בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Goldring-boymstain Mirit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירית גולדרינג - בוימשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: ראשון לציון
mirit.goldring@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3366497

Ortal Duzly

מוסמך CCIL

אורטל דוזלי

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

http://www.ortal-coach.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
Ortal.duzly@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2599934

Mira Moria

מקצועי PCIL

מירה מוריה

:אתר ישוב: רמת גן
miramo1@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5665478

Dor Talia

מוסמך CCIL

טליה דור

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון לקריירה.

https://www.facebook.com/%D7%92%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%99-%D7% :אתר ישוב: תל אביב יפו
talinkador@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0544721567

Elimelech Riki

מוסמך CCIL

ריקי אלימלך

:אתר ישוב: חדרה
Relimelech5@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0462467616
נייד: 0532755833

Wainstein Oren Dana

מוסמך CCIL

דנה ויינשטיין אורן

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

www.openmind-dana.com :אתר ישוב: הוד השרון
openmind.dana@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: --0523809000

Haim Levi

מוסמך CCIL

חיים לוי

:אתר ישוב: גבעת שמואל
haimlv_@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5321125
נייד: 052-2948576

Keren Loni Arbeli

מקצועי PCIL

קרן לוני ארבלי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון אישי.

:אתר ישוב: ירושלים
kerenlonia@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2660053

Lea Perez

מוסמך CCIL

לאה פרץ

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה. אימון אישי.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
lea_pr@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-8747464
נייד: 054-9314605

Osadon Shlomit

מוסמך CCIL

שלומית אוסדון

:אתר ישוב: רביבים
shlomit.osadon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 086562392
נייד: 050-2171952

Elboher Eran

מקצועי PCIL

ערן אלבוחר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון אישי.

:אתר ישוב: בת חפר
eran.elboher@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523970070
נייד: 052-3970070

Moed Salemi

מוסמך CCIL

סלימה מועד

:אתר ישוב: נצרת
Salemimoed@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4784288

Yael Geller

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יעל גלר

:אתר ישוב: גבעת שמואל
yaelgel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5326188
נייד: 052-4398986

Tal Lilach

מוסמך CCIL

לילך טל

connect-yolo.com :אתר ישוב: רעננה
lilach.tal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0536060600
נייד: 053-6060600

Eitan Gilat

מוסמך CCIL

גילת איתן

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
gilat1956@gmail.com :דוא"ל טלפון: 036319350
נייד: 050-2231989

Karin Sanker

מוסמך CCIL

קארין סנקר

:אתר ישוב: אשדוד
karin24rani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8665698
נייד: 054-7738744

Timora Joy Peleg

מקצועי PCIL

תימורה פלג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: קרית אונו
timora.peleg@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3264436

Miri Shragay

מקצועי PCIL

מירי שרגאי

www.miricoach.co.il :אתר ישוב: רמת השרון
5408610@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5408610
נייד: 050-7775005

Shachar Perlman

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שחר פרלמן

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון למנהלים.

http://www.behappy.co.il/ :אתר ישוב: רחובות
shachar@behappy.co.il :דוא"ל טלפון: 08-9353377
נייד: 052-8727936

Tehilla Strassburger

מקצועי PCIL

תהלה שטרסבורגר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון רפואי .

:אתר ישוב: ירושלים
strassburger10@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6518094
נייד: 054-8495109
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה