בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Ronit Helvitz

מוסמך CCIL

רונית הלביץ

:אתר ישוב: מטולה
hronit07@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4977263

Mattar Roz

מוסמך CCIL

רוז מטר

:אתר ישוב: ראמה
Roza.mattar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 049988942
נייד: 054-45833525

Drailinger Avital

מוסמך CCIL

אביטל דריילינגר מירון

:אתר ישוב: גבעתיים
avital.drailinger@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529201297
נייד: 0529201297

בנימין יחזקאל

מוסמך CCIL

יחזקאל בנימין

התמחות: אימון אישי.

:אתר ישוב: שדרות
newwaynlp@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4598850

Madmon Tamar

מוסמך CCIL

תמר מדמון

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: רחובות
tmadmon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4975036

Orna Nehama Hila

מוסמך CCIL

הילה אורנה נחמה

:אתר ישוב: גבעת זאב
nechmaor@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0509609655

Arad Izhak

מקצועי PCIL

יצחק ערד

daat.org.il :אתר ישוב: רחובות
iarad770@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0773137800
נייד: 054-6427703

Aviva Baumel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אביבה באומל

:אתר ישוב: רעננה
avivabaumel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547674181
נייד: 054-7674181

מוסמך CCIL

ויטלי בלון

:אתר ישוב: רמת גן
vitalybaloncoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4685882

Barlev‬‏ ‪nir

מוסמך CCIL

ניר ברלב

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל מונד
nirbarlev616@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523600040
נייד: 052-3600040

Bachar Oshra

מקצועי PCIL

אושרה בכר

:אתר ישוב: כרמיאל
ob0526992202@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6992202

Stavitski Efrat

מוסמך CCIL

אפרת סטביצקי

:אתר ישוב: רחובות
efratstav18@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4364613

שרה Caspi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרה כספי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: יגור
caspisara@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5618414

Peled Tali

מוסמך CCIL

טלי פלד

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: כפר יונה
talipe4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-8704320
נייד: 052-8704320

Chen Keren

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

קרן חן

התמחות: אימון למנהלים / אימון קבוצתי / אימון למערכות יחסים.

B3AZUTGG :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
keren.chen@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542402128
נייד: 054-2402128

Ilan Amitai

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אילן אמיתי

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: נתניה
i.amitai@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0722124216
נייד: 054-6312515

Eli Varon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אלי ורון

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: ירושלים
elivaron@actcom.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6794721
נייד: 054-5646300

Costa Hadas Nurit

מוסמך CCIL

נורית הדס

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון למנהלים.

www.nurithadas.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
nurit8hadas@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0549164786
נייד: 054-9164786

Anat Keller

בכיר MCIL

ענת קלר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
anat.keller@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6486814
נייד: 050-8226662

David Lazar

מוסמך CCIL

דוד לזר

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
david@topoptic.com :דוא"ל טלפון: 03-5521585
נייד: 050-8890666
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה