• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Osadon Shlomit

מוסמך CCIL

שלומית אוסדון

:אתר ישוב: רביבים
shlomit.osadon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 086562392
נייד: 050-2171952

Mickey Berkal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מיקי ברקל

:אתר ישוב: הוד השרון
miki@forachange.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4442133

Ellen Segal

מוסמך CCIL

אלן סגל

www.ellensegal-lifecoach.com :אתר ישוב: בית שמש
ellensegalcoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9993110
נייד: 052-3823911

Erez Sharon

מוסמך CCIL

שרון ארז

התמחות: אימון אישי.

:אתר ישוב: גיבתון
sharonerez10@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544629680
נייד: 054-4629680

Zahava Hirt

מוסמך CCIL

זהבה הירט

:אתר ישוב: תל אביב יפו
zahava.hirt@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5528515

Vinokur Nurit

מוסמך CCIL

נורית וינוקור

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: צורן
nurit.vinokur@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4559696

Levinger Dorit

מוסמך CCIL

דורית לוינגר

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי / אמון משפחתי.

mypresent.co.il/אינדקס-מטפלים/אימון-אישי-לחיים-ואימון-רפואי :אתר ישוב: בת ים
doritgle@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4210687

Israeli Pnina

מוסמך CCIL

פנינה ישראלי

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: אשדוד
israelipnina@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2322467

Abutbul Orit Lev

מוסמך CCIL

אורית לב אבוטבול

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: ראשון לציון
oritabutbul1406@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7101266

Gil Weiner

בכיר MCIL

גיל וינר

:אתר ישוב: חיפה
gilweiner@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2619022

Zakut Nadia

מוסמך CCIL

נאדיה זקות

התמחות: אימון למערכות יחסים. אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: רמלה
nadia_z23@walla.com :דוא"ל טלפון: 08-9240421
נייד: 052-5453998

Klainman Inesa

מוסמך CCIL

אינסה קליינמן

:אתר ישוב: כפר שמואל
inesa.klainman@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544329712
נייד: 054-4329712

Dafna Salan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דפנה סלען

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון למנהלים.

www.nlp-coach.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
dafna.salan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7656178

Goldstein Talia

מוסמך CCIL

טליה גולדשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: רינתיה
nanni1667@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0502916964
נייד: 050-2916964

Rouso Menachem

מקצועי PCIL

רוסו מנחם

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.Rusocoach.com :אתר ישוב: יבנה
rusomen3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089438662
נייד: 052-4033850

Zissu Perlstein Batya

מוסמך CCIL

בתיה זיסו פרלשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: רעננה
batya.zissu@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-8980075
נייד: 050-8980075

Avshalom Aderet

בכיר MCIL

אבשלום אדרת

:אתר ישוב: ראשון לציון
adereta@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4809850

Galit Philosof

בכיר MCIL מדריך מוסמך

גלית פילוסוף

www.galit-philosof.co.il :אתר ישוב: שוהם
galit@galit-philosof.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5400001

Limor Fridman Boneh

מוסמך CCIL

לימור פרידמן בונה

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות / אימון קבוצתי.

www.limor-fridman.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
limor.fridman1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6205467

Edna Ish-shalom

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עדנה איש שלום

:אתר ישוב: קרית טבעון
ednaishs@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9835269
נייד: 052-4577467
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה