ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Tishler Keren

מקצועי PCIL

קרן טישלר

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי.

:אתר ישוב: כרמיאל
keren308@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9905217
נייד: 054-9323374

Haim Jean

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חיים ג'ין

התמחות: אימון למנהלים / אימון לקריירה / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
jeanhaim@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526435026
נייד: 058-7130727

Dorit Granot

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דורית גרנות

:אתר ישוב: חניאל
dogranot@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 09-8989283
נייד: 054-8061551

Rubin Nathalie

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נטלי רובין

www.live-now.co.il :אתר ישוב: חיפה
nathalie.rubin99@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542532311
נייד: 0542532311

Gavish Udi

מוסמך CCIL

אודי גביש

התמחות: אימון למנהלים / אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: להבים
ugavish@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547886690
נייד: 054-7886690

Ossi Fischer Hadas

מוסמך CCIL

הדס אוסי פישר

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: חיפה
Hadasi_o@walla.com :דוא"ל טלפון: 0523485813
נייד: 052-3485813

Inka Rapoport

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אינקה רפופורט

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון למערכות יחסים.

inkacoach.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
inka@planium.com :דוא"ל טלפון: 08-9262746
נייד: 054-2406550

Basson Tali

בכיר MCIL מדריך מוסמך

טלי בסון

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ראשון לציון
tali@basson.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5600062

Laurence Dor

מוסמך CCIL

לורנס דור

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי / אימון אישי.

:אתר ישוב: ירחיב
lorensdor74@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544898090
נייד: 054-4898090

Inbal Meves

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ענבל מבס זילברקלנג

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אמון משפחתי.

inbalmeves.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
inbal.meves@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6785456

דוד סיגלית

מוסמך CCIL

סיגלית דוד

:אתר ישוב: קרית אונו
sigi12312@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0537295779
נייד: 053-7295779

Ester Ashkenazi

מקצועי PCIL

אסתר אשכנזי

:אתר ישוב: רחובות
estiash18@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5305205

Zeidman Adva

מוסמך CCIL

אדווה זיידמן

:אתר ישוב: רבבה
advazeid@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039067906
נייד: 052-4855999

Bouzaglo Hani

מוסמך CCIL

חני בוזגלו

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: קרית חיים
hani.bouzaglo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6849284

Noa Itzhak

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נועה יצחק

www.anagrama.co.il :אתר ישוב: גילון
bluenoai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-2040048
נייד: 054-6319933

Nurit Biran

מוסמך CCIL

נורית בירן

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: באר שבע
imungishur@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4709070

Kanarik Amitai

מקצועי PCIL

אמיתי קנריק

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

https://b-way-life.com :אתר ישוב: הוד השרון
amitai.kanarik@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3185454

Dana Alon

מקצועי PCIL

דנה אלון

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

www.danaalon.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
danaalon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2158715

Orly Sudai-elkayam

מוסמך CCIL

אורלי סודאי-אלקיים

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון בריאותי.

:אתר ישוב: גבעתיים
orlyse12@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5713737
נייד: 052-8660629

Sigi Ambar

מוסמך CCIL

סיגי עמבר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: רמת גן
sigi.imbar@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5905958
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה