בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Ziv Dagan Merav

מקצועי PCIL

מירב זיו דגן

התמחות: אימון עסקי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: נתניה
merav.ziv.dagan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528900216
נייד: 052-8900216

Abi Shilon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אבי שילון

:אתר ישוב: כרכור
abi@shilon.org abishilon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4420151

Trabelsi Ofra

מוסמך CCIL

עפרה טרבלסי

:אתר ישוב: צפת
ofrat78@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046971771
נייד: 0526935878

מוסמך CCIL

אביבית חריב

:אתר ישוב: נתניה
avivit10h@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4607933

Hefetz Dany

מוסמך CCIL

דני חפץ

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון לתזונה.

:אתר ישוב: רחובות
danyh.coach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-6981421
נייד: 050-6981421

Amitai Razi

מוסמך CCIL

רזי אמיתי

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
raziamitai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 037392594
נייד: 050-5205777

Tohar Ouliel Keren

מוסמך CCIL

קרן טוהר אוליאל

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.mesudarim247.co.il :אתר ישוב: נס ציונה
keren.tohar.ou@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0772099985
נייד: 053-3501501

Gruberg Nati

מוסמך CCIL

נתי גרוברג

התמחות: אימון אישי / אימון מנטאלי לספורטאים / אימון למנהלים.

gruberg.co.il :אתר ישוב: כפר בן נון
nati@gruberg.co.il :דוא"ל טלפון: 0528293939
נייד: --0528293939

Dafna Zahavi

בכיר MCIL

דפנה זהבי

:אתר ישוב: קיבוץ נען
dafna.zehavi@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5525054

ויסברג‬‎ ‫עמי

מוסמך CCIL

עמי ויסברג

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון לקריירה.

ami-coach.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
ami19702@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529453085
נייד: 052-9453085

Green Bar

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

בר גרין

:אתר ישוב: תל אביב יפו
info@bgreencoach.com :דוא"ל טלפון: 0502552252
נייד: 0502552252

Hiba Odelia

מוסמך CCIL

אודליה היבה

:אתר ישוב: רעננה
Odeliah2@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0507409025

Nurit Armon

מקצועי PCIL

נורית ערמון

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: מישר
nurit@nua.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3388897

Raveh Prints Bosmat

מוסמך CCIL

בשמת רוה פרינץ

:אתר ישוב: עין ורד
bmimshak@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506394813
נייד: 050-6394813

Avshalom Aderet

בכיר MCIL

אבשלום אדרת

:אתר ישוב: ראשון לציון
adereta@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4809850

Orit Shanee

מקצועי PCIL

אורית שני

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי. אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: נהריה
oritshanee@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5459797

Ohayon Lital

מוסמך CCIL

ליטל אוחיון

:אתר ישוב: קרית חיים
oolittal@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0526161450

Merav Levy Leibowitz

בכיר MCIL

מירב לוי ליבוביץ

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון אישי.

www.tmost.co.il :אתר ישוב: תימורים
merav@tmost.co.il :דוא"ל טלפון: 0528604393
נייד: 052-8604393

Turgeman Nirit

מוסמך CCIL

נירית תורגמן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון אישי.

https://get-marketing.co.il/tovim :אתר ישוב: אלקנה
Nirittu@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039087620
נייד: 052-8881499

Moran Kiva Adi

מוסמך CCIL

עדי מורן קיבא

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: הוד השרון
beshvil.dreams@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8998859
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה