ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא

Vered Ira

מקצועי PCIL

אירה ורד

https://ira-vered.co.il/ :אתר ישוב: באר יעקב
ira.vered@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9551880
נייד: 054-9451954

Limor Fridman Boneh

מקצועי PCIL

לימור פרידמן בונה

www.limor-fridman.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
limor.fridman1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6205467

Irit Golani

מקצועי PCIL

עירית גולני

:אתר ישוב: נתניה
golaniir@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8339603
נייד: 054-5250477

Nurit Armon

מקצועי PCIL

נורית ערמון

:אתר ישוב: מישר
nurit@nua.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3388897

Mira Moria

מקצועי PCIL

מירה מוריה

:אתר ישוב: רמת גן
miramo1@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5665478

Efrat Platt

מקצועי PCIL

אפרת פלאט

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
efratplatt8@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2326870

Heller Galit

מקצועי PCIL

גלית הלר

b-way-life.com :אתר ישוב: הוד השרון
galit@b-way-life.com :דוא"ל טלפון: 7409185
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-7757782

גינסברגר מתי

מקצועי PCIL

מתי גינסברגר

:אתר ישוב: מודיעין עילית
Mg0527600080@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527600080
נייד: 052-7600080

Keren Loni Arbeli

מקצועי PCIL

קרן לוני ארבלי

:אתר ישוב: ירושלים
kerenlonia@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2660053

Or Liat

מקצועי PCIL

ליאת אור

:אתר ישוב: רחובות
liator.coaching@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525458946
נייד: 0525458946

Orna Arad

מקצועי PCIL

אורנה ערד

:אתר ישוב: יבנה
Oarad1@outlook.com :דוא"ל טלפון: 08-9438267
נייד: 054-5363522

Hava Greensfeld

מקצועי PCIL

חוה גרינספלד

:אתר ישוב: ירושלים
greensfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5669441
נייד: 050-4142443

Dorit Zini

מקצועי PCIL

דורית זיני

http://www.nashim.biz/links/mini_site.aspx?id=101 :אתר ישוב: חדרה
dorizini@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 0542276730
נייד: 054-2276730

Gila Avni

מקצועי PCIL

גילה אבני

:אתר ישוב: חיפה
gila@avni-sys.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8721149
נייד: 052-3727333

Esti Guedalia

מקצועי PCIL

אסתי גדליה

:אתר ישוב: בית שמש
estiguedalia@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2264666

Tehilla Strassburger

מקצועי PCIL

תהלה שטרסבורגר

:אתר ישוב: ירושלים
strassburger10@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6518094
נייד: 054-8495109

Ravid-tal Ariela

מקצועי PCIL

אריאלה רביד-טל

:אתר ישוב: תל אביב יפו
ariela.rt44@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544968726
נייד: 0544968726

Orit Broudo

מקצועי PCIL

אורית ברודו

:אתר ישוב: גני תקווה
oritbroudo@outlook.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2076710

Yair Orna

מקצועי PCIL

אורנה יאיר

:אתר ישוב: לבנים
yairorna@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6723781
נייד: 050-3036432

Nafcha Hadasa

מקצועי PCIL

הדסה נפחא

:אתר ישוב: ירושלים
dassinafcha@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6500006
נייד: 052-7667181
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה