• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Heller Galit

מוסמך CCIL

גלית הלר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

b-way-life.com :אתר ישוב: הוד השרון
galit@b-way-life.com :דוא"ל טלפון: 7409185
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-7757782

עמרני דבורה

מוסמך CCIL

דבורה עמרני

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: קרני שומרון
dvora.amrani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097929569
נייד: 052-3115230

Michal Fait

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מיכל פייט

:אתר ישוב: תל אביב יפו
michal@vision-it.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6446349
נייד: 054-3011002

Geva-almagor Orna

מוסמך CCIL

אורנה גבע-אלמגור

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.ornageva.com :אתר ישוב: נשר
orgeva14@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048344321
נייד: 052-5570580

Magelan Shahak Monika

מוסמך CCIL

מוניקה מגלן שחק

:אתר ישוב: באר שבע
monaj.magolar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545603671
נייד: 054-5603671

Bracha Gavra

מוסמך CCIL

ברכה אביבה גברא

:אתר ישוב: יבנה
brachagav@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9438871
נייד: 052-6277066

Miler Galit

מוסמך CCIL

גלית מילר

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון ילדים ובני נוער.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100037370251422 :אתר ישוב: יהוד-מונוסון
Galit1806@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527350673
נייד: 052-7350673

Yaffe Edna

מקצועי PCIL

עדנה יפה

:אתר ישוב: ערד
adiyaft@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528311314
נייד: 052-8311314

Ronit Ovadia

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רונית עובדיה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון ילדים ובני נוער.

www.ronitov.co.il :אתר ישוב: קרית אונו
ronit@ronitov.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9000113

El-ani Dr. Dalia

מוסמך CCIL

ד"ר דליה אל-עני

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון בריאותי.

www.betipulnet.co.il/profile/daliae :אתר ישוב: פתח תקוה
dr.elani.dalia@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522757746
נייד: 052-2757746

Dana Shezifi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דנה קוטיק-שזיפי

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער.

https://www.facebook.com/dana.kotickshezifi :אתר ישוב: חיפה
dana.shezifi@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5522250

Hava Greensfeld

מקצועי PCIL

חוה גרינספלד

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: ירושלים
greensfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5669441
נייד: 050-4142443

Nissim Orit

בכיר MCIL

אורית ניסים

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי. אימון לקריירה.

:אתר ישוב: גנות
oritnis1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8920303

Goldenberg Tami

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תמי גולדנברג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אמון משפחתי.

www.coacher4u.co.il :אתר ישוב: חיפה
goldenberg.tami@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048331359
נייד: -0546880446

Miriam Peer

מקצועי PCIL

מרים פאר

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

http://www.miriampeer.co.il/ :אתר ישוב: הרצליה
peer.miriam@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2190201

Zohar Rosner

מוסמך CCIL

זהר רוזנר

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: רמת השרון
zohar_r2@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2110144

Iris Iris

מוסמך CCIL

איריס ששון

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: יבנה
Iriss2029@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0549789063
נייד: 054-9789063

Zaltzman Alon

מוסמך CCIL

אלון זלצמן

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: יובלים
alon.zaltz@gmail.com :דוא"ל טלפון: 049990990
נייד: 050-3456919

Irit Golani

מקצועי PCIL

עירית גולני

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: נתניה
golaniir@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 09-8339603
נייד: 054-5250477

Michal Cohen

מקצועי PCIL

מיכל כהן

:אתר ישוב: קרית מוצקין
michalarch@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8707465
נייד: 054-6691321
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה