בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Mizrahi Sophia

מוסמך CCIL

סופיה מזרחי

:אתר ישוב: חבצלת השרון
sophmiz@yahoo.com :דוא"ל טלפון: +972503588804
נייד: 050-3588804

Koby Marina

מוסמך CCIL

מרינה קובי

:אתר ישוב: בת ים
dvd1305@walla.com :דוא"ל טלפון: 054-3071186
נייד: 054-3071186

Yoram Raviv

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יורם רביב

:אתר ישוב: רעננה
yoram@spi.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7712030
נייד: 0546604607

Berkovich Igal

מוסמך CCIL

יגאל ברקוביץ

התמחות: אימון לתזונה / אימון רפואי / אימון ילדים ובני נוער.

https://www.enjoysmilefitness.com/ :אתר ישוב: גני תקווה
igal56@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545771732
נייד: 054-5771732

Dina Carmi

מוסמך CCIL

דינה כרמי

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: כפר סבא
dinacarmi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097678434
נייד: 054-7626546

Avdiav Adi

מוסמך CCIL

עדי אבדיאב

:אתר ישוב: כפר סבא
adi.gepstein@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528290200
נייד: 052-8290200

Daniella Shorer Levin

מוסמך CCIL

דניאלה שורר לוין

:אתר ישוב: קיבוץ שפיים
dnurimen@shefayim.org.il :דוא"ל טלפון: 09-9523580
נייד: 052-5555706

Ran Yael

מוסמך CCIL

יעל רן

התמחות: אימון לקריירה. אימון אישי / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: נווה אילן
ran.yael@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542448026
נייד: 054-2448026

Granot Mayer Zohar

מוסמך CCIL

זהר גרנות מאיר

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
zgmayer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-6844299
נייד: 050-6844299

Tal-lazarus Hila

מוסמך CCIL

הילה טל-לזרוס

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tal.hila1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543044432
נייד: 054-3044432

Teeni Sigal

מוסמך CCIL

סיגל תאני

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: הוד השרון
sigalten@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5566926

Yishai Yuval

מקצועי PCIL

ישי יובל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

yishaiyuval.wixsite.com/coach :אתר ישוב: ירושלים
yishai.yuval@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6271939
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5664535

Michal Fait

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מיכל פייט

:אתר ישוב: תל אביב יפו
michal@vision-it.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6446349
נייד: 054-3011002

Keren Gilat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

קרן גילת

התמחות: אימון לזוגיות / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

http://kerengilat.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
kerengilat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2501570

Cohen Ronit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רונית כהן

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקשב וריכוז.

https://www.facebook.com/ronit.c.67/ :אתר ישוב: קרית אתא
rc220867@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048436089
נייד: 054-2342085

Dabush Efrat

מוסמך CCIL

אפרת דבוש

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: פתח תקוה
defrat100@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039087997
נייד: 0542262000

Abi Shilon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אבי שילון

:אתר ישוב: כרכור
abi@shilon.org abishilon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4420151

Torgin Margarita

מוסמך CCIL

מרגריטה טורגין

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: חיפה
torita1958@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0544-784425

Lev Kahn Orit

מוסמך CCIL

אורית לב קהן

התמחות: אימון לקריירה / אימון עסקי. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
orit.lev@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039128838
נייד: 054-4528427

Ben Or Orna

מוסמך CCIL

אורנה בן אור

https://sites.google.com/site/focusingwithus/ :אתר ישוב: בנימינה
orna9.bo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054 7698024
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה