ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 


 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Levy Avital Sima

מוסמך CCIL

סימה לוי אביטל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ירושלים
simaav04@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6777150

Ayala Shanee

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אילה שני

:אתר ישוב: גבעתיים
ayala_sh@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-5739389
נייד: 050-2435000

Stern Ronit

בכיר MCIL

רונית שטרן

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים. אימון לקריירה.

fb.me/ronit.carmel.stern :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
ronit.stern.carmel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9717323
נייד: 054-8140449

Shelly Ninbourg

מוסמך CCIL

שלי נינבורג

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.dia-log.co.il :אתר ישוב: תל עדשים
shelly.ninbourg@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6547967
נייד: 052-5969630

Schechter Yehudit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יהודית שכטר

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
yehudit@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 048737082
נייד: ----0523355011

Hadas Wilf

מוסמך CCIL

הדס וילף

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון למערכות יחסים.

https://hadaswilf.com/ :אתר ישוב: כפר סבא
hadaswilf@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7731152
נייד: 052-3436305

Adi Hameiri

מוסמך CCIL

עדי המאירי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון למערכות יחסים.

http://www.adihameiricoach.co.il/ :אתר ישוב: גבעת שמואל
adi@hameiri.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6417031

Riki Ezra

בכיר MCIL

ריקי עזרא

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: אשדוד
riki.coach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5919824

Cohen Osnat Irit

מוסמך CCIL

אסנת אירית כהן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אמון משפחתי.

osnatccoaching.wixsite.com/mysite :אתר ישוב: באר שבע
osnat3656@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506499082
נייד: 050-6499082

Elohev Shay Hila

מוסמך CCIL

שי הילה אלאוהב

:אתר ישוב: כפר סבא
shayelohev@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505839959
נייד: 0505839959

Amsalem Sigal

מוסמך CCIL

סיגל אמסלם

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקריירה.

sigalmsalem.co.il :אתר ישוב: רמת גן
sigal.amsalem@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2454980

Yaniv Yael

מוסמך CCIL

יעל יניב

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
yaely50@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505290750
נייד: 0505290750

Raffalovitch Eyal

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אייל רפלוביץ

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון קבוצתי.

www.toot-coach.com :אתר ישוב: גבעתיים
eyal-r@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0524675771
נייד: 052-4675771

Limor Gazit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לימור גזית

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון מנטאלי לספורטאים.

www.limorgazit.com :אתר ישוב: חולון
limorcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-5671953

Tamir Peleg

בכיר MCIL מדריך מוסמך

תמיר פלג

:אתר ישוב: קרית אתא
tamir@yozmotgroup.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4445201

Yossi Eilot

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אילות

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

www.TheCoaches.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eiloty1@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: +972502278555
נייד: 050-2278555

Dorit Aharoni

מוסמך CCIL

דורית אהרוני

:אתר ישוב: חולון
doritaha@walla.com :דוא"ל טלפון: 077-7019993
נייד: 050-5542097

Stempo Yarden

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ירדן סטמפו

התמחות: אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: רמת גן
ystempo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5674226

מוסמך CCIL

אביבית חריב

:אתר ישוב: נתניה
avivit10h@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4607933

Leiner Hana

מוסמך CCIL

חנה לינר

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: בני ברק
h0504133492@gmail.com :דוא"ל טלפון: 036190869
נייד: 050-4133492
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה