ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא

Orgad Miron

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אורגד מירון

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
orgadmiron@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-6230405
נייד: 052-4895689

Ofra Homsky

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עפרה חומסקי

http://www.three-en.com/coaching :אתר ישוב: תל אביב יפו
ofra@three-en.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 053-7701080

Shaked Anabella

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אנאבלה שקד

:אתר ישוב: כפר סבא
anabella@anabella-sh.com :דוא"ל טלפון: 09-7659241
נייד: 052-6912211

Dafna Fuss

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דפנה פוס

www.ncsisrael.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
diet.balance@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7809099
נייד: 054-3061412

Hadar Zohar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדר זוהר

:אתר ישוב: צורן
hadarzo10@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6750808

Naomi Lezer

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נעמי לזר

:אתר ישוב: כוכב יאיר צור יגאל
naomilezer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7495951
נייד: 052-6959184

Mona Awwad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מונה עוואד

:אתר ישוב: נצרת
mona.awwad@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6454446
נייד: 052-8544463

Ruth Lessner

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רות לסנר

www.http://syn-center.co.il/ :אתר ישוב: באר שבע
ruth@syn-center.co.il :דוא"ל טלפון: 086100855
נייד: 054-8098708

Mira Klein-pecht

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירה קליין - פכט

:אתר ישוב: קרית אונו
mira@imun-iski.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5357710
נייד: 052-5562342

Shosh Kazaz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דר שוש קזז

:אתר ישוב: ראשון לציון
shosh@wellnessisrael.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9514099
נייד: 054-7390777

Zeev Matalon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

זאב מטלון

:אתר ישוב: חיפה
zeevmatalon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8334406
נייד: 052-2694344

Rachmilevich Yael

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יעל רחמילביץ

:אתר ישוב: באר טוביה
yaelrbt@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3919253

Shiri Somekh

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שירי סומך

shiriso.wixsite.com/shirisomekh :אתר ישוב: רמת אפעל
shiriso@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 03-7361557
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-4643277

Sima Goren

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סימה גורן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
simi.goren@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2933737

Yuval Payes

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יובל פייס

:אתר ישוב: רמת גן
coachyuval@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2334466

Dafna Salan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דפנה סלען

www.nlp-coach.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
dafna.salan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7656178

Miri Polak

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירי פולק

:אתר ישוב: נס ציונה
miripolak@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9405443
נייד: 054-3979500

Gal Alon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אלון גל

:אתר ישוב: זכרון יעקב
a43gal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6091399
נייד:

Shlomit Meir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שלומית מאיר

:אתר ישוב: כפר סבא
shm@quimka.com :דוא"ל טלפון: 09-7460808
נייד: 050-5401444

Anat Haber

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת הבר

:אתר ישוב: חיפה
anathab@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6416441
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה