ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 - עמוד הבא

Mira Klein-pecht

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירה קליין - פכט

:אתר ישוב: קרית אונו
mira@imun-iski.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5357710
נייד: 052-5562342

Shahar Zadok

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שחר צדוק

www.shaharz.com :אתר ישוב: פתח תקוה
szmail6@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6225290

Zunio Kristal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

זוניו קריסטל

www.kristalcoaching.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
zuno.kristal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522400900
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2400900

Yuval Payes

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יובל פייס

:אתר ישוב: רמת גן
coachyuval@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2334466

Sarit Amitay

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרית אמיתי

www.sarit-amitay.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
office@sarit-amitay.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6994969
נייד: 054-4727207

Reuven Sadan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ראובן סדן

:אתר ישוב: קדימה
sadanreuven1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2516709

Yossi Eilot

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אילות

www.TheCoaches.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eiloty1@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: +972502278555
נייד: 050-2278555

Barzilay Arik

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אריק ברזילי

www.facebook.com/barzilay.arik :אתר ישוב: חיפה
arikbarzilay@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4089030

Yosy Esh

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אש

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
yosy@esh.co.il :דוא"ל טלפון: 08-9263918
נייד: 052-2549542

Danit Halpern

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דנית הלפרן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
danithalpern@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3494044

Adi Cohe Levy

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עדי כהן לוי

www.adidrive.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
adi@adidrive.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3699388

Magi Ben Yehuda

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מגי בן יהודה

www.magicoach.co.il :אתר ישוב: כרמיאל
magi5499@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7955535

Rosenfeld Maya Tova

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מיה טובה רוזנפלד

:אתר ישוב: ירושלים
maya@make-a-way.co.il :דוא"ל טלפון: 026781819
נייד: 050-6991977

Dr Urbach Dalia

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר דליה אורבך

:אתר ישוב: אילת
urbach_d@mac.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4392975

Goldring-boymstain Mirit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירית גולדרינג - בוימשטיין

:אתר ישוב: ראשון לציון
mirit.goldring@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3366497

Keren Gilat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

קרן גילת

http://kerengilat.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
kerengilat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2501570

Hadas Mouwes

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדס מובס

:אתר ישוב: חיפה
mouwes@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8110823
נייד: 052-5550379

Kosovsky Ronit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רונית קוסובסקי

:אתר ישוב: ירושלים
R2340253@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2340253

Helena Arad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הלנה ערד

:אתר ישוב: רחובות
arad770@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9463830
נייד: 054-6427704

Einat Pollarsky Ben-natan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת פולרסקי בן-נתן

https://www.facebook.com/arts.coaching :אתר ישוב: חיפה
einatp2@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 053-3336438
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה