• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Dorit Peri

בכיר MCIL

דורית פרי

התמחות: אימון אישי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
doritperi@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 039623217
נייד: 050-6414828

Bloomfield Neora

מוסמך CCIL

נאורה בלומפילד

התמחות: אימון אישי.

neorabl@education.gov.il :אתר ישוב: ירושלים
neora1956@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-6282331
נייד: 050-6282331

Cazes Racheli

מוסמך CCIL

רחלי קזס

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

swol.co.il :אתר ישוב: אריאל
racheli.cazes@gmail.cpm :דוא"ל טלפון: 03-5078947
נייד: 050-5300609

Hoffman Lilach

מוסמך CCIL

לילך הופמן

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: רמת גן
a_orel@zahav.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5361961

Schneck Avraham

מוסמך CCIL

אברהם שנעק

:אתר ישוב: בני ברק
7134998@gmail.com :דוא"ל טלפון: 036704759
נייד: 052-7134998

Hagai Shalev

בכיר MCIL

חגי שלו

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

www.hagaishalev.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
shalevh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4877725
נייד: 054-4877725

Edna Hen

מוסמך CCIL

עדנה חן

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון עסקי.

http://www.career4you.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
edna1on1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6231334
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2236191

Goldring-boymstain Mirit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירית גולדרינג - בוימשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: ראשון לציון
mirit.goldring@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3366497

Cohen Ora

מוסמך CCIL

אורה כהן

:אתר ישוב: עמנואל
oracohen50@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8981950

Pnina Rosenes

מוסמך CCIL

פנינה רוזנס

התמחות: אימון אישי / אימון רפואי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: ירושלים
pninarosenes@neto.net.il :דוא"ל טלפון: 02-5879876
נייד: 050-4147293

Katz Julie

מוסמך CCIL

ג׳ולי כץ

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

www.juliekatzcoaching.com :אתר ישוב: רעננה
juliekatzcoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 058-4414127

Israeli Pnina

מוסמך CCIL

פנינה ישראלי

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: אשדוד
israelipnina@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2322467

Rubinstein Osnat

מוסמך CCIL

אסנת רובינשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

WWW.OSNATRUB.CO.IL :אתר ישוב: תל אביב יפו
OSNAT.RUB15@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 036447674
נייד: 050-5762758

Timora Joy Peleg

מקצועי PCIL

תימורה פלג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: קרית אונו
timora.peleg@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3264436

Kedmi Ingber Gili

מוסמך CCIL

גילי קדמי אינגבר

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: כפר סבא
gikedmi@hotmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4666688

Adva Shafir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אדוה שפיר

:אתר ישוב: שערי תקווה
adva63@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6367373

Graitzer Osnat Gefen

בכיר MCIL

אסנת גפן גרייצר

:אתר ישוב: רעננה
osnatgefen@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6692776

Osnat Gerson

מקצועי PCIL

אוסנת גרסון

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: הרצליה
ogerson@outlook.co.il :דוא"ל טלפון: 099563221
נייד: 054-5639163

Zipora Saks

מקצועי PCIL

צפורה זקס

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למערכות יחסים.

www.kavanot.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
tzsaks@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777834116
נייד: 050-7834116

Hilel Shimrit

מוסמך CCIL

שמרית הילל

Shimrithilel.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
Shimrith1978@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543978432
נייד: 0543978432
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה