ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים ומדריכים מוסמכים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Yael Amit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יעל עמית

www.yaelamit.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
amityael1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6049988
נייד: 052-2239705

Nitza Yom-tov

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ניצה יום טוב

:אתר ישוב: הרצליה
nitza_a3@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 09-9562469
נייד: 054-4803181

Dahan Orit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית דהן

:אתר ישוב: ירושלים
oritdahan50@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026519826
נייד: 0506202844

Irit Kassif

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אירית כסיף

www.ikc.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
irit@ikc.co.il :דוא"ל טלפון: 037448090
נייד: 054-4527743

Karen Sealine

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

קארן סילאין

www.heneni.co.il :אתר ישוב: אור עקיבא
karensealine@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4706614

Nurit Thsuva

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית תשובה

:אתר ישוב: כפר סבא
nuritt5@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5516611

Revital Haddad

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רויטל רבקה חדד

www.revitalhaddad.com :אתר ישוב: שוהם
revital@revitalhaddad.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4554886

Sara Ken Canetti

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שרה קנטי

:אתר ישוב: חיפה
saracanetti@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4404033

Mali Even Hen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מלי אבן חן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
malievenhen@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5544345
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2070864

Ariel Vadai

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אריאל ודאי

:אתר ישוב: הוד השרון
arielva888@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6968701

Galia Ferdman

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

גליה פרדמן

:אתר ישוב: הרצליה
galia@ferdman.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2932033

Inbal Meves

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ענבל מבס זילברקלנג

inbalmeves.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
inbal.meves@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6785456

Shalom Danan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלום דנן

:אתר ישוב: ירושלים
sd0502618410@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2618410

Inka Rapoport

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אינקה רפופורט

inkacoach.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
inka@planium.com :דוא"ל טלפון: 08-9262746
נייד: 054-2406550

Meital Hoshmand

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מיטל הושמנד

www.meitalhoshmand.co.il :אתר ישוב: קרית אונו
meitalhoshmand@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5271222
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-5909026

Ora Jacobi

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורה יעקבי יכין

:אתר ישוב: רמת גן
ora_j@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6767791
נייד: 052-8535808

Efrat Ben-porat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אפרת בן פורת

:אתר ישוב: בית אל
bpefrat@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9973341
נייד: 054-7944583

Liberman Tilli

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

טילי ליברמן

Tilli.co.il :אתר ישוב: חולון
tilli.gl@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2211883

Yael Geller

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יעל גלר

:אתר ישוב: גבעת שמואל
yaelgel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5326188
נייד: 052-4398986

Talma Shani

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תלמה שני

Talma1943 :אתר ישוב: פלמח צובה
talmashani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5347876
נייד: 054-5637876
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה