ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 


 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Elyashiv Moti

מוסמך CCIL

מוטי אלישיב

:אתר ישוב: רמת ישי
moti1805@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544972578
נייד: 0544972578

Judit Liberman

מוסמך CCIL

יהודית ליברמן

:אתר ישוב: רעננה
judit.liberman@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5210320

Barzilay Halaf Shirley

מוסמך CCIL

שירלי ברזילי חלף

:אתר ישוב: כפר יונה
shirleybarzilay1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0502448285
נייד: 0502448285

Berkovich Igal

מוסמך CCIL

יגאל ברקוביץ

התמחות: אימון לתזונה / אימון רפואי / .

https://www.enjoysmilefitness.com/ :אתר ישוב: גני תקווה
igal56@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545771732
נייד: 054-5771732

Schechter Yehudit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יהודית שכטר

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
yehudit@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 048737082
נייד: ----0523355011

Goldshmidt Israela

מוסמך CCIL

ישראלה גולדשמידט

:אתר ישוב: חיפה
is2112@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2840335

Ehud Arieli

מוסמך CCIL

אהוד אריאלי

:אתר ישוב: ירושלים
ehudariaba@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6413050
נייד: 050-6206823

Karaso Etti

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי קרסו

:אתר ישוב: רמת גן
karaso.e@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0506511409

Rabinovich Roth Revital

מוסמך CCIL

רויטל רבינוביץ' רוט

:אתר ישוב: החותרים
revitalvich@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0523167799

El Dina

מוסמך CCIL

דינה בר אל

:אתר ישוב: ראשון לציון
dinabarel22@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2590750

Sade Mor

מוסמך CCIL

מור שדה

התמחות: אימון אישי / אימון אישי. אימון למערכות יחסים.

www.hashinuy.co.il :אתר ישוב: מבוא ביתר
s.mor0811@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543060288
נייד: 054-3060288

Bernard Solomon

מוסמך CCIL

ברנרד (בני) סולומון

:אתר ישוב: כפר יונה
bennys.hk@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2113304

Hadas Wilf

מוסמך CCIL

הדס וילף

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון למערכות יחסים.

https://hadaswilf.com/ :אתר ישוב: כפר סבא
hadaswilf@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7731152
נייד: 052-3436305

Erez Shalom

מוסמך CCIL

שלום ארז

התמחות: אימון לקריירה. אימון עסקי. אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: בנימינה
serez@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-6289936
נייד: 052-9279151

Avi Castro

מוסמך CCIL

אבי קסטרו

התמחות: / אימון לקשב וריכוז / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: נווה מבטח
castroavi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8574577
נייד: 052-5508549

Hiadry Areen

מוסמך CCIL

ערין חיאדרה

:אתר ישוב: סחנין
areen.hiadry@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528025669
נייד: 0528025669

Barlev‬‏ ‪nir

מוסמך CCIL

ניר ברלב

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל מונד
nirbarlev616@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523600040
נייד: 052-3600040

Sadeh Galit

מוסמך CCIL

גלית שדה

התמחות: אימון אישי. אמון משפחתי / אימון למנהלים.

galitsadeh.co.il :אתר ישוב: אורות
galitsadeh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3442226

Avdiav Adi

מוסמך CCIL

עדי אבדיאב

:אתר ישוב: כפר סבא
adi.gepstein@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528290200
נייד: 052-8290200

Turgeman Roniel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רוניאל תורגמן

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

:אתר ישוב: אלקנה
troniel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529270685
נייד: 052-9270685
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה