ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים ומדריכים מוסמכים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Shifra Gordon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שפרה גורדון

:אתר ישוב: חיפה
szgordon@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8342166
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3766318

Adato Osnat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אוסנת אדטו

:אתר ישוב: נתניה
Osnatadato1@walla.com :דוא"ל טלפון: 0502225183
נייד: 0502225183

Yaron Reuven

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ירון ראובן

:אתר ישוב: שדות מיכה
yaron@shaot.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5254016

Shalom Danan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלום דנן

:אתר ישוב: ירושלים
sd0502618410@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2618410

Idit Joss

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידית גוס

:אתר ישוב: גדרה
iditjoss@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-9751095

Zipi Kobrinski

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ציפי קוברינסקי

:אתר ישוב: הרצליה
zipi.kobrinski@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5333180

Dafi Numa Roswnzwaig

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דפנה נומה רוזנצויג

https://www.facebook.com/daficoach/ :אתר ישוב: ניצני עוז
dafinuma@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4624024

בן הרוש Shimon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שמעון בן הרוש

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
shimon99bh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7435608

Cohen Ronit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רונית כהן

https://www.facebook.com/ronit.c.67/ :אתר ישוב: קרית אתא
rc220867@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048436089
נייד: 054-2342085

Rubin Nathalie

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נטלי רובין

www.live-now.co.il :אתר ישוב: חיפה
nathalie.rubin99@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542532311
נייד: 0542532311

Sarusi Sagit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שגית סרוסי

:אתר ישוב: לפיד
sagit0771@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089790948
נייד: 052-9203424

Nurit Gross

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית גרוס

:אתר ישוב: טירת כרמל
nzgross@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9998439
נייד: 052-2699815

Limor Haham

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

לימור חכם

:אתר ישוב: כפר סבא
lifewaze@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 058-7920032

Michal Fait

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מיכל פייט

:אתר ישוב: תל אביב יפו
michal@vision-it.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6446349
נייד: 054-3011002

Irit Kassif

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אירית כסיף

www.ikc.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
irit@ikc.co.il :דוא"ל טלפון: 037448090
נייד: 054-4527743

Orit Oren

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית אורן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
oritoren3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5200835

Sharon Rendlich

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שרון רנדליך

:אתר ישוב: בית יהושע
sharon@gome.co.il :דוא"ל טלפון: 09-9577516
נייד: 050-8515051

Leshem Gonen Meirav

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מירב לשם גונן

http://www.meiravleshemgonen.co.il/ :אתר ישוב: כפר ורדים
meiravlego@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6395707

Karen Alon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

קארן אלון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
alonkaren@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4264425

Yafa Yavin

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יפה יבין

:אתר ישוב: גילון
yafayavin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9889130
נייד: 052-4224823
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה