בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Kraus Yechezkel

מוסמך CCIL

יחזקאל קראוס

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: מודיעין עילית
Yechezkel.Kraus@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527634925
נייד: 058-7634925

Miara Lina

מוסמך CCIL

לינה מיארה

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון לקשב וריכוז.

https://www.facebook.com/lena.biz.photography/ :אתר ישוב: חולון
linamiara.bms@gmail.com :דוא"ל טלפון: 035011328
נייד: 054-4540491

Chen Keren

מוסמך CCIL

קרן חן

B3AZUTGG :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
keren.chen@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542402128
נייד: 054-2402128

Gila Hershkovitz

מוסמך CCIL

גילה הרשקוביץ וינברג

:אתר ישוב: עפולה
gilaher@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6492051
נייד: 052-2351806

Dalia Levi

מוסמך CCIL

דליה לוי

התמחות: אימון אישי. אימון עסקי. אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
dalia248@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4596925

Horowitz Dana

מוסמך CCIL

דנה הורוביץ

:אתר ישוב: הרצליה
danale4@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 0523309999
נייד: 052-3309999

Faragi Sima

מוסמך CCIL

סימה פרגי

התמחות: אימון אישי. אימון עסקי. אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: כרמיאל
sima.faragi@deltagalil.com :דוא"ל טלפון: 049887747
נייד: 054-7882469

Roguin Orly

מוסמך CCIL

אורלי רוגין

התמחות: אימון אישי / אימון אישי / אימון אישי.

:אתר ישוב: זכרון יעקב
orlyroguin@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4695612

Azulay Meytal

מוסמך CCIL

מיטל אזולאי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
meytala78@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9122477
נייד: 054-6300633

Yaron Shoor

מוסמך CCIL

ירון שור

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

http://www.mabatpnima.co.il/ :אתר ישוב: לוטם
yaronshoor@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8312248
נייד: 054-8070309

Yafa Yavin

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יפה יבין

:אתר ישוב: גילון
yafayavin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9889130
נייד: 052-4224823

Dorit Granot

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דורית גרנות

:אתר ישוב: חניאל
dogranot@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 09-8989283
נייד: 054-8061551

Qussiny Rima

מוסמך CCIL

רימא קוסיני

:אתר ישוב: חיפה
rima.q@outlook.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0526600966

Nava Rogel

בכיר MCIL

נאוה רוגל

:אתר ישוב: ירושלים
nava.rogel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6796687
נייד: 050-5216963

Liora Lipetz

בכיר MCIL

ליאורה ליפץ

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

www.lipetzgroup.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
lipetz@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6768355

Inbar Yoav

מקצועי PCIL

יואב ענבר

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי / אימון אישי.

:אתר ישוב: רמת גן
yoav.inbar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544404444
נייד: -0544404444

Ellen Segal

מוסמך CCIL

אלן סגל

www.ellensegal-lifecoach.com :אתר ישוב: בית שמש
ellensegalcoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9993110
נייד: 052-3823911

Elkabetz Dafna

בכיר MCIL

דפנה אלקבץ

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

http://www.tut-coach.com/ :אתר ישוב: חיפה
dafnae@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 052-3309087
נייד: 052-3309087

Zur Yaron

מוסמך CCIL

ירון צור

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: הוד השרון
zurry@zahav.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2938823

Gary Triger

בכיר MCIL

דר` גרי רפאל טריגר

www.garytrigger.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
garytriger@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6905570
נייד: 054-6780120
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה