בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Levin Bareket

מוסמך CCIL

ברקת לוין

התמחות: אימון לקריירה / אימון בריאותי / אימון אישי.

:אתר ישוב: יובלים
beckylevin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546432966
נייד: 054-6432966

Dalia Crown

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דליה קרון

התמחות: אימון לזוגיות / אימון אישי / אימון עסקי.

www.be-live.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
daliacrown@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6647940

Kidrony Galia

מוסמך CCIL

גליה קידרוני

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: מצפה אבי`ב
kidronygalia@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9943427
נייד: 050-7494071

Gal Alon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אלון גל

:אתר ישוב: זכרון יעקב
a43gal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6091399
נייד:

Revivo Avi

מוסמך CCIL

אבי רביבו

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: פתח תקוה
gilgal775@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: --0506984653

Nitzan Leibovici

מוסמך CCIL

ניצן ליבוביץ

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
nitzan.adv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4388282

Raviv Sharon

מוסמך CCIL

שרון רביב

התמחות: אימון למנהלים / אימון לקריירה / אימון ילדים ובני נוער.

sharonr35.wixsite.com/altogether :אתר ישוב: כפר ורבורג
sharonr35@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544281337
נייד: 054-4658753

Tzlila Roche

בכיר MCIL מדריך מוסמך

צלילה ראש

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: מישר
tzlila.roche@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4400766

Siman Tov Daniel

מוסמך CCIL

דניאל סימן טוב

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה. אימון לקריירה.

:אתר ישוב: ראש העין
daniel.simisi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542233168
נייד: 054-2233168

Norit Ravitz

מקצועי PCIL

נורית רביץ

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון לקריירה.

:אתר ישוב: באר שבע
norit441@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8829205

Amitsur Bar

מוסמך CCIL

עמיצור בר

:אתר ישוב: קדמה
amitzbar@inter.net.il :דוא"ל טלפון: 08-8580205
נייד: 050-7282665

Biyalostotsky Batia

מוסמך CCIL

בתיה ביאלוסטוצקי

:אתר ישוב: חיפה
batiab7@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8732786
פרטים נוספים למאמן נייד: 0523861660

Hadad Nava

מוסמך CCIL

נאוה חדד

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: אלקנה
nava_h@dr-fischer.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2463871

Dina Carmi

מוסמך CCIL

דינה כרמי

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: כפר סבא
dinacarmi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097678434
נייד: 054-7626546

Hadas Manor

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדס מנור

https://hadasmanor.wordpress.com/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
hadas.manor@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5446171
נייד: 052-4826901

Ackerman Judit

מקצועי PCIL

יהודית אקרמן

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

merkazhaometz.co.il :אתר ישוב: נתניה
JUDITACK@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8346396
נייד: 054-4528267

Kanal Yosef

מוסמך CCIL

יוסי קנל

:אתר ישוב: מודיעין עילית
yosefbkanal@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-8401230

Sara Ken Canetti

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שרה קנטי

:אתר ישוב: חיפה
saracanetti@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4404033

Chen Keren

מוסמך CCIL

קרן חן

B3AZUTGG :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
keren.chen@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542402128
נייד: 054-2402128

Michele Noiman

מוסמך CCIL

מישל נוימן

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: גבעתיים
noiman.michele@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4401915
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה