ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Irit Kassif

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אירית כסיף

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

www.ikc.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
irit@ikc.co.il :דוא"ל טלפון: 037448090
נייד: 054-4527743

Sarit Goldenberg

מוסמך CCIL

שרית גולדנברג

:אתר ישוב: תל אביב יפו
goldsarit93@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-7395048
נייד: 050-2135781

Zinger Orna

מוסמך CCIL

אורנה זינגר

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: נתניה
orna.zinger1970@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507717107
נייד: 050-7717107

Gal Alon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אלון גל

:אתר ישוב: זכרון יעקב
a43gal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6091399
נייד:

Man Maha

מוסמך CCIL

מאשה מן

:אתר ישוב: מודיעין עילית
5792923@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0527181918

Ben Moshe Gil

בכיר MCIL

גיל בן משה

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.mooseadventures.co.il :אתר ישוב: חדרה
gili@mayacc.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2132136

Michal Katz

מקצועי PCIL

מיכל עדן כץ

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גן יבנה
michalkatz8@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2217493

Sapir Sechayek Orly

מוסמך CCIL

אורלי ספיר סחייק

:אתר ישוב: חיפה
orlylaw@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 04- 8312190
נייד: 052-2535472

Grassiani Arie

בכיר MCIL

אריה גרסיאני

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי / אמון משפחתי.

http://arieg.co.il/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
arikgra@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4400136

Keren Loni Arbeli

מקצועי PCIL

קרן לוני ארבלי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: ירושלים
kerenlonia@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2660053

Iris Berkooz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר איריס ברכוז - קמיניץ

:אתר ישוב: רמת גן
iris.berkooz@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9318619
נייד: 050-6874640

Shechovitzky Ziv

מוסמך CCIL

זיו שכוביצקי

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון למנהלים.

https://www.facebook.com/Betterziv/ :אתר ישוב: הרצליה
Betterziv@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546939111
נייד: 054-6939111

Biyalostotsky Batia

מוסמך CCIL

בתיה ביאלוסטוצקי

:אתר ישוב: חיפה
batiab7@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8732786
פרטים נוספים למאמן נייד: 0523861660

Gili Reuveni

בכיר MCIL

גילי ראובני

www.GreatResults.co.il :אתר ישוב: כפר תבור
gilirv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2254848

Merav Zach

בכיר MCIL

מירב זך

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון ילדים ובני נוער / אימון ילדים ובני נוער.

www.meravzach.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
merav@meravzach.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7443424
נייד: 050-3332217

Marziano Sari

מוסמך CCIL

שרי מרציאנו

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
123sari45@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-8490442

Lerman Ayelet

מוסמך CCIL

איילת לרמן

joystrings.net :אתר ישוב: תל אביב יפו
office@joystrings.net :דוא"ל טלפון: 0547895257
נייד: 0547895257

Yaffa Rainitz

מוסמך CCIL

יפה רייניץ

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

5dc8032b41e8c.site123.me/ :אתר ישוב: רמת בית שמש
yrcoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9994736
נייד: 050-9930770

Ariel Vadai

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אריאל ודאי

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: הוד השרון
arielva888@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6968701

Inbal Meves

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ענבל מבס זילברקלנג

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אמון משפחתי.

inbalmeves.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
inbal.meves@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6785456
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה