ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים בכירים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא

Barzilay Arik

בכיר MCIL

אריק ברזילי

www.facebook.com/barzilay.arik :אתר ישוב: חיפה
arikbarzilay@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4089030

Anat Garti

בכיר MCIL

ענת גרתי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
anatgarti@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4318209

Atara Zachor-dayan

בכיר MCIL

עטרה צחור-דיין

:אתר ישוב: רגבים
iggyd@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-4452228

Merav Levy Leibowitz

בכיר MCIL

מירב לוי ליבוביץ

www.tmost.co.il :אתר ישוב: תימורים
merav@tmost.co.il :דוא"ל טלפון: 0528604393
נייד: 052-8604393

Shai Lisbon

בכיר MCIL

שי ליסבון

www.triple-w.co.il :אתר ישוב: הרצליה
lisbonshai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4536173
נייד: 054-4536173

Maimon Asaf

בכיר MCIL

אסף מימון

:אתר ישוב: גבעתיים
maimonet0@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522412783
נייד: 052-2412783

Alon Ulman

בכיר MCIL

אלון אולמן

:אתר ישוב: כפר שמריהו
alon@alonulman.com :דוא"ל טלפון: 052-8984133
נייד: 052-8984133

Tichon Michal

בכיר MCIL

מיכל תיכון

www.tut-coach.com :אתר ישוב: קרית אונו
michaltichon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546560882
נייד: 054-6560882

Sarit Elimelech

בכיר MCIL

שרית אלימלך

:אתר ישוב: הרצליה
sarit7930@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7100473

Ilan Rubinstein

בכיר MCIL

אילן רובינשטיין

:אתר ישוב: נתניה
ilandcl@012.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5509922

Rivka Einhorn

בכיר MCIL

רבקה אינהורן

:אתר ישוב: חיפה
rebeca_ein@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 04-8517650
נייד: 054-7217064

Nava Rogel

בכיר MCIL

נאוה רוגל

:אתר ישוב: ירושלים
nava.rogel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6796687
נייד: 050-5216963

Karin Avivi

בכיר MCIL

קארינה אביבי

www.dafhadash.com :אתר ישוב: חולון
avivi151@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6633548

Yeela Shaked

בכיר MCIL

יעלה שקד

:אתר ישוב: הרצליה
yeelas@barak.net.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7452345

Ben Baruch Idit

בכיר MCIL

עידית בן ברוך

:אתר ישוב: גמזו
idit-b@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0507061486
נייד: 0507061486

Hadas Kan

בכיר MCIL

הדס קאן

matat2010.com :אתר ישוב: כוכב יאיר צור יגאל
tachlitcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4765849

Chava Elohev

בכיר MCIL

חוה אלאוהב

:אתר ישוב: כפר סבא
chavaelohev3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2806026

Elkabetz Dafna

בכיר MCIL

דפנה אלקבץ

http://www.tut-coach.com/ :אתר ישוב: חיפה
dafnae@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 052-3309087
נייד: 052-3309087

Klain Daniela

בכיר MCIL

דניאלה קליין

www.themirror.co.il :אתר ישוב: משמרות
daniela.klain@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0544407540

Copty Areen

בכיר MCIL

ערין קובטי

http://cipa1.org/ :אתר ישוב: נצרת
areen.mcopty@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0747028332
נייד: 052-8066449
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה