יחד עם בתי הספר המוכרים של הלשכה, שהינו מתן אימון בהתנדבות למאושפזי הקורונה. פנינו לכל מנהלי ביה״ח בארץ, באמצעות האיגוד המקצועי שלהם ועידכנו על היוזמה ובימים אלו אנו בקשר עם מספר בתי חולים. בנוסף, אנו בקשר עם גורמים ממשרד הביטחון על מנת להגיע לחולי הקורונה הקלים שנשלחו למלון- לאור ההבנה כי הם המתאימים ביותר לקבלת השירות.
מנהלי ביה״ח קיבלו בהתרגשות את פנייתנו והודו לנו מאד.

גילינו רוח התנדבות ושיתוף פעולה מרגשים במיוחד ועשרות מתנדבים מקרב חברי הסגל ב-13 מבתי הספר המוכרים נענו להתנדבות במיזם -

בית הספר להכשרת מאמנים-מכון אדלר, מכללת יוזמות מבית קבוצת יוזמות, גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון, תות תקשורת ותוצאות, מכללת רידמן, בית ספר להכשרת מאמנים NCS, מרכז אלון (מותאם גם למגזר החרדי), אוצרות דעת ותבונה (מותאם גם לציבור החרדי), NLP לשם שינוי, אנגרמה- אימון והדרכה, לוגוס בית ספר לאימון והתפתחות, ישראל CTI וכיוונים - לדרך עם משמעות.

30/03/2020 הזמנה לקורסים מקוונים בבתי הספר המוכרים בלשכת המאמנים בישראל (ע"ר)- מכללת יוזמות
22/03/2020 בעקבות הקורונה הנחה מיוחדת למצטרפים ולמחדשי חברות בלשכת המאמנים בישראל (ע"ר)
16/03/2020 משרדי לשכת המאמנים סגורים ומטפלים בעניינים דחופים בלבד
11/03/2020 ממשיכים בהסברה הציבורית והפעם לכבוד יום האישה כתבה ב- TheMarker - פרטים בניוז
25/02/2020 השתלמות ב 26/2.20 במכון אדלר - ברחוב התע"ש 14, כפר סבא, בין השעות 17:30-19:30
11/02/2020 פינת המחקר- אימון ככלי לשיפור איכות חייהם של חולי פיברומיאלגיה - צפו בניוז שנשלח
03/02/2020 השתלמויות 2020- שוות גם נק' לצבירה במעברי דרגות!
28/01/2020 ההטבות בלשכת המאמנים- בניוזלטר ובאינסטגרם
22/01/2020 יו"ר לשכת המאמנים אדוה פרי אבישי בתוכנית הבוקר "פותחים יום"
08/01/2020 מאמני הלשכה שוב בתקשורת - ערוץ 7
06/01/2020 הפעם ממש השתגענו ! הצטרפנו למועדון הטבות רשמי לחברי הלשכה - מה? עוד לא נרשמתם ל-2020?
29/12/2019 לראשונה מאז הקמת הלשכה, הצלחנו להשיג הוזלה משמעותית ביותר בעלות ביטוח האחריות
26/12/2019 הטבה מוארת במיוחד לחנוכה-מנורת מלח טבעית טיפולית 13-19 ק"ג למשלמי 2020 בלבד
26/12/2019 לשכת המאמנים בגל"צ
15/12/2019 איך הגעתי לאימון- הסיפורים שלכם - פרסמו ונפיץ בניוזלטר
01/12/2019 תזכורת למחדשי חברות- תשלום מוזל למחדשים ב 2019 ל 2020 או 2020-2021
01/12/2019 תזכורת למחדשי חברות- תשלום מוזל למחדשים ב 2019 ל 2020 או 2020-2021
24/11/2019 "פינת המחקר". עדכון מדעי מתחום האימון- בניוזלטר
31/10/2019 למי שטרם הכיר... חברי הוועד המנהל שלנו -בדף הועד המנהל הנוכחי באתר
11/10/2019 תודה לאלון גל על ולהדר אלוני על האירוח ב"תות" ועל הרצאתו של אלון גל
10/10/2019 היום זה קורה- פותחים שנה בערב חגיגי עם הרצאתו של אלון גל
08/10/2019 אנו משתתפת בצערה של ענבל כהן חמו, חברת הועדה המקצועית, ובצער משפחתה על פטירת אביה יוסי כהן חמו ז"ל
07/10/2019 עלות למחדשים ב 2019 ל- 2020 /2020-2021 בעלות מוזלת משל המחדשים החל מה- 1.1.2020
07/10/2019 דמי החבר למחדשי חברות עד ה 31.12.19 עבור 2020 או 2020-2021 נמצאים בדף תשלומים באתר
02/10/2019 מחדשי חברות מהיום יקבלו כניסה חינם לערב החגיגי בראש השנה ולהרצאתו של אלון גל! 
02/10/2019 למצטרפים חדשים מהיום, דמי חבר 500 ש"ח בלבד לשנים 2019-2020- בתוקף עד ה31.10.19
29/09/2019 הזמנה לכבור ראש השנה לארוע הרמת כוסית חגיגי ב 10.10.19 עם הרצאתו של אלון גל
29/09/2019 שנה טובה, משגשגת ופוריה מלשכת המאמנים!
26/09/2019 הצעת עבודה בלשכת המאמנים-עובד במשרה חלקית לסיוע בכל פעילות עבודת המשרד
26/09/2019 אדוה פרי אבישי, יו"ר הלשכה, בתוכנית הרדיו ״איפה הכסף״ עם אלון גל, על לשכת המאמנים
26/09/2019 ספרו לנו איך הפכתם להיות מאמנים- שתפו אותנו במייל שבצור קשר ויתכן שנפרסם בניוז
26/09/2019 פינת היור והשקת פינה חדשה הסיפור האישי שלכם
22/09/2019 לשכת המאמנים מודיעה בצער על פטירתה של המאמנת אורנה אטלס באשי (ז"ל), חבר
16/09/2019 לשכת המאמנים משתתפת בצערה של משפחתה של אורנה אטלס באשי (ז"ל), חברת לשכת
16/09/2019 מי שלא נרשם לשנת 2019- זה הזמן. צרו קשר!
15/09/2019 הטבה א- ד-י-ר-ה למופע של טוני רובינס ב4.10 בישראל, תוקף ההטבה- 19.9.19
05/09/2019 מינוי צוות היגוי השתלמויות
05/09/2019 ברכות לבי"ס מאיסטרו, הראשון בארץ במגזר הערבי, שזכה להצטרף לרשימת בתי הספ
05/09/2019 ישיבת מנהלי בתי הספר לאימון במתחם ריגס נתניה
02/09/2019 כל פוסט "שלישי פרסומי" שחברי הלשכה מפרסמים בקבוצת החברים בפייסבוק- יועבר
29/08/2019 שימו לב! שינוי בכתובת למשלוח דואר ללשכת המאמנים
19/08/2019 יש לכם רעיון חדשני למיתוג? כתבו לנו בצור קשר!
19/08/2019 חדש מלשכת המאמנים - "פינת המחקר". עדכון מדעי מתחום האימון
04/08/2019 לשכת המאמנים בישראל- עכשיו גם באינסטגרם
28/07/2019 הדרכה של אביבה באומל לועד המנהל על ספרה "אתיקה coaching"- בתחום האתיקה והאימון
15/07/2019 המייל החדש של לשכת המאמנים il-cc@ilcc.org.il
15/07/2019 מספר הפקס החדש של לשכת המאמנים- 073-3856001
15/07/2019 מספר הטלפון החדש של לשכת המאמנים- 0733856060
15/07/2019 תזכורת! כרטיס ביקור דיגיטלי חינמי שניתן לשלוח למי שרוצים- בהרשמה לאפליק
15/07/2019 בעקבות המעבר, 10% הנחה על שימוש בכל סוגי החדרים והמרחבים המשותפים ב 19
15/07/2019 מעדכנים אתכם שלשכת המאמנים עברה למתחם ריג'ס בנתניה
15/07/2019 השקת פינת היו"ר
15/07/2019 פתיחת מועדון ההטבות של לשכת המאמנים בישראל
27/06/2019 אסיפה כללית ובה אישור דוחות כספיים
12/06/2019 סדנת איך יוצאים מזה? דרכים יצירתיות להתמודדות. בהנחיית אילת לבנון ואוסי יפה
16/05/2019 סדנת שינוי הרגלים בגישה המוטיבציונית עם ד"ר צבי פוס
06/05/2019 שני אהרון הצטרפה לעבוד איתנו בלשכת המאמנים
01/05/2019 מינוי צוות מיתוג ללשכת המאמנים
01/05/2019 ישיבת מנהלי ביהס לאימון
04/02/2019 בקשה לדרגת אימון - סבב 33 מאמן חבר לשכה הוא מאמן בעל דרגה

 

 
סבב ההסמכות ה-33 יוצא לדרך! 

דרגה באימון היא תו התקן שלך בתחום.

טפסים ניתן להגיש עד לתאריך 30.06.2019

 

בקשה למאמן מוסמך במסלול ירוק ניתן לשלוח במייל.

את הטפסים ניתן לשלוח במייל בקובץ PDF אחד להנהלת הלשכה.

 

טפסים שלא יגיעו למשרדנו עד למועד זה יועברו לסבב הבקשות הבא.

כתובתנו היא: רחוב מדינת היהודים 60, קומה 3, ת.ד. 12132 הרצליה פיתוח 4673315.

  

סבב הסמכות זה הינו השלישי לשנת 2019 תעודה תשלח במייל   

 

  

לקובץ ההנחיות, הטפסים ,וקישור לטופס תשלום האגרה עבור ההסמכה לחצו כאן.

לפרטים ושאלות ניתן לפנות למשרד בטלפון 077-3218050 או במייל ilcc@ilcc.org.il 

 

 

 

11/11/2018 איסור על הצגת דרגות הסמכה למי שלא שילמו דמי חבר

שלום רב,


כחלק מפעילות הלשכה בתחום הסדרת הפעילות קבעה הלשכה בהתאם לתקנון, הליך להסמכת מאמנים. מאמנים שנמצאו כעומדים בכל הדרישות והשלימו את חובותיהם ללשכה זכאים לקבל דרגה בהתאם לניסיונם המקצועי. התעודה נשלחת לחברים בתוקף ל-31.12 של השנה בה הוצאה התעודה.

חברים בלשכה נהנים מן האפשרות השמורות לחברי לשכה:

  • הופעה באינדקס המאמנים
  • השתתפות בפעילות העשרה מקצועיות בחינם או בעלות מופחתת
  • חברות בקבוצת דיון עמיתים סגורה
  • הטבות אחרות אותם מציעה הלשכה לחבריה מעת לעת

להזכירכם, תעודה המעידה על דרגה תקפה בצמוד לחברות בתוקף.

חבר שאינו מסדיר את חובותיו, למעשה אינו יכול ולהמשיך להחזיק בדרגה ולציין זאת בפרסומים או להציג את עצמו כבעל דרגה כזו. הלשכה שומרת לעצמה את הזכות להודיע בפרסומים שונים לקהל הרחב על מאמנים שאינם בעלי דרגה ולנקוט באמצעים העומדים לרשותה על מנת להביא לידיעת הציבור נושא זה.

תשלום דמי חבר נעשה באמצעות אתר לשכת המאמנים: www.ilcc.org.il 

 

 

14/11/2016 הצעות לפוליסות ביטוח מקצועי

ביטוח מקצועי במחיר מיוחד לחברי לשכה

לשכת המאמנים מעודדת את חבריה לרכוש פוליסת ביטוח מקצועי- בשנת 2015 מוצעים ללשכה שתי פוליסות ואתם מוזמנים לבחון ולהתקשר 

הלן  הצעה לביטוח מקצועי:

הצעה ראשונה -  הצעה לביטוח 1

טופס הצטרפות לביטוח מקצועי - טופס הצטרפות לביטוח מקצועי

 

הצעה שניה הצעה לביטוח 2

     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה