• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים ומדריכים מוסמכים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Akshoti Simi

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סימי אקשוטי

:אתר ישוב: קרית חיים
simi.lifecoacher@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525382985
נייד: 052-5382985

Lead Efrath

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ליעד אפרת

:אתר ישוב: נופית
Lead.efrath@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-9989886
נייד: 0537265567

Rima Goren

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רימה גורן בורוכובסקי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
rimag@012.net.il :דוא"ל טלפון: 077-5491232
נייד: 050-8230010

Talma Shani

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תלמה שני

Talma1943 :אתר ישוב: פלמח צובה
talmashani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5347876
נייד: 054-5637876

Nurit Gross

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית גרוס

:אתר ישוב: טירת כרמל
nzgross@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9998439
נייד: 052-2699815

Yafa Yavin

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יפה יבין

:אתר ישוב: גילון
yafayavin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9889130
נייד: 052-4224823

עידו Katz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידו כץ

https://sites.google.com/site/ideocoach/idokatz :אתר ישוב: גבים
ideocoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507960786
נייד: 050-0507960786

Yoel Kaplan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יואל קפלן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
yoel1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5292717
נייד: 050-5775677

Landau Yvonne

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

איבון לנדאו

:אתר ישוב: ירושלים
landau7000@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6430602
נייד: 052-6387000

Li-at Danker

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

לי-את דנקר

www.liatdanker.co.il :אתר ישוב: חיפה
liatdanker@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5590150
נייד: 054-4358002

Nitza Yom-tov

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ניצה יום טוב

:אתר ישוב: הרצליה
nitza_a3@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 09-9562469
נייד: 054-4803181

Smadar Sela

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סמדר סלע

:אתר ישוב: רמת גן
smadarsela@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6318146
נייד: 052-3313166

Galia Ferdman

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

גליה פרדמן

:אתר ישוב: הרצליה
galia@ferdman.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2932033

Shlomi Bar

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלומי בר

:אתר ישוב: בית עובד
shlomi1921@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9380728
נייד: 058-6800808

Yael Geller

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יעל גלר

:אתר ישוב: גבעת שמואל
yaelgel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5326188
נייד: 052-4398986

Orit Zur

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית צור

:אתר ישוב: ירושלים
orit_zur@walla.com :דוא"ל טלפון: 02-5862389
נייד: 050-4680006

Pauker Skornik Sigal

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סיגל פאוקר סקורניק

:אתר ישוב: עין הבשור
p.f.sigal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2811188
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2811188

Sharon Rendlich

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שרון רנדליך

:אתר ישוב: בית יהושע
sharon@gome.co.il :דוא"ל טלפון: 09-9577516
נייד: 050-8515051

Smadar Ferguson

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סמדר פרגוסון

:אתר ישוב: רמת גן
smadarf3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-7323142
נייד: 052-3272099

Ronit Ovadia

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רונית עובדיה

www.ronitov.co.il :אתר ישוב: קרית אונו
ronit@ronitov.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9000113
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה