• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Kosovsky Inna

מוסמך CCIL

אינה קוסובסקי

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: רמת גן
inna@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 050-8346124
נייד: 050-8346124

Bar-on Cohen Nitsa Or

מוסמך CCIL

ניצה בר און כהן

http://nitsabaroncohen.com :אתר ישוב: באר יעקב
nitsabaron@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523313533
נייד: 052-3313533

Zohar Galia

מוסמך CCIL

גליה זהר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
galia.zohar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528003325
נייד: 052-8003325

Carmit Alon

מוסמך CCIL

כרמית אלון

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

www.carmitalon.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
aloncarmit@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0774300230
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6443222

Shlomi Bar

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלומי בר

:אתר ישוב: בית עובד
shlomi1921@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9380728
נייד: 058-6800808

Tzafrir Gil

מוסמך CCIL

גיל צפריר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: אריאל
tzafrir_g@mail.tel-aviv.gov.il :דוא"ל טלפון: 054-5732932
נייד: 054-5732932

Elyatim Smadar

מוסמך CCIL

סמדר אליתים

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי. אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: גבעתיים
selyatim@gmail.com :דוא"ל טלפון: 037321790
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-6665625

Mizrahi Sophia

מוסמך CCIL

סופיה מזרחי

:אתר ישוב: חבצלת השרון
sophmiz@yahoo.com :דוא"ל טלפון: +972503588804
נייד: 050-3588804

Edna Ish-shalom

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עדנה איש שלום

:אתר ישוב: קרית טבעון
ednaishs@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9835269
נייד: 052-4577467

Markose Judy

מוסמך CCIL

ג'ודי מרקוז

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון לקריירה.

www.judymarkose.com :אתר ישוב: ירושלים
jomarkose@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5827986

Elenhoren Yafit

מוסמך CCIL

יפית אלנהורן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון אישי.

https://elnyafit.co.il/ :אתר ישוב: באר שבע
eln.yafit@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-3062604

Gili Malek

מוסמך CCIL

גילי מליק

התמחות: אימון אישי. אימון לקריירה / אימון אישי.

:אתר ישוב: רמת השרון
malek03@012.net.il :דוא"ל טלפון: 0544269283
נייד: 054-4269283

Liora Lipetz

בכיר MCIL

ליאורה ליפץ

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

www.lipetzgroup.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
lipetz@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6768355

Kraus Yechezkel

מוסמך CCIL

יחזקאל קראוס

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: מודיעין עילית
Yechezkel.Kraus@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527634925
נייד: 058-7634925

פרץ ישראל

מוסמך CCIL

ישראל פרץ

:אתר ישוב: בני ברק
torati2626@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0533164310
נייד: 053-3164310

Grodka Rivka

מוסמך CCIL

רבקה גרודקה

:אתר ישוב: ירושלים
Rg025386169@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5386169
נייד: 050-4107781

Goldenberg Tami

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תמי גולדנברג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אמון משפחתי.

www.coacher4u.co.il :אתר ישוב: חיפה
goldenberg.tami@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048331359
נייד: -0546880446

Basson Tali

בכיר MCIL מדריך מוסמך

טלי בסון

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ראשון לציון
tali@basson.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5600062

Vainstub Esther

מוסמך CCIL

אסתר וינסטוב

:אתר ישוב: כרמיאל
ev0506683798@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6683798

Batel Ashual

מוסמך CCIL

בתאל אשואל

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון אישי.

:אתר ישוב: ראש העין
batelashual@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5077710
נייד: 052-3418008
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה