ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים ומדריכים מוסמכים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Revital Haddad

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רויטל רבקה חדד

www.revitalhaddad.com :אתר ישוב: שוהם
revital@revitalhaddad.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4554886

Landau Yvonne

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

איבון לנדאו

:אתר ישוב: ירושלים
landau7000@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6430602
נייד: 052-6387000

Nurit Thsuva

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית תשובה

:אתר ישוב: כפר סבא
nuritt5@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5516611

Ronit Ovadia

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רונית עובדיה

www.ronitov.co.il :אתר ישוב: קרית אונו
ronit@ronitov.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9000113

Irit Kassif

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אירית כסיף

www.ikc.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
irit@ikc.co.il :דוא"ל טלפון: 037448090
נייד: 054-4527743

Mali Even Hen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מלי אבן חן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
malievenhen@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5544345
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2070864

Orit Oren

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית אורן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
oritoren3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5200835

Nava Stolero

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נאוה סטולרו

:אתר ישוב: ראשון לציון
nava_s1@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4886914

Leshem Gonen Meirav

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מירב לשם גונן

http://www.meiravleshemgonen.co.il/ :אתר ישוב: כפר ורדים
meiravlego@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6395707

Hadas Ben-porat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

הדס בן פורת

:אתר ישוב: כפר שמריהו
hadasbenpo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6229800

Karen Alon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

קארן אלון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
alonkaren@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4264425

Dahan Orit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית דהן

:אתר ישוב: ירושלים
oritdahan50@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026519826
נייד: 0506202844

Vered Shillo

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ורד שלה

:אתר ישוב: קיבוץ שפיים
veredayt@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6035708

Etty Bahat Shpirer

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי בהט שפירר

:אתר ישוב: כפר מנחם
etty.shpirer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8692561
נייד: 052-6156783

Idit Joss

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידית גוס

:אתר ישוב: גדרה
iditjoss@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-9751095

Inka Rapoport

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אינקה רפופורט

inkacoach.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
inka@planium.com :דוא"ל טלפון: 08-9262746
נייד: 054-2406550

Talma Shani

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תלמה שני

Talma1943 :אתר ישוב: פלמח צובה
talmashani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5347876
נייד: 054-5637876

Hadas Mouwes

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

הדס מובס

:אתר ישוב: חיפה
mouwes@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8110823
נייד: 052-5550379

Efrat Ben-porat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אפרת בן פורת

:אתר ישוב: בית אל
bpefrat@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9973341
נייד: 054-7944583

Sharon Rendlich

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שרון רנדליך

:אתר ישוב: בית יהושע
sharon@gome.co.il :דוא"ל טלפון: 09-9577516
נייד: 050-8515051
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה