ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Gil Hamber

מוסמך CCIL

גיל המבר

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון למנהלים / אימון אישי.

גיל המבר הבסיס להצלחה :אתר ישוב: נתניה
gilhamber@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-9452884

Harel Dikla

מוסמך CCIL

דיקלה הראל

:אתר ישוב: עין איילה
diklazaribi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508380898
נייד: 050-8380898

Bshara Billan Lana

מוסמך CCIL

לנא בשארה בלאן

התמחות: אימון אישי. אימון למנהלים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: נצרת עילית
lanalana1972@live.com :דוא"ל טלפון: 0505629973
נייד: 0505629973

Haim Jean

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חיים ג'ין

התמחות: אימון למנהלים / אימון לקריירה / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
jeanhaim@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526435026
נייד: 058-7130727

Noam Wolfin

מוסמך CCIL

נעם וולפין

:אתר ישוב: מעין ברוך
wolfin26@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7949418
נייד: 052-3949418

Glazer Danit

מוסמך CCIL

דנית גלזר

:אתר ישוב: הוד השרון
dglazer@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 09-7441247
נייד: 0544340766

Sinai Hadas

מוסמך CCIL

הדס הרט

:אתר ישוב: גבע כרמל
hadassinai9@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5553700

Cohen Loewenberg Orit

מוסמך CCIL

אורית כהן לבנברג

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים / אימון אישי.

:אתר ישוב: גבעתיים
oritcnlg@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4957967

Idit Joss

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידית גוס

:אתר ישוב: גדרה
iditjoss@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-9751095

Ayash Lior

מוסמך CCIL

ליאור עייש

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון אישי.

https://www.liorayash.co.il :אתר ישוב: צור הדסה
ayLior@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-3465489
נייד: 052-3465489

Goldstein Libbie

מוסמך CCIL

ליבי גולדשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון אישי.

:אתר ישוב: ירושלים
libicoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4485340

Ben Harosh Shimon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שמעון בן הרוש

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
tygrsbh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7435608

Manzur Dganit

מוסמך CCIL

דגנית מנצור

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אמון משפחתי.

www.dganitmanzur.co.il :אתר ישוב: מתן
dzm@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3992264

Hager Yarden

מקצועי PCIL

ירדן הגר

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל אביב
hgyarden@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 050-5967583
נייד: 050-5967583

Statlander Noa

מוסמך CCIL

נועה שטטלנדר

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: רמת גן
noas077@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508387806
נייד: 050-8387806

Landau Yvonne

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

איבון לנדאו

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון עסקי.

:אתר ישוב: ירושלים
landau7000@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6430602
נייד: 052-6387000

Turm Dror

מוסמך CCIL

דרור טורם

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון לקריירה.

dror123.wixsite.com/drorcoaching :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
dror.turm@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544-977-980
נייד: 054-4977980

Efrat Ben-porat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אפרת בן פורת

התמחות: אימון אישי. אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: בית אל
bpefrat@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9973341
נייד: 054-7944583

Eden Aviad

בכיר MCIL

אביעד עדן

:אתר ישוב: קרית מוצקין
AVIADE@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 04-8743847
נייד: 052-2469822

Orit Zur

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית צור

:אתר ישוב: ירושלים
orit_zur@walla.com :דוא"ל טלפון: 02-5862389
נייד: 050-4680006
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה