ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

דוד סיגלית

מוסמך CCIL

סיגלית דוד

:אתר ישוב: קרית אונו
sigi12312@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0537295779
נייד: 053-7295779

Lekah Michal

מוסמך CCIL

מיכל לקח

:אתר ישוב: באר שבע
iamjolek@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4624066

Rubin Nathalie

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נטלי רובין

www.live-now.co.il :אתר ישוב: חיפה
nathalie.rubin99@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542532311
נייד: 0542532311

Gabbay Lilach

מוסמך CCIL

לילך גבאי

:אתר ישוב: ראשון לציון
lilachgabbay@013.net :דוא"ל טלפון: 039412768
נייד: 050-2212320

Wishnia Edith

מוסמך CCIL

אדית וישניה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: כפר ורדים
edith111@walla.com :דוא"ל טלפון: 0522396820
נייד: 052-2396820

Bickel Iris

מוסמך CCIL

איריס ביקל

:אתר ישוב: כפר סבא
iris.bickel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-3203806
נייד: 050-7897847

Levy Nurit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נורית לוי

www.coachmeeting.com :אתר ישוב: כפר סבא
nurlevy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7663490
נייד: 054-4497855

Osnat Laosani

מוסמך CCIL

אסנת לאוסני

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: בית נקופה
osnat670@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5332730
נייד: 052-8872161

עמרני דבורה

מוסמך CCIL

דבורה עמרני

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: קרני שומרון
dvora.amrani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097929569
נייד: 052-3115230

Inka Rapoport

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אינקה רפופורט

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון למערכות יחסים.

inkacoach.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
inka@planium.com :דוא"ל טלפון: 08-9262746
נייד: 054-2406550

Rosentsveig Andy

מקצועי PCIL

אנדי רוזנצויג

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
andy.rosentsveig@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9574644

Michal Tzadok

מוסמך CCIL

מיכל צדוק

:אתר ישוב: ירושלים
michaltz100@walla.com :דוא"ל טלפון: 02-5711421
נייד: 054-7794602

Etty Esther Ziv Av

מוסמך CCIL

אתי זיו אב

:אתר ישוב: תל אביב יפו
etty_z1@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6425485
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8284847

Anat Manor

מוסמך CCIL

ענת מנור

:אתר ישוב: ראשון לציון
manor_a@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9657875
נייד: 052-8240514

Borovinsky Yulia

מוסמך CCIL

יוליה בורובינסקי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: רעננה
yuliacoach.aum@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7395175

Tova Hurvitz

מוסמך CCIL

טובה הורביץ

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי.

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
tovah52@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6378016
נייד: 054-9720180

Kidrony Galia

מוסמך CCIL

גליה קידרוני

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: מצפה אבי`ב
kidronygalia@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9943427
נייד: 050-7494071

Shimon Alter

מוסמך CCIL

שמעון אלטר

:אתר ישוב: חיפה
alterco@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8225419
נייד: 052-8332150

Erez Figlash

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ארז פיגלש

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז / אימון עסקי.

www.erezfiglash.co.il :אתר ישוב: קרית טבעון
erez.coach4life@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2029202

Orna Nehama Hila

מוסמך CCIL

הילה אורנה נחמה

:אתר ישוב: גבעת זאב
nechmaor@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0509609655
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה