ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא

Sarit Amitay

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרית אמיתי

www.sarit-amitay.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
office@sarit-amitay.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6994969
נייד: 054-4727207

Reuven Sadan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ראובן סדן

:אתר ישוב: קדימה
sadanreuven1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2516709

Zvi Dr. Fuss

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דר צבי פוס

:אתר ישוב: תל אביב יפו
zvi.fuss@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7809099
נייד: 054-3020412

Cohen-hamo Inbal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענבל כהן-חמו

www.DoCoaching.com :אתר ישוב: רעננה
Inbalco@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5425833

Goldring-boymstain Mirit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירית גולדרינג - בוימשטיין

:אתר ישוב: ראשון לציון
mirit.goldring@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3366497

Tzlila Roche

בכיר MCIL מדריך מוסמך

צלילה ראש

:אתר ישוב: מישר
tzlila.roche@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4400766

שרה Caspi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרה כספי

:אתר ישוב: יגור
caspisara@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5618414

Edna Ish-shalom

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עדנה איש שלום

:אתר ישוב: קרית טבעון
ednaishs@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9835269
נייד: 052-4577467

Ayelet Levanon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אילת לבנון

:אתר ישוב: תל מונד
levanon10@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7967272
נייד: 052-4877621

Yossi Eilot

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אילות

www.TheCoaches.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eiloty1@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: +972502278555
נייד: 050-2278555

Noa Itzhak

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נועה יצחק

www.anagrama.co.il :אתר ישוב: גילון
bluenoai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-2040048
נייד: 054-6319933

Shiri Somekh

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שירי סומך

shiriso.wixsite.com/shirisomekh :אתר ישוב: רמת אפעל
shiriso@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 03-7361557
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-4643277

Basson Tali

בכיר MCIL מדריך מוסמך

טלי בסון

:אתר ישוב: ראשון לציון
tali@basson.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5600062

Yehuda Atias

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יהודה אטיאס

:אתר ישוב: קרית אתא
Yehuda@gome.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8482480
נייד: 050-6779513

Yoav Ofek

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יואב אופק

www.yoavofek.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
yoavofek@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0502223682
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-2223682

Adva Shafir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אדוה שפיר

:אתר ישוב: שערי תקווה
adva63@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6367373

Denny Sason

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דאני ששון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
dennysason@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4604970

Tamar Yairi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

תמר יאירי

www.tamaryairi.co.il :אתר ישוב: לפיד
tamar@yairi.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2537544

Nira Hendel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נירה הנדל

:אתר ישוב: תל מונד
benira@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 077-7001428
נייד: 050-9102021

Genia Raichel Gil

בכיר MCIL מדריך מוסמך

גניה רייכל גיל

:אתר ישוב: עין הוד
geniarg@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9841085
נייד: 054-4950600
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה