ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 


 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

גליקסמן שני

מוסמך CCIL

שני גליקסמן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
shani.gliksman@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0509101678
נייד: 050-9101678

Kimchi Liza

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ליזה קמחי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
kimchiliza@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2728694

Bialik Nechama

מוסמך CCIL

נחמה ביאליק

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: רחובות
nbialik1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2053757

Litman Rina

מוסמך CCIL

רינה ליטמן

:אתר ישוב: שניר
rina@snpi.co.il :דוא"ל טלפון: 0544343539
נייד: 0544343539

Samea Yagor

מוסמך CCIL

יגור שמח

התמחות: אימון עסקי / אימון לקריירה / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: רמת גן
yagors@milgam.co.il :דוא"ל טלפון: 037315998
נייד: 052-3271569

Lipel Yitzhak

מוסמך CCIL

איציק ליפל

:אתר ישוב: מבשרת ציון
y.lipel@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0545743324

Noam Wolfin

מוסמך CCIL

נעם וולפין

:אתר ישוב: מעין ברוך
wolfin26@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7949418
נייד: 052-3949418

Fady Awwad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

פאדי עוואד

:אתר ישוב: נצרת
fady.awwad@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8544466

Yael Ben Arza

מקצועי PCIL

יעל בן ארזה

:אתר ישוב: ירושלים
yaelbenarza@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6518128
נייד: 0524167880

Bouzaglo Hani

מוסמך CCIL

חני בוזגלו

התמחות: אימון אישי. אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: קרית חיים
hani.bouzaglo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6849284

Yaniv Yael

מוסמך CCIL

יעל יניב

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
yaely50@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505290750
נייד: 0505290750

Kiselov Efrat

מוסמך CCIL

אפרת קיסלוב

התמחות: אימון אישי / / אמון משפחתי.

https://www.facebook.com/efratki :אתר ישוב: קרית חיים
efrat.kiselov@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522812245
נייד: 052-2812245

Hagit Gilony

מוסמך CCIL

חגית גילוני

התמחות: / אימון אישי. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: רמת גן
hagitgilony@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6785566
נייד: 052-8476676

Keren Bar

מוסמך CCIL

בר קרן

התמחות: אימון לתזונה / אימון בריאותי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: צורן
yayacdo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 058-6588929

מוסמך CCIL

אבי צ׳רקהם

:אתר ישוב: רמת גן
acharkham@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4493803

Gev Shanit

מוסמך CCIL

שנית גב

:אתר ישוב: נתניה
shanitgev@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522519204
נייד: 052-2519204

Aviel Abramovitz

בכיר MCIL

אביאל אברמוביץ

:אתר ישוב: הוד השרון
avielab@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7423050
נייד: 050-5322822

מוסמך CCIL

חייתה נוריאל

:אתר ישוב: בת חפר
Hayitom@walla.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-3815738

Vider Ornit

מקצועי PCIL

אורנית וידר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: הוד השרון
ornitvider@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542388849
נייד: ---0542388849

Etty Bahat Shpirer

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי בהט שפירר

:אתר ישוב: כפר מנחם
etty.shpirer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8692561
נייד: 052-6156783
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה