• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא

מיינדפולנס Anna Lederman

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אנה נווה- לדרמן

www.coacging4health.co.il :אתר ישוב: אור יהודה
anna4mind@gmail.com :דוא"ל טלפון: נווה סביון
נייד: 052-3222803

Keren Gilat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

קרן גילת

http://kerengilat.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
kerengilat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2501570

Mira Klein-pecht

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירה קליין - פכט

:אתר ישוב: קרית אונו
mira@imun-iski.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5357710
נייד: 052-5562342

Hadas Manor

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדס מנור

https://hadasmanor.wordpress.com/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
hadas.manor@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5446171
נייד: 052-4826901

Magi Ben Yehuda

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מגי בן יהודה

www.magicoach.co.il :אתר ישוב: כרמיאל
magi5499@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7955535

Cohen-hamo Inbal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענבל כהן-חמו

www.DoCoaching.com :אתר ישוב: רעננה
Inbalco@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5425833

Dr Urbach Dalia

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דר` דליה אורבך

:אתר ישוב: אילת
urbach_d@mac.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4392975

Izik Mizrachi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

‫איציק מזרחי‬‎

emunim.co.il :אתר ישוב: ירושלים
emunim1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528308002
נייד: 050-3104030

Limor Gazit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לימור גזית

www.limorgazit.com :אתר ישוב: חולון
limorcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-5671953

Yochi Spiegel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוכי שפיגל

:אתר ישוב: תל אביב יפו
yochida@ccc.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6914749
נייד: 052-4240929

שרה Caspi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרה כספי

:אתר ישוב: יגור
caspisara@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5618414

Sima Goren

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סימה גורן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
simi.goren@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2933737

Shlomit Meir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שלומית מאיר

:אתר ישוב: כפר סבא
shm@quimka.com :דוא"ל טלפון: 09-7460808
נייד: 050-5401444

Shmuel Hendler

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שמואל הנדלר

www.sh-h.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
shmuel@sh-h.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6910295
נייד: 052-2253838

Dvori Wakshtok

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דבורי וקשטוק

www.switchplus.co.il :אתר ישוב: ירושלים
switch_dv@walla.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-7604943

Eran Olenik

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ערן אוליניק

:אתר ישוב: מגל
eran@eranolenik.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7643533

Sunny Dr. Gordon Bar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר סני גורדון בר

www.coachme.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
sunny@coachme.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9384734
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5440031

Eynat Barzilay

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת ברזילי

:אתר ישוב: רמת ישי
eynatb@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7648399

Dalia Nakar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דליה נקר

:אתר ישוב: הרצליה
dalianakar@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2493073

Shalva Ziner

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שלוה זינר

:אתר ישוב: יבנה
shalva59@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9435186
נייד: 050-6660900
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה