ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 - עמוד הבא

Shapira Drelichman Liron

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לירון שפירא דרליצ'מן

:אתר ישוב: כפר יונה
liron@betterself.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3699684

Ben-moshe Nurit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נורית בן משה

www.nuritbm.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
nuritbm@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-6001059

Markshtein Paz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

פז מרקשטיין

www.paz4life.co.il :אתר ישוב: כרכום
pazmar595@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 058-7588585

Shahar Zadok

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שחר צדוק

www.shaharz.com :אתר ישוב: פתח תקוה
szmail6@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6225290

Pariente Ruthy

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רותי פריאנטה

https://www.ruthypariente.com/ :אתר ישוב: כפר סבא
ruthypariente@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097430789
נייד: 054-4848641

Limor Gazit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לימור גזית

www.limorgazit.com :אתר ישוב: חולון
limorcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-5671953

Bracha Gavra

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ברכה גברא

:אתר ישוב: רחובות
gavra770@neto.net.il :דוא"ל טלפון: 08-9467708
נייד: 0543451770

Dr Urbach Dalia

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר דליה אורבך

:אתר ישוב: אילת
urbach_d@mac.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4392975

Mira Klein-pecht

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירה קליין

:אתר ישוב: קרית אונו
mira@miraklein.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5357710
נייד: 052-5562342

Adva Shafir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אדוה שפיר

:אתר ישוב: שערי תקווה
adva63@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6367373

Zvi Eadan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

צבי עידן

alon.coach :אתר ישוב: יבנה
zvika.eadan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9438744
נייד: 054-8081111

Nahum Nurit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נורית נחום- הורביץ

http://www.nurit-nahum-hurvitz.co.il/ :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
nurit.nahum@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8870405

Shaked Anabella

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אנאבלה שקד

:אתר ישוב: כפר סבא
anabella@anabella-sh.com :דוא"ל טלפון: 09-7659241
נייד: 052-6912211

Agbaria Asmaa

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אסמא אגבאריה

:אתר ישוב: אום אל-פחם
wahatalnafs@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0504336080
נייד: 050-4336080

Aharoni Hanan Adi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עדי אהרוני חנן

:אתר ישוב: חיפה
adi.aha@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4209212

Kimchi Liza

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ליזה קמחי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
kimchiliza@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2728694

Yoav Ofek

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יואב אופק

www.yoavofek.co.il :אתר ישוב: צור משה
yoavofek@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0502223682
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-2223682

Hadas Mouwes

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדס מובס

:אתר ישוב: חיפה
hadas.mouwes@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8110823
נייד: 052-5550379

Nissim Orit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אורית ניסים

:אתר ישוב: גנות
oritnis1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8920303

Dafna Unger

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דפנה אונגר

www.dafnaunger.com :אתר ישוב: אריאל
dafna.unger@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3405922
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה