ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא

Adler Adler

מקצועי PCIL

לאה אדלר

:אתר ישוב: בית שמש
100adler@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0722337257
נייד: 0527606950

Limor Fridman Boneh

מקצועי PCIL

לימור פרידמן בונה

www.limor-fridman.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
limor.fridman1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6205467

Ran Rabiner

מקצועי PCIL

רן רבינר

:אתר ישוב: ציפורי
r.ran@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8285863

Maya Barash

מקצועי PCIL

מאיה ברש

:אתר ישוב: רמת השרון
mayabarash3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5494889
נייד: 054-7696844

Adi Noam Kornel

מקצועי PCIL

עדי נועם קורנל

:אתר ישוב: ירושלים
adikornel11@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6510933
נייד: 050-7304719

Ziv Dagan Merav

מקצועי PCIL

מירב זיו דגן

:אתר ישוב: נתניה
merav.ziv.dagan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528900216
נייד: 052-8900216

Irit Alexenberg

מקצועי PCIL

עירית אלכסנברג

:אתר ישוב: פתח תקוה
iyrita@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 03-9224024
נייד: 052-6224283

Tehilla Strassburger

מקצועי PCIL

תהלה שטרסבורגר

:אתר ישוב: ירושלים
strassburger10@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6518094
נייד: 054-8495109

Keren Loni Arbeli

מקצועי PCIL

קרן לוני ארבלי

:אתר ישוב: ירושלים
kerenlonia@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2660053

Varda Zadik

מקצועי PCIL

ורדה צדיק

https://vardaz.blogspot.co.il/ :אתר ישוב: קרית חיים
nlpcoach.varda@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4051516

Anat Dor

מקצועי PCIL

ענת דור

:אתר ישוב: ירושלים
anatdor5@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6569525
נייד: 052-6560117

Derby Calanit

מקצועי PCIL

כלנית דרבי

:אתר ישוב: לבון
calanitd@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9887326
נייד: 052-3687940

Lizra Chen

מקצועי PCIL

חן ליזרע

www.clizra.com :אתר ישוב: רמת השרון
contact@lizrachen.com :דוא"ל טלפון: 03-5461811
נייד: -35461811

Arnon Sonshine

מקצועי PCIL

ארנון זונשיין

:אתר ישוב: תל אביב יפו
orion37@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6058238
נייד: 054-5670679

Eyal Levy

מקצועי PCIL

אייל לוי

:אתר ישוב: חולון
eyallevy.m@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5410110

Kanarik Amitai

מקצועי PCIL

אמיתי קנריק

https://b-way-life.com :אתר ישוב: הוד השרון
amitai.kanarik@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3185454

Etty Ben-nun

מקצועי PCIL

אתי בנבינסטי

:אתר ישוב: כפר סבא
etty7708@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7732725
נייד: 054-4770832

Meirav Beit On Mizrachi

מקצועי PCIL

מירב בית-און

:אתר ישוב: קרית אונו
meirav@medicoach.co.il :דוא"ל טלפון: 03-7313939
נייד: 052-7331929

Oren Lishai

מקצועי PCIL

לישי אורן

:אתר ישוב: רמת גן
Lishai.o@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544752159
נייד: 054-4752159

Tova Rotem

מקצועי PCIL

טובה רותם

:אתר ישוב: חולון
tovarotem@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4943529
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה