בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Sambrano Rakefet

מוסמך CCIL

רקפת סמברנו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / .

:אתר ישוב: קצרין
k_s_@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 050-4840530
נייד: 050-4840530

Ayelet Levanon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אילת לבנון

:אתר ישוב: תל מונד
levanon10@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7967272
נייד: 052-4877621

Nurit Einav

מקצועי PCIL

נורית ענב

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון לקשב וריכוז.

imunurit.co.il :אתר ישוב: כפר מונש
nurit@imunurit.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4808458

Miri Levi

מוסמך CCIL

מירי לוי

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: ירושלים
gmiri.levy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5334247
נייד: 054-4787710

Rubin Nathalie

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נטלי רובין

www.live-now.co.il :אתר ישוב: חיפה
nathalie.rubin99@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542532311
נייד: 0542532311

Elboher Eran

מקצועי PCIL

ערן אלבוחר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: בת חפר
eran.elboher@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523970070
נייד: 052-3970070

Ghrayeb Rana

מוסמך CCIL

רנא גרייב

:אתר ישוב: נצרת
gh_rana@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0543022671
נייד: 054-3022671

Adi Cohe Levy

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עדי כהן לוי

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי. אימון לקשב וריכוז.

www.adidrive.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
adi@adidrive.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3699388

Tal-lazarus Hila

מוסמך CCIL

הילה טל-לזרוס

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tal.hila1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543044432
נייד: 054-3044432

Aharoni Hanan Adi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עדי אהרוני חנן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: חיפה
adi.aha@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4209212

Markoviz Hana Hinda

מוסמך CCIL

חנה הינדא מרקוביץ

:אתר ישוב: בני ברק
him5@neto.net.il :דוא"ל טלפון: 0546380119
נייד: 054-6380119

Nava Stolero

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נאוה סטולרו

:אתר ישוב: ראשון לציון
nava_s1@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4886914

David Lazar

מוסמך CCIL

דוד לזר

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
david@topoptic.com :דוא"ל טלפון: 03-5521585
נייד: 050-8890666

Yair Schwartz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יאיר שורץ

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון למנהלים.

www.tzivonni.com :אתר ישוב: פתח תקוה
yshwartz1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-3275090
נייד: 052-3275090

Varda Zadik

מקצועי PCIL

ורדה צדיק

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון קבוצתי.

https://vardaz.blogspot.co.il/ :אתר ישוב: קרית חיים
nlpcoach.varda@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4051516

Haim Jean

בכיר MCIL מדריך מוסמך

חיים ג'ין

התמחות: אימון למנהלים / אימון לקריירה / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
jeanhaim@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526435026
נייד: 058-7130727

Saada Inbar

מוסמך CCIL

ענבר סעדה

:אתר ישוב: צור יצחק
inbarsaada@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0546412988

Tal Haim

מוסמך CCIL

חיים טל

התמחות: אימון אישי. אימון לקריירה / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ראשון לציון
haim@talfamily.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8669772

Glazer Danit

מוסמך CCIL

דנית גלזר

:אתר ישוב: הוד השרון
dglazer@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 09-7441247
נייד: 0544340766

Assis Ronit

מוסמך CCIL

רונית עסיס

:אתר ישוב: ראשון לציון
ronit.assis@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-7574222
נייד: 054-7574222
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה