ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 


 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Zohar Galia

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

גליה זהר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
galia.zohar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528003325
נייד: 052-8003325

Hertz Avishai

מוסמך CCIL

אבישי הרץ

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון לקריירה.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
hertzavishai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 037303776
נייד: 052-2565253

Cohen Keren

מוסמך CCIL

קרן כהן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
keren_cohen@outlook.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7790097

Glikman Perry

מוסמך CCIL

פרי גליקמן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון בריאותי.

https://www.coach-perry.com :אתר ישוב: הרצליה
perry@coach-perry.com :דוא"ל טלפון: 0503045678
נייד: 050-3045678

Koby Marina

מוסמך CCIL

מרינה קובי

התמחות: אימון הורים / אימון מתבגרים/ילדים ונוער / אימון בריאותי.

horutimmk.wixsite.com/mysite :אתר ישוב: בת ים
horutimmk@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-3071186
נייד: 054-3071186

Sasson Gil

מוסמך CCIL

גיל ששון

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אמון משפחתי.

www.cbtist.co.il :אתר ישוב: כפר יונה
info@gilsa.co.il :דוא"ל טלפון: 0586651185
פרטים נוספים למאמן נייד: 058-6651185

Nicola- Shehade Nayera

מוסמך CCIL

ניירה ניקולא- שחאדה

:אתר ישוב: כפר יאסיף
nananicola@live.com :דוא"ל טלפון: 046261777
נייד: 052-3455257

Jaber Basil

מוסמך CCIL

באסל ג׳אבר

:אתר ישוב: סחנין
Basiljaber20@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0525789667

Miler Galit

מוסמך CCIL

גלית מילר

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי. אמון משפחתי.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100037370251422 :אתר ישוב: יהוד-מונוסון
Galit1806@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527350673
נייד: 052-7350673

Nachmoni Pnina

מוסמך CCIL

פנינה נחמוני

:אתר ישוב: רחובות
pnina.nachmoni@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9457754
נייד: 054-8440591

Riess Nathalie

מוסמך CCIL

נטלי ריס

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: צפת
Nathalieriess@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547706532
נייד: --0547706532

Dafna Unger

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דפנה אונגר

התמחות: אימון בריאותי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.dafnaunger.com :אתר ישוב: אריאל
dafna.unger@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3405922

בראל סימה

מוסמך CCIL

סימה בראל

:אתר ישוב: גבעת שמואל
simabar276@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0504615116
נייד: 050-0504615116

David Lazar

מוסמך CCIL

דוד לזר

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
david@topoptic.com :דוא"ל טלפון: 03-5521585
נייד: 050-8890666

Yanai Gai

מוסמך CCIL

גיא ינאי

:אתר ישוב: עינת
gaiyanai1234@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523272471
נייד: 0523272471

Bruchim Annie

מוסמך CCIL

אנני ברוכים

:אתר ישוב: נוקדים
anniebruchim@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: -0507326855

בנימין יחזקאל

מוסמך CCIL

יחזקאל בנימין

התמחות: אימון אישי. אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: שדרות
newwaynlp@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4598850

Livne Pnina

מוסמך CCIL

פנינה ליבנה

התמחות: אימון קבוצתי / אימון עסקי. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: בית יצחק-שער חפר
tal.pnina@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5638406

Ereli Anat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת אראלי

התמחות: אימון אישי. אימון עסקי. אימון קבוצתי.

www.e-mun.co.il :אתר ישוב: גת קיבוץ
ereli@gat.org.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-8801631

Ilan Amitai

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אילן אמיתי

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: נתניה
i.amitai@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0722124216
נייד: 054-6312515
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה