ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Oded Rona

מוסמך CCIL

רונה עודד רואה

:אתר ישוב: נתניה
rona.od@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3748268

מימון שלמה

מוסמך CCIL

שלמה מימון

:אתר ישוב: בית שמש
s548433920@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0584433920
נייד: 058-4433920

Athias Sarah

מוסמך CCIL

שרה אטיאס

:אתר ישוב: ירושלים
sarahathias@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026734358
נייד: 052-3847364

Ziv Linda

מוסמך CCIL

לינדה זיו

:אתר ישוב: ירושלים
tels1@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 026633604
נייד: 058-5458525

Aizenberg Naama

מוסמך CCIL

נעמה טל איזנברג

:אתר ישוב: גבעון החדשה
naama.jr@histadrut.org.il :דוא"ל טלפון: 050-5801880
נייד: 050-5801880

Savir Aliza

מוסמך CCIL

עליזה סביר

www.asavir.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
a.savir21@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6090702
נייד: 052-2553565

Obergoot Revital

מוסמך CCIL

רויטל אוברגוט

:אתר ישוב: מעלה אדומים
revyos31@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506279936
נייד: 050-6279936

Shteinberg Anat

מוסמך CCIL

ענת שטיינברג

https://www.facebook.com/shmoozing/?eid=ARB16yS4N_NqxVxxteDg :אתר ישוב: חיפה
anat.sht@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4537888

Tzafrir Gil

מוסמך CCIL

גיל צפריר

:אתר ישוב: אריאל
tzafrir_g@mail.tel-aviv.gov.il :דוא"ל טלפון: 054-5732932
נייד: 054-5732932

Pariente Ruthy

מוסמך CCIL

רותי פריאנטה

https://www.ruthypariente.com/ :אתר ישוב: כפר סבא
ruthypariente@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097430789
נייד: 054-4848641

Ben Dror Edna

מוסמך CCIL

עדנה בן דרור

:אתר ישוב: זכרון יעקב
bdedna@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4891882

Tal-lazarus Hila

מוסמך CCIL

הילה טל-לזרוס

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tal.hila1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543044432
נייד: 054-3044432

מוסמך CCIL

רות צ'ולק

:אתר ישוב: בני ברק
Ruthorit@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-8497470

Ziv Dagan Merav

מוסמך CCIL

מירב זיו דגן

:אתר ישוב: נתניה
merav.ziv.dagan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528900216
נייד: 052-8900216

Yael Kanonicz

מוסמך CCIL

יעל קנוניץ

:אתר ישוב: קרית אונו
yaelkanon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5320383
נייד: 052-3586122

Rosenthal Libby

מוסמך CCIL

ליבי רוזנטל

www.pro-activit.com :אתר ישוב: קרית אונו
libby.rosenthal1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5881731

Yazdi Avigdor

מוסמך CCIL

אביגדור יזדי

:אתר ישוב: גבעתיים
avigdor@yedidim.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3575508

Dan Tencer Pninit

מוסמך CCIL

פנינית דן טנצר

:אתר ישוב: כפר סבא
asaf.pninit@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546466776
נייד: 054-6466776

Kaufman Hila

מוסמך CCIL

הילה קאופמן

https://www.hilakaufman.com/ :אתר ישוב: צור יצחק
hila.kaufman75@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527055070
נייד: 052-7055070

Joanne Lottner

מוסמך CCIL

גואן לטנר

:אתר ישוב: אלעזר
joannelottner@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9933543
נייד: 052-7978351
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה