בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Dabush Efrat

מוסמך CCIL

אפרת דבוש

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: פתח תקוה
defrat100@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039087997
נייד: 0542262000

Ronit Tamir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רונית כהן תמיר

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון עסקי / אימון לזוגיות.

ronitcohentamir.com :אתר ישוב: פתח תקוה
ronitcohentamir@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-3972562
נייד: 054-3972562

Nahum Nurit

בכיר MCIL

נורית נחום- הורביץ

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

http://www.nurit-nahum-hurvitz.co.il/ :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
nurit.nahum@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8870405

Inbal Meves

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ענבל מבס זילברקלנג

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אמון משפחתי.

inbalmeves.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
inbal.meves@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6785456

Talia Hameiri Yishay

מקצועי PCIL

טליה מזל המאירי ישי

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי / אימון אישי.

www.melevellev.co.il/ :אתר ישוב: נשר
melevellev@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5574874
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-7574874

Dorit Granot

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דורית גרנות

:אתר ישוב: חניאל
dogranot@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 09-8989283
נייד: 054-8061551

Vider Ornit

מקצועי PCIL

אורנית וידר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון אישי.

:אתר ישוב: הוד השרון
ornitvider@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542388849
נייד: ---0542388849

Gili Malek

מוסמך CCIL

גילי מליק

התמחות: אימון אישי. אימון קבוצתי. אימון אישי.

:אתר ישוב: רמת השרון
malek03@012.net.il :דוא"ל טלפון: 0544269283
נייד: 054-4269283

Bracha Gavra

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ברכה גברא

:אתר ישוב: רחובות
gavra770@neto.net.il :דוא"ל טלפון: 08-9467708
נייד: 0543451770

Orna Pevsner

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אורנה פבסנר

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: כרמי יוסף
orna@inter.net.il :דוא"ל טלפון: 08-9286672
נייד: 054-6556673

Teeni Sigal

מוסמך CCIL

סיגל תאני

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: הוד השרון
sigalten@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5566926

Kaddah Iman

מוסמך CCIL

אימאן קדאח

:אתר ישוב: מג`ד אל-כרום
Iman.kaddah@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547762050
נייד: 054-7762050

Costa Hadas Nurit

מוסמך CCIL

נורית הדס

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון לזוגיות.

www.nurithadas.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
nh_bc@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 0549164786
נייד: 054-9164786

Sharon Mashdi

מקצועי PCIL

שרון משדי

התמחות: אימון ילדים ובני נוער. אימון למערכות יחסים. אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
mashdi75@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3284853

Yrushalmi Rucha

מוסמך CCIL

רוחה רחל ירושלמי

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: חריש
adishoval99@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507817766
נייד: 050-7817766

Finkelstein Sigalit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סגלית פינקלשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

www.sigalitfinkelstein.wixsite.com/sigalit-finkelstein :אתר ישוב: הר אדר
sigalit.finkelstein@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2388830

Daniella Shorer Levin

מוסמך CCIL

דניאלה שורר לוין

:אתר ישוב: קיבוץ שפיים
dnurimen@shefayim.org.il :דוא"ל טלפון: 09-9523580
נייד: 052-5555706

Arbel Assaf

מוסמך CCIL

‫אסף ארבל‬‎

:אתר ישוב: כוכב יאיר צור יגאל
assaf.arbel@arbelgroup.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2554626

Rimon Nahar

מוסמך CCIL

נהר רימון

:אתר ישוב: בת עין
nahar.yotam@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6715766

Vinitzer Ilanit

מוסמך CCIL

אילנית ויניצר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון לקריירה.

:אתר ישוב: ראשון לציון
vilanit@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3336161
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה