ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים בכירים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא

Karin Avivi

בכיר MCIL

קארינה אביבי

www.dafhadash.com :אתר ישוב: חולון
avivi151@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6633548

Liat Lipin

בכיר MCIL

ליאת שפרמן

:אתר ישוב: רגבה
animahut@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8932940

Copty Areen

בכיר MCIL

ערין קובטי

:אתר ישוב: נצרת
areen.mcopty@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0747028332
נייד: 052-8066449

Roniel Lottner

בכיר MCIL

רוניאל לטנר

www.ronicoach.co.il :אתר ישוב: אלעזר
roniel12@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7978887

Ram Nechemia

בכיר MCIL

רם נחמיה

shoonra.co.il :אתר ישוב: רמת השרון
shoonram@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-2401988
נייד: 052-2401988

Yuval Rose Rosenwasser

בכיר MCIL

יובל רוז

https://www.yuvalrose.com/ :אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
yuval.rose@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546177877
נייד: 054-6177877

Dorit Gonen-gitlis

בכיר MCIL

דורית גונן גיטליס

www.doritgo.co.il :אתר ישוב: קרית אונו
doritgonen@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6411164

Roni Ratner

בכיר MCIL

רוני ראטנר

:אתר ישוב: נתניה
roniratner@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2247070

Eli Varon

בכיר MCIL

אלי ורון

:אתר ישוב: ירושלים
elivaron@actcom.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6794721
נייד: 054-5646300

Reicher Gabriela

בכיר MCIL

גבי רייכר

coachme.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
gabi@newstart.co.il :דוא"ל טלפון: 0528542650
נייד: 052-8542650

Michal Mintzer

בכיר MCIL

מיכל מינצר

:אתר ישוב: אפרת
m_mintzer@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8660801

Yeela Shaked

בכיר MCIL

יעלה שקד

:אתר ישוב: הרצליה
yeelas@barak.net.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7452345

Vered Bloch

בכיר MCIL

ורד בלוך

:אתר ישוב: תל אביב יפו
veredbloch@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6996230
נייד: 054-5410479

Maayan Brosh

בכיר MCIL

מעין ברוש

:אתר ישוב: פתח תקוה
mbrosh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4904664

Nir Duvdevani

בכיר MCIL

ניר דובדבני

:אתר ישוב: קרית מוצקין
nir@rnd.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6690550

Avshalom Aderet

בכיר MCIL

אבשלום אדרת

:אתר ישוב: ראשון לציון
adereta@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4809850

Ilan Rubinstein

בכיר MCIL

אילן רובינשטיין

:אתר ישוב: נתניה
ilandcl@012.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5509922

Yuval Regev

בכיר MCIL

יובל רגב

yuvalregev.co.il :אתר ישוב: נס ציונה
yuval@yuvalregev.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4212792

Shalom Rotem

בכיר MCIL

שלום רותם

:אתר ישוב: חולון
shalom@hishan.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5555610

Sarit Elimelech

בכיר MCIL

שרית אלימלך

:אתר ישוב: הרצליה
sarit7930@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7100473
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה