ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Gershoni Ben David Miri

מוסמך CCIL

מירי גרשוני בן דוד

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: בני ברק
mrbd.mrbd@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0548543214
נייד: 054-8543214

Sarit Goldenberg

מוסמך CCIL

שרית גולדנברג

:אתר ישוב: תל אביב יפו
goldsarit93@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-7395048
נייד: 050-2135781

Arnon Galia

מוסמך CCIL

גליה ארנון

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

galiaarnon4999 :אתר ישוב: גבעת עדה
galia.shesh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8944537

Etty Hartog

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי הרטוך

:אתר ישוב: גבעת ניל`י
ettyhartog@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5363013
נייד: 054-9537366

Zohar Kappel

מקצועי PCIL

זוהר קפל

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון עסקי / אימון אישי.

http://www.coaching-nlp.co.il/ :אתר ישוב: עין עירון
zoharkappel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6370624
נייד: 050-3600764

Sivan Landman

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סיון לנדמן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גבעתיים
tlandman01@012.net.il :דוא"ל טלפון: 03-7319779
נייד: 050-5221222

Rubin Nathalie

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נטלי רובין

www.live-now.co.il :אתר ישוב: חיפה
nathalie.rubin99@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542532311
נייד: 0542532311

Mattar Roz

מוסמך CCIL

רוז מטר

:אתר ישוב: ראמה
Roza.mattar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 049988942
נייד: 054-45833525

Margolin Merav

מוסמך CCIL

מירב מרגולין

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה. אימון קבוצתי.

www.meravmargolin.com :אתר ישוב: הוד השרון
meravwellness@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5551982

Frieden Coral

מוסמך CCIL

קורל פרידן

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון אישי.

:אתר ישוב: חדרה
coralf18883@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528113320
נייד: 052-8113320

Hershkovitz Kasha Dana

מוסמך CCIL

דנה הרשקוביץ קשה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון רפואי .

http://www.dhk.co.il/ :אתר ישוב: הרצליה
danakasha196@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8919566

Zipora Saks

מקצועי PCIL

צפורה זקס

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למערכות יחסים.

www.kavanot.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
tzsaks@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777834116
נייד: 050-7834116

Kessler Ofra

מוסמך CCIL

ד"ר עפרה קסלר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

www.ofrakessler.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
ok@ofrakessler.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3295333

Miriam Peer

מקצועי PCIL

מרים פאר

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

http://www.miriampeer.co.il/ :אתר ישוב: הרצליה
peer.miriam@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2190201

Bitterman Idan

מוסמך CCIL

עידן ביטרמן

:אתר ישוב: שפיים
idan.bitterman@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547547014
נייד: 0547547014

Revital Haddad

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רויטל רבקה חדד

www.revitalhaddad.com :אתר ישוב: שוהם
revital@revitalhaddad.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4554886

Teboul-rabani Ariel

מוסמך CCIL

אריאל טבול-רבאני

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: אשדוד
arielt80@hotmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7582197

Nurit Einav

מקצועי PCIL

נורית ענב

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון לקשב וריכוז.

imunurit.co.il :אתר ישוב: כפר מונש
nurit@imunurit.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4808458

Amnon Huri

מוסמך CCIL

אמנון חורי

:אתר ישוב: חולון
amnon.33@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5256868

Dvora Gutt-amar

מקצועי PCIL

דבורה גוט עמר

התמחות: אימון בריאותי / אימון למערכות יחסים / אמון משפחתי.

www.gufnefesh.net :אתר ישוב: בת ים
dvora1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523630907
נייד: 052-3630907
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה