ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Taba Efrat

מוסמך CCIL

אפרת טבה

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

https://www.efrattaba.com/ :אתר ישוב: אליכין
efrat.taba@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5690033

Goldstein Libbie

מוסמך CCIL

ליבי גולדשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון לקריירה.

:אתר ישוב: ירושלים
libicoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4485340

Perez Adar Ayelet

מקצועי PCIL

איילת פרץ אדר

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: כפר סבא
ayeletp@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0523946087
נייד: 0523946087

Raffalovitch Eyal

מקצועי PCIL

אייל רפלוביץ

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון קבוצתי.

www.toot-coach.com :אתר ישוב: גבעתיים
eyal-r@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0524675771
נייד: 052-4675771

Gili Malek

מוסמך CCIL

גילי מליק

התמחות: אימון אישי. אימון בריאותי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: רמת השרון
malek03@012.net.il :דוא"ל טלפון: 0544269283
נייד: 054-4269283

Cohen Zemach Avner

מוסמך CCIL

אבנר כהן צמח

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: פתח תקוה
avnercoo@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 9224455
נייד: -----0504633332

Raveh Prints Bosmat

מוסמך CCIL

בשמת רוה פרינץ

:אתר ישוב: עין ורד
bmimshak@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506394813
נייד: 050-6394813

Hadas Mouwes

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

הדס מובס

התמחות: אימון למנהלים / אימון קבוצתי / אימון אישי.

:אתר ישוב: חיפה
mouwes@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8110823
נייד: 052-5550379

Sivan Wolfin

מוסמך CCIL

סיון חנה וולפין

:אתר ישוב: יסוד המעלה
wolfin770@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7949418
נייד: 052-3949418

Michelle Har Shemesh

בכיר MCIL

מיכל הר שמש

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי. אימון אישי.

harshemesh.com :אתר ישוב: רעננה
harshemesh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546621178
נייד: 054-6621178

Liat Lipin

בכיר MCIL

ליאת שפרמן

:אתר ישוב: רגבה
animahut@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8932940

Costa Hadas Nurit

מוסמך CCIL

נורית הדס

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון אישי.

www.nurithadas.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
nh_bc@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 0549164786
נייד: 054-9164786

Dafna Unger

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דפנה אונגר

התמחות: אימון בריאותי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.dafnaunger.com :אתר ישוב: אריאל
dafna.unger@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3405922

Shai Lisbon

בכיר MCIL

שי ליסבון

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון אישי.

www.triple-w.co.il :אתר ישוב: הרצליה
lisbonshai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4536173
נייד: 054-4536173

Natali Tarakhovsky

מוסמך CCIL

נטלי טרחובסקי

:אתר ישוב: נצרת עילית
natali_tr@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5758906

Eden Aviad

בכיר MCIL

אביעד עדן

:אתר ישוב: קרית מוצקין
AVIADE@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 04-8743847
נייד: 052-2469822

Kahanov Galit

מוסמך CCIL

גלית כהנוב

התמחות: אימון אישי. אימון עסקי / אימון אישי.

:אתר ישוב: פתח תקוה
galit04@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0504874515
נייד: 050-4874515

Miri Levi

מוסמך CCIL

מירי לוי

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון אישי.

:אתר ישוב: ירושלים
gmiri.levy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5334247
נייד: 054-4787710

Rosenblat Orna

מוסמך CCIL

אורנה רוזנבלט

:אתר ישוב: תל אביב יפו
orna1260@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506458081
נייד: 050-6458081

Alkalay Guy

מוסמך CCIL

גיא אלקלאי

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: חולון
guyalkalay@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529256371
נייד: 052-9256371
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה