ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים ומדריכים מוסמכים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא

בן הרוש Shimon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שמעון בן הרוש

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
shimon99bh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7435608

Hadas Ben-porat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

הדס בן פורת

:אתר ישוב: כפר שמריהו
hadasbenpo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6229800

Miriam Peer

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מרים פאר

http://www.miriampeer.co.il/ :אתר ישוב: הרצליה
peer.miriam@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2190201

Landau Yvonne

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

איבון לנדאו

:אתר ישוב: ירושלים
landau7000@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6430602
נייד: 052-6387000

Shokrun Angela

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אנג'לה שוקרון

:אתר ישוב: אשדוד
anjelahaim@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0777679476
נייד: 052-5022626

Niva Ben Zion

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ניבה בן ציון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
nivaben@012.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6213262
נייד: 052-4399800

Dorit Granot

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דורית גרנות

:אתר ישוב: חניאל
dogranot@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 09-8989283
נייד: 054-8061551

Michal Fait

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מיכל פייט

:אתר ישוב: תל אביב יפו
michal@vision-it.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6446349
נייד: 054-3011002

Pimentell-yishay Adi

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עדי פימנטל-ישי

:אתר ישוב: כפר האורנים
adihofi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089766869
נייד: 054-4528242

Froind Chanoch Chen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חנוך חן פרוינד

:אתר ישוב: הוד השרון
chen.froind@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097411015
נייד: 052-7470707

Nurit Thsuva

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית תשובה

:אתר ישוב: כפר סבא
nuritt5@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5516611

Meira Dahan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מאירה דהן

https://meira.co.il/ :אתר ישוב: ירושלים
meiradahan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6240164
נייד: 054-5336190

Orit Zur

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית צור

:אתר ישוב: ירושלים
orit_zur@walla.com :דוא"ל טלפון: 02-5862389
נייד: 050-4680006

Merav Admati

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מרב אדמתי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
merav@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4481515

Orpaz Etty

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי אורפז

:אתר ישוב: תל אביב יפו
etnoy88@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5655790

Alexandra Bril Lelcuk

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אלכסנדרה בריל ללצוק

:אתר ישוב: תל אביב יפו
alexandra.4meus@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6445686
נייד: 050-8666992

Avi Peled

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אבי פלד

www.c4u-group.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
avi.peled@c4u-group.com :דוא"ל טלפון: 08-9265479
נייד: 052-2674081

Ben-yaacov Danny

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דני בן-יעקב

www.dannycoach.co.il :אתר ישוב: הרצליה
danny242@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 0522553533
נייד: ---0522553533

Sade Lital

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ליטל שדה

:אתר ישוב: גני תקווה
lital@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8741315

Yael Amit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יעל עמית

www.yaelamit.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
amityael1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6049988
נייד: 052-2239705
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה