ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים ומדריכים מוסמכים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא

Tal-geva Eliya

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אליה טל גבע

www.eliya-tal-geva.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
eliyatal@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4224402

Niva Ben Zion

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ניבה בן ציון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
nivaben@012.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6213262
נייד: 052-4399800

Goldenberg Tami

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תמי גולדנברג

www.coacher4u.co.il :אתר ישוב: חיפה
goldenberg.tami@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048331359
נייד: -0546880446

Yael Amit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יעל עמית

www.yaelamit.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
amityael1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6049988
נייד: 052-2239705

Irena Gorohov

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אירנה גורוחוב

:אתר ישוב: חיפה
irenagorohov@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8260441
נייד: 054-5298228

Dorit Granot

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דורית גרנות

:אתר ישוב: חניאל
dogranot@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 09-8989283
נייד: 054-8061551

Hadas Ben-porat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

הדס בן פורת

:אתר ישוב: כפר שמריהו
hadasbenpo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6229800

Sivan Landman

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סיון לנדמן

:אתר ישוב: גבעתיים
tlandman01@012.net.il :דוא"ל טלפון: 03-7319779
נייד: 050-5221222

Nava Stolero

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נאוה סטולרו

:אתר ישוב: ראשון לציון
nava_s1@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4886914

Efrat Ben-porat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אפרת בן פורת

:אתר ישוב: בית אל
bpefrat@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9973341
נייד: 054-7944583

Froind Chanoch Chen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חנוך חן פרוינד

:אתר ישוב: רעננה
chen.froind@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097411015
נייד: 052-7470707

Zipi Kobrinski

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ציפי קוברינסקי

:אתר ישוב: הרצליה
zipi.kobrinski@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5333180

Alexandra Bril Lelcuk

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אלכסנדרה בריל ללצוק

:אתר ישוב: תל אביב יפו
alexandra.4meus@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6445686
נייד: 050-8666992

Cohen Ronit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רונית כהן

https://www.facebook.com/ronit.c.67/ :אתר ישוב: קרית אתא
rc220867@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048436089
נייד: 054-2342085

Inka Rapoport

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אינקה רפופורט

inkacoach.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
inka@planium.com :דוא"ל טלפון: 08-9262746
נייד: 054-2406550

Dwahdi Noha

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נוהא דואהדה

:אתר ישוב: טמרה
nohadwahdi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527727818
נייד: --0527727818

Lidia Abboud

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

לידיא עבוד

:אתר ישוב: חיפה
lidia@abboud.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8525578
נייד: 054-4500032

Idit Joss

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידית גוס

:אתר ישוב: גדרה
iditjoss@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-9751095

Anat Zagagi

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ענת זגגי איל

:אתר ישוב: חיפה
anatzagagi@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4404116

Ilan Amitai

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אילן אמיתי

:אתר ישוב: נתניה
i.amitai@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0722124216
נייד: 054-6312515
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה