ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים בכירים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Sharon Almougy

בכיר MCIL

שרון אלמוגי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
sharonalmougy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9751770
נייד: 054-3030709

Sarig Amit

בכיר MCIL

עמית שריג

:אתר ישוב: גבת
amitsarig@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 046549768
נייד: 054-2408262

Ilan Rubinstein

בכיר MCIL

אילן רובינשטיין

:אתר ישוב: נתניה
ilandcl@012.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5509922

Nir Duvdevani

בכיר MCIL

ניר דובדבני

:אתר ישוב: קרית מוצקין
nir@rnd.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6690550

Klain Daniela

בכיר MCIL

דניאלה קליין

www.themirror.co.il :אתר ישוב: משמרות
daniela.klain@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0544407540

Erez Figlash

בכיר MCIL

ארז פיגלש

www.erezfiglash.co.il :אתר ישוב: קרית טבעון
erez.coach4life@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2029202

Shai Lisbon

בכיר MCIL

שי ליסבון

www.triple-w.co.il :אתר ישוב: הרצליה
lisbonshai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4536173
נייד: 054-4536173

Iris Hilel

בכיר MCIL

איריס הלל

:אתר ישוב: תל מונד
iris.hillel1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7966667
נייד: 054-6708890

Naama Regev

בכיר MCIL

נעמה רגב

naama.biz :אתר ישוב: נס ציונה
naama@imun.biz :דוא"ל טלפון: 08-9286430
נייד: 0544304067

Anat Keller

בכיר MCIL

ענת קלר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
anat.keller@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6486814
נייד: 050-8226662

Eden Aviad

בכיר MCIL

אביעד עדן

:אתר ישוב: קרית מוצקין
AVIADE@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 04-8743847
נייד: 052-2469822

Yuval Regev

בכיר MCIL

יובל רגב

yuvalregev.co.il :אתר ישוב: נס ציונה
yuval@yuvalregev.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4212792

Roni Ben-zvi

בכיר MCIL

רוני בן צבי

:אתר ישוב: כפר סבא
ronib21@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4325529

Tichon Michal

בכיר MCIL

מיכל תיכון

www.tut-coach.com :אתר ישוב: קרית אונו
michaltichon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546560882
נייד: 054-6560882

Maayan Brosh

בכיר MCIL

מעין ברוש

:אתר ישוב: פתח תקוה
mbrosh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4904664

Avshalom Aderet

בכיר MCIL

אבשלום אדרת

:אתר ישוב: ראשון לציון
adereta@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4809850

Ram Nechemia

בכיר MCIL

רם נחמיה

shoonra.co.il :אתר ישוב: רמת השרון
shoonram@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-2401988
נייד: 052-2401988

Roniel Lottner

בכיר MCIL

רוניאל לטנר

www.ronicoach.co.il :אתר ישוב: אלעזר
roniel12@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9933543
נייד: 052-7978887

Ronnie Dunetz

בכיר MCIL

רוני דוניץ

:אתר ישוב: קדימה
dunetz@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6652818

Shalom Rotem

בכיר MCIL

שלום רותם

:אתר ישוב: חולון
shalom@hishan.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5555610
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה