בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Fridman Michal Simcha

מוסמך CCIL

מיכל פרידמן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: נוב
michalsimcha5@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046763677
נייד: 0524468595

מוסמך CCIL

אורלי חולי

:אתר ישוב: יבנה
orly.houli@netformx.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3015189

Revital Haddad

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רויטל רבקה חדד

www.revitalhaddad.com :אתר ישוב: שוהם
revital@revitalhaddad.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4554886

Rouso Menachem

מקצועי PCIL

רוסו מנחם

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.Rusocoach.com :אתר ישוב: יבנה
rusomen3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089438662
נייד: 052-4033850

Havaletzki Sivan

מוסמך CCIL

סיון חבלצקי

התמחות: אימון אישי. אימון עסקי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
sivish85@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: -0507581254

Kaptsan Viktoria

מוסמך CCIL

ויקי קפצן

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון לקשב וריכוז.

https://viki-coach.jimdo.com/ :אתר ישוב: באר שבע
vtkaptsan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545720191
נייד: 054-5720191

Tal Haim

מוסמך CCIL

חיים טל

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים. אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: ראשון לציון
haim@talfamily.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8669772

Wishnia Edith

מוסמך CCIL

אדית וישניה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: כפר ורדים
edith111@walla.com :דוא"ל טלפון: 0522396820
נייד: 052-2396820

Erga Kadn Baenea

בכיר MCIL

ערגה קדן ברנע

:אתר ישוב: רמת גן
ergak1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-8090987

Draosha Rowaide

מוסמך CCIL

רוידה דראושה

:אתר ישוב: עראבה
d.rowalda66@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0524532149

Zvika Grunseit

מוסמך CCIL

צביקה גרינזייט

:אתר ישוב: ראשון לציון
grunseit@013.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4238780

Ariela Nissenhaus

מוסמך CCIL

אריאלה ניסנהויז

:אתר ישוב: קרית אונו
arielaniss@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5344789
נייד: 052-2936873

Karni Talya

מוסמך CCIL

טליה קרני

:אתר ישוב: ירושלים
talya021@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-6595903
נייד: 050-6595903

Tamir Peleg

בכיר MCIL מדריך מוסמך

תמיר פלג

:אתר ישוב: קרית אתא
tamir@yozmotgroup.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4445201

Horev Noa

מוסמך CCIL

נעה חורב

:אתר ישוב: אורנית
horevny@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542100150
נייד: 054-2100150

Tal Lilach

מוסמך CCIL

לילך טל

connect-yolo.com :אתר ישוב: רעננה
lilach.tal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0536060600
נייד: 053-6060600

Binyamin Tagar

מוסמך CCIL

תגר בנימין

:אתר ישוב: קדימה
tagarbinyamin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523949802
נייד: 052-3949802

Assis Ronit

מוסמך CCIL

רונית עסיס

:אתר ישוב: ראשון לציון
ronit.assis@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-7574222
נייד: 054-7574222

Marcovich Michal

מוסמך CCIL

מיכל מרקוביץ

:אתר ישוב: רעננה
michal111974@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097440684
נייד: 0545797828

Gili Reuveni

בכיר MCIL

גילי ראובני

www.GreatResults.co.il :אתר ישוב: כפר תבור
gilirv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2254848
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה