ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים בכירים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא

Rami Dvora

בכיר MCIL

רמי דבורה

www.1life.co.il :אתר ישוב: עדנים
office@1life.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6200340
פרטים נוספים למאמן נייד: 058-6200340

Ron Hamburger

בכיר MCIL

רון המבורגר

:אתר ישוב: אילת
ron.hamburger@gmail.com :דוא"ל טלפון: 086335324
נייד: 054-4292746

Amnon Shaked

בכיר MCIL

אמנון שקד

www.ocean-coaching.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
amnon.shaked@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6440212
נייד: 054-6772777

Idan Jacobs

בכיר MCIL

עידן יעקובס

https://sites.google.com/site/coachidan/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
coachidan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4531535

Anat Garti

בכיר MCIL

ענת גרתי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
anatgarti@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4318209

Liat Lipin

בכיר MCIL

ליאת שפרמן

:אתר ישוב: רגבה
animahut@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8932940

Eldad Ben-horin

בכיר MCIL

אלדד בן-חורין

www.nlpschool.academy/ :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eldadbh4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9701417
פרטים נוספים למאמן נייד: -

Dorit Gonen-gitlis

בכיר MCIL

דורית גונן גיטליס

www.doritgo.co.il :אתר ישוב: קרית אונו
doritgonen@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6411164

Merav Zach

בכיר MCIL

מירב זך

www.meravzach.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
merav@meravzach.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7443424
נייד: 050-3332217

Meital Batsia-dauber

בכיר MCIL

מיטל בציא-דאובר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
meital@taltal.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3570700

Shemesh Anav Michal

בכיר MCIL

מיכל שמש-ענו

www.loveguru.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
michal@shemesh-anav.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3222345

Copty Areen

בכיר MCIL

ערין קובטי

:אתר ישוב: נצרת
areen.mcopty@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0747028332
נייד: 052-8066449

Hagai Shalev

בכיר MCIL

חגי שלו

www.hagaishalev.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
shalevh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4877725
נייד: 054-4877725

Roniel Lottner

בכיר MCIL

רוניאל לטנר

www.ronicoach.co.il :אתר ישוב: אלעזר
roniel12@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7978887

Iris Hilel

בכיר MCIL

איריס הלל

:אתר ישוב: תל מונד
iris.hillel1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7966667
נייד: 054-6708890

Tichon Michal

בכיר MCIL

מיכל תיכון

www.tut-coach.com :אתר ישוב: קרית אונו
michaltichon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546560882
נייד: 054-6560882

Anat Keller

בכיר MCIL

ענת קלר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
anat.keller@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6486814
נייד: 050-8226662

Kimchi Liza

בכיר MCIL

ליזה קמחי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
lizak@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2728694

Yuval Rose Rosenwasser

בכיר MCIL

יובל רוז

https://www.yuvalrose.com/ :אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
yuval.rose@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546177877
נייד: 054-6177877

Nahum Nurit

בכיר MCIL

נורית נחום- הורביץ

http://www.nurit-nahum-hurvitz.co.il/ :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
nurit.nahum@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8870405
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה