ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 


 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Bahat Livne Efrat

מוסמך CCIL

אפרת בהט ליבנה

התמחות: אימון אישי / / אמון משפחתי.

https://www.facebook.com/efratbl :אתר ישוב: איילת השחר
efratyaya@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523792240
נייד: 052-3792240

Elohev Shay Hila

מוסמך CCIL

שי הילה אלאוהב

:אתר ישוב: כפר סבא
shayelohev@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505839959
נייד: 0505839959

בנימין יחזקאל

מוסמך CCIL

יחזקאל בנימין

התמחות: אימון אישי. / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: שדרות
newwaynlp@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4598850

Einhorn Hadas

מוסמך CCIL

הדס אינהורן

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: חירות
Einhornhadas@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3387305

Rosenthalis Mika

מוסמך CCIL

מיקה רוזנטליס-זוזובסקי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
Mrosenthalis@gmail.com :דוא"ל טלפון: 036491485
נייד: 0543100800

Rosenfeld Maya Tova

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מיה טובה רוזנפלד

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: ירושלים
maya@make-a-way.co.il :דוא"ל טלפון: 026781819
נייד: 050-6991977

Tal Haim

מוסמך CCIL

חיים טל

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: ראשון לציון
haim@talfamily.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8669772

Hadar Goldschmidt

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדר גולדשמידט

jobcoach.co.il :אתר ישוב: דור
hadargold@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6263717
נייד: 052-6969745

Hogery Miri

מוסמך CCIL

מירי חוגרי

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
miri.hogery@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528603001
נייד: --0528603001

Ariella Zeevi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אריאלה זאבי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
ariela10@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0545440036
נייד: 054-5440036

Amar Beck Varda

מוסמך CCIL

ורדה אמר בק

:אתר ישוב: אשדוד
varda439@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0534298166
נייד: 0534298166

Amrani Ilanit

מוסמך CCIL

אילנית עמרני

:אתר ישוב: ראשון לציון
Ilanitamr@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0509828226

Dorit Peri

בכיר MCIL

דורית פרי

התמחות: אימון אישי. אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ראשון לציון
doritperi@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 039623217
נייד: 050-6414828

Breiting Carmel

מוסמך CCIL

כרמל ברייטינג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: זכרון יעקב
c.breiting@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547575710
נייד: ----0547575710

Nessia Hashai

מקצועי PCIL

נסיה חשאי

התמחות: אימון אישי. אימון קבוצתי / אימון לקריירה.

http://nesiahashai.co.il :אתר ישוב: חולון
nesia60@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507383693
נייד: 050-7383693

Hiba Odelia

מוסמך CCIL

אודליה היבה

:אתר ישוב: רעננה
Odeliah2@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0507409025

Debi Maoz

מוסמך CCIL

דבי מעוז

התמחות: אימון אישי / . אימון לקריירה.

:אתר ישוב: בן עמי
debi_maoz@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-9825343
נייד: 050-3061316

Meital Batsia-dauber

בכיר MCIL

מיטל בציא-דאובר

התמחות: אימון עסקי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
meital@taltal.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3570700

Idit Joss

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידית גוס

:אתר ישוב: גדרה
iditjoss@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-9751095

Fine Dror Moran

מוסמך CCIL

מורן פיין דרור

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקריירה.

www.moranfinedror.co.il/ :אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
moran.fdror@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547455674
נייד: -----0547455674
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה