בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Finkelstein Sigalit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סגלית פינקלשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

www.sigalitfinkelstein.wixsite.com/sigalit-finkelstein :אתר ישוב: הר אדר
sigalit.finkelstein@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2388830

Ziv Maya

מוסמך CCIL

מיה זיו

https://mayazivcoach.wixsite.com/website :אתר ישוב: כפר יונה
mayaziv10@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3190334

Gamliel Tzila

מוסמך CCIL

צילה גמליאל

:אתר ישוב: אחיהוד
tsilagm@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7710404

Sigi Ambar

מוסמך CCIL

סיגי עמבר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: רמת גן
sigi.imbar@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5905958

Reuveni Maya

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מאיה ראובני

התמחות: אימון למנהלים / אימון לקריירה. אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: כוכב יאיר צור יגאל
mayareuv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5677507

Laizerovitch Saad Hila

מוסמך CCIL

הילה לייזרוביץ סעד

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

הילה לייזרוביץ סעד מומחית ליצרת זוגיות בפייסבוק :אתר ישוב: שוהם
hila67@hotmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2215566

Yeela Shaked

בכיר MCIL

יעלה שקד

:אתר ישוב: הרצליה
yeelas@barak.net.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7452345

Shafir Rozen Miri

מוסמך CCIL

מירי שפיר רוזן

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון אישי.

:אתר ישוב: קרית טבעון
miri150910@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544750213
נייד: 054-4750213

Bialik Nechama

מוסמך CCIL

נחמה ביאליק

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: רחובות
nbialik1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2053757

Fady Awwad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

פאדי עוואד

:אתר ישוב: נצרת
fady.awwad@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8544466

Poznanski Sharon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שרון פוזננסקי

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

www.pozitive.co.il :אתר ישוב: רמת השרון
poznanski.sharon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543388671
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-3388671

Shafat-vaknin Shiri

מוסמך CCIL

שירי שפט וקנין

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי. אימון למערכות יחסים.

www.shirihr.co.il :אתר ישוב: רמת גן
shiri@shirihr.co.il :דוא"ל טלפון: 035254338
נייד: ---0545438191

Cohen Yaniv

מוסמך CCIL

יניב כהן

:אתר ישוב: הוד השרון
yanivlul@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7430334
נייד: 050-7907887

Wilshanski Malka

מוסמך CCIL

מלכה ווילשאנסקי

:אתר ישוב: צפת
mpw770@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2241613
נייד: 054-2241613

Bar-on Cohen Nitsa Or

מוסמך CCIL

ניצה בר און כהן

התמחות: אימון לקריירה / אימון לקשב וריכוז / אמון משפחתי.

http://nitsabaroncohen.com :אתר ישוב: באר יעקב
Nitsa@nitsabaroncohen.com :דוא"ל טלפון: 0523313533
נייד: 052-3313533

Idel Dafna

מוסמך CCIL

דפנה אידל

:אתר ישוב: קרית אונו
dafnaidel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526366425
נייד: 052-6366425

Gino Orit

מוסמך CCIL

אורית ג'ינו

:אתר ישוב: צור יצחק
oritgino2309@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0507172244

Rosentsveig Andy

מקצועי PCIL

אנדי רוזנצויג

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
andy.rosentsveig@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9574644

Pariente Ruthy

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רותי פריאנטה

התמחות: אימון לקריירה / אימון למנהלים / אימון אישי.

https://www.ruthypariente.com/ :אתר ישוב: כפר סבא
ruthypariente@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097430789
נייד: 054-4848641

Avigail Frish

מקצועי PCIL

אביגיל פריש

:אתר ישוב: עשרת
frish.avigail@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2433126
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה