בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Zohar Yossi

מוסמך CCIL

יוסי זוהר

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי / אימון אישי.

:אתר ישוב: כפר ורדים
yossi@yossizohar.com :דוא"ל טלפון: 0508330530
נייד: 0508330530

Meirav Beit On Mizrachi

מקצועי PCIL

מירב בית-און

:אתר ישוב: קרית אונו
meirav@medicoach.co.il :דוא"ל טלפון: 03-7313939
נייד: 052-7331929

Rotem Merav

מוסמך CCIL

מירב רותם

:אתר ישוב: ראשון לציון
meravrotem3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542328988
נייד: 0542328988

Judit Liberman

מוסמך CCIL

יהודית ליברמן

:אתר ישוב: רעננה
judit.liberman@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5210320

Margolin Merav

מוסמך CCIL

מירב מרגולין

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה. אימון אישי.

www.meravmargolin.com :אתר ישוב: הוד השרון
meravwellness@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5551982

Arazi Hillel Almog

מוסמך CCIL

אלמוג ארזי הלל

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: נתניה
almogar@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4499667

Michal Tzadok

מוסמך CCIL

מיכל צדוק

:אתר ישוב: ירושלים
michaltz100@walla.com :דוא"ל טלפון: 02-5711421
נייד: 054-7794602

Ariel Riki

מוסמך CCIL

ריקי אריאל

:אתר ישוב: תל אביב יפו
rikiariel1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542043340
נייד: 0542043340

Givati Sima

מוסמך CCIL

סימה גבעתי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
Givati111@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3865111

Zilberstein Hadar

מוסמך CCIL

הדר זילברשטיין אמברש

:אתר ישוב: תל אביב יפו
diridir@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507351138
נייד: 050-7351138

Darom Yohai

מוסמך CCIL

יוחאי דרום

התמחות: אימון אישי / אימון מתבגרים/ילדים ונוער. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: הוד השרון
ydarom@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5667015

Danin Lavee Lilach

מוסמך CCIL

לילך דנין לביא

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
lilach.daninlavee@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4884445

Suzet Seker

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סוזט סקר

התמחות: אימון למנהלים / אימון לקריירה / אימון קבוצתי.

www.nextstep.co.il :אתר ישוב: ראש העין
suzet@nextstep.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9384127
נייד: 052-5351666

Ehud Arieli

מוסמך CCIL

אהוד אריאלי

:אתר ישוב: ירושלים
ehudariaba@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6413050
נייד: 050-6206823

Sfaradi Pnina

מוסמך CCIL

פנינה ספרדי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

www.Hamavrik.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
ssfaradi@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 0508557040
נייד: 0508557040

Ayelet Ashahar Tsabari

מוסמך CCIL

איילת השחר צברי

:אתר ישוב: ראש העין
ayeletashahar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6822238
נייד: 052-7079184

Gal Orna

מוסמך CCIL

אורנה גל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: אלמגור
ornag43@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4605668

Azulay Meytal

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מיטל אזולאי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
meytala78@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9122477
נייד: 054-6300633

Eran Olenik

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ערן אוליניק

:אתר ישוב: מגל
eran@eranolenik.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7643533

Amsalem Sigal

מוסמך CCIL

סיגל אמסלם

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקריירה.

sigalmsalem.co.il :אתר ישוב: רמת גן
sigal.amsalem@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2454980
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה