ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא

Helena Arad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הלנה ערד

:אתר ישוב: רחובות
arad770@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9463830
נייד: 054-6427704

Hadar Zohar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדר זוהר

:אתר ישוב: צורן
hadarzo10@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6750808

Adva Shafir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אדוה שפיר

:אתר ישוב: שערי תקווה
adva63@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6367373

Eran Olenik

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ערן אוליניק

:אתר ישוב: מגל
eran@eranolenik.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7643533

Meirav Hill-lavan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירב הלל-לבן

:אתר ישוב: פתח תקוה
meirav.lavan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-5206211

Dalia Crown

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דליה קרון

www.be-live.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
daliacrown@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6647940

Sima Goren

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סימה גורן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
simi.goren@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2933737

Orit Perry

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אורית פרי

:אתר ישוב: כפר סבא
perryorit@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4866053

Magi Ben Yehuda

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מגי בן יהודה

www.magicoach.co.il :אתר ישוב: כרמיאל
magi5499@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7955535

Clara Rispler

בכיר MCIL מדריך מוסמך

קלרה ריספלר

www.clararispler.com/ :אתר ישוב: חיפה
clararispler5510@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-7885975

Marx Sharon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרון מרקס

sharonmarx.co.il :אתר ישוב: צור הדסה
70marx@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527748089
נייד: 052-7748089

Rachel Halperin

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רחל-לאה הלפרין

:אתר ישוב: כפר חב`ד
halperinr@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4948008

Anat Milner Cohen

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת מילנר כהן

:אתר ישוב: הוד השרון
milner2@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2891057

Gal Alon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אלון גל

:אתר ישוב: זכרון יעקב
a43gal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6091399
נייד:

Roni Kremer

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רוני קרמר

www.kremer.org.il :אתר ישוב: בית השיטה
ronikremer@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2461631

Reuven Sadan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ראובן סדן

:אתר ישוב: קדימה
sadanreuven1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2516709

Yuval Payes

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יובל פייס

:אתר ישוב: רמת גן
coachyuval@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2334466

לירון בן דוד

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לירון בן דוד

www.adhdcoach.co.il :אתר ישוב: רמת גן
lironbd@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0547983319
נייד: 054-7983319

Mickey Berkal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מיקי ברקל

:אתר ישוב: הוד השרון
miki@forachange.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4442133

Yossi Eilot

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אילות

www.TheCoaches.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eiloty1@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: +972502278555
נייד: 050-2278555
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה