בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Judit Liberman

מוסמך CCIL

יהודית ליברמן

:אתר ישוב: רעננה
judit.liberman@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5210320

Mor Roni

מוסמך CCIL

רוני מור

התמחות: אימון אישי.

:אתר ישוב: שוהם
ronimor55@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545803012
נייד: 054-5803012

Nitza Yom-tov

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ניצה יום טוב

:אתר ישוב: הרצליה
nitza_a3@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 09-9562469
נייד: 054-4803181

Avi Castro

מוסמך CCIL

אבי קסטרו

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: נווה מבטח
castroavi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8574577
נייד: 052-5508549

Gibraltar Ayala

מוסמך CCIL

אילה גיברלטר

:אתר ישוב: חיפה
ayagib@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2002500

Fine Rachel

מוסמך CCIL

רחל פיין

:אתר ישוב: רעננה
rachelfine@walla.com :דוא"ל טלפון: 09-7741833
נייד: 054-4217287

Sarusi Sagit

מוסמך CCIL

שגית סרוסי

:אתר ישוב: לפיד
sagit0771@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089790948
נייד: 052-9203424

Moallem Niza

מוסמך CCIL

ניצה מועלם

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

@lifethatilike :אתר ישוב: קיסריה
niza.moallem@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546558556
נייד: 054-6558556

Saadia Danan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סעדיה דנן

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: דולב
sdanan7@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6071718

Nahum David

מוסמך CCIL

דוד נחום

www.itaca-tl.com :אתר ישוב: ראש העין
david@itaca-tl.com :דוא"ל טלפון: 0547773050
נייד: 054-7773050

Revital Chitayat

מוסמך CCIL

רויטל שטיאט

:אתר ישוב: רעננה
revitalcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-77724180
נייד: 052-8877877

Ofra Homsky

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עפרה חומסקי

http://www.three-en.com/coaching :אתר ישוב: תל אביב יפו
ofra@three-en.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 053-7701080

Hazani Karen

מוסמך CCIL

קארן חזאני

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: חולון
Karenhazani@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7360018

Zipora Saks

מקצועי PCIL

צפורה זקס

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למערכות יחסים.

www.kavanot.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
tzsaks@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777834116
נייד: 050-7834116

Pollak Nirit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נירית פולק

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

http://www.coachnp.co.il/ :אתר ישוב: כפר סבא
nirit@coachnp.co.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-8007833

Aviv Maayan

מוסמך CCIL

מעיין אביב

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
avivmaayan69@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523865524
נייד: 052-3865524

Denny Sason

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דאני ששון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
dennysason@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4604970

Ben-david Ronit

מוסמך CCIL

רונית בן דוד

:אתר ישוב: פסגות
bdronit@gmaii.com :דוא"ל טלפון: 029973798
נייד: 0508822065

Lidia Abboud

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

לידיא עבוד

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: חיפה
lidia@abboud.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8525578
נייד: 054-4500032

מוסמך CCIL

אסתי חנן

:אתר ישוב: רגבה
sthanan3@inter.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5744399
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה