• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא

Kalimi Maya

מקצועי PCIL

מאיה קלימי

:אתר ישוב: כפר סבא
mayakalimi100@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0548117167
נייד: 054-8117167

Orit Shanee

מקצועי PCIL

אורית שני

:אתר ישוב: נהריה
oritshanee@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5459797

Eshed Dalit

מקצועי PCIL

דלית אשד

:אתר ישוב: זכרון יעקב
dalitlevy444@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4299522

Hava Greensfeld

מקצועי PCIL

חוה גרינספלד

:אתר ישוב: ירושלים
greensfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5669441
נייד: 050-4142443

Marx Sharon

מקצועי PCIL

שרון מרקס

sharonmarx.co.il :אתר ישוב: צור הדסה
70marx@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527748089
נייד: 052-7748089

Ackerman Judit

מקצועי PCIL

יהודית אקרמן

merkazhaometz.co.il :אתר ישוב: נתניה
JUDITACK@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8346396
נייד: 054-452826

Zohar Kappel

מקצועי PCIL

זוהר קפל

http://www.coaching-nlp.co.il/ :אתר ישוב: עין עירון
zoharkappel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6370624
נייד: 050-3600764

Michal Katz

מקצועי PCIL

מיכל עדן כץ

:אתר ישוב: גן יבנה
michalkatz8@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2217493

Oren Lishai

מקצועי PCIL

לישי אורן

:אתר ישוב: רמת גן
Lishai.o@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544752159
נייד: 054-4752159

Sharon Mashdi

מקצועי PCIL

שרון משדי

:אתר ישוב: ירושלים
mashdi75@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3284853

Perez Adar Ayelet

מקצועי PCIL

איילת פרץ אדר

:אתר ישוב: כפר סבא
ayeletp@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0523946087
נייד: 0523946087

Yishai Yuval

מקצועי PCIL

ישי יובל

yishaiyuval.wixsite.com/coach :אתר ישוב: ירושלים
yishai.yuval@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6271939
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5664535

Giora Kaplinski

מקצועי PCIL

גיורא קפלינסקי

:אתר ישוב: גני תקווה
Giorak.coach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5414310

Yair Orna

מקצועי PCIL

אורנה יאיר

:אתר ישוב: לבנים
yairorna@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6723781
נייד: 050-3036432

Zipora Saks

מקצועי PCIL

צפורה זקס

www.kavanot.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
tzsaks@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777834116
נייד: 050-7834116

Dvora Gutt-amar

מקצועי PCIL

דבורה גוט עמר

www.gufnefesh.net :אתר ישוב: בת ים
dvora1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523630907
נייד: 052-3630907

Ester Ashkenazi

מקצועי PCIL

אסתר אשכנזי

:אתר ישוב: רחובות
estiash18@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5305205

Dorit Boker

מקצועי PCIL

דורית בוקר

:אתר ישוב: חיפה
doritb19@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8320392
נייד: 052-2301901

Adler Adler

מקצועי PCIL

לאה אדלר

:אתר ישוב: בית שמש
100adler@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0722337257
נייד: 0527606950

Rouso Menachem

מקצועי PCIL

רוסו מנחם

www.Rusocoach.com :אתר ישוב: יבנה
rusomen3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089438662
נייד: 052-4033850
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה