בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Noa Itzhak

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נועה יצחק

www.anagrama.co.il :אתר ישוב: גילון
bluenoai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-2040048
נייד: 054-6319933

Simana Ronit

מוסמך CCIL

רונית סימנה

:אתר ישוב: כנף
ronitsimana@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507668070
נייד: 050-7668070

Dr Urbach Dalia

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דר` דליה אורבך

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: אילת
urbach_d@mac.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4392975

Vered Vardit

מוסמך CCIL

ורד שייך

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון בריאותי / אימון אישי.

:אתר ישוב: גני תקווה
vered.shech1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544927110
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-4927110

Sambrano Rakefet

מוסמך CCIL

רקפת סמברנו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון אישי.

:אתר ישוב: קצרין
k_s_@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 050-4840530
נייד: 050-4840530

Hamburger Ahuva

מוסמך CCIL

אהובה המבורגר-אלטשולר

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי / אימון לקריירה.

www.thecoacher.co.il :אתר ישוב: רמת גן
ahuvaa@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6292837

Merav Zach

בכיר MCIL

מירב זך

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון ילדים ובני נוער / אימון ילדים ובני נוער.

www.meravzach.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
merav@meravzach.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7443424
נייד: 050-3332217

Shoshani Caspi Yaara

מוסמך CCIL

יערה שושני כספי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
yaara.shoshani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506217931
נייד: 050-6217931

Hadas Manor

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדס מנור

https://hadasmanor.wordpress.com/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
hadas.manor@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5446171
נייד: 052-4826901

Dahan Orit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית דהן

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: ירושלים
oritdahan50@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026519826
נייד: 0506202844

Markshtein Paz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

פז מרקשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.paz4life.co.il :אתר ישוב: כרכום
pazmar595@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046800124
פרטים נוספים למאמן נייד: 058-7588585

מוסמך CCIL

פאיזה חאג' מוחמד

:אתר ישוב: כאוכב אבו אל-היג`א
hajfayze@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527922829
נייד: 0527922829

Hager Yarden

מקצועי PCIL

ירדן הגר

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל אביב
hgyarden@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 050-5967583
נייד: 050-5967583

Pinhas Anat

מוסמך CCIL

ענת פנחס

התמחות: אימון אישי. אימון אישי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: אלקנה
anatp70@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 053-2791910

Apffel Nirit

מוסמך CCIL

נירית אפפל

:אתר ישוב: תל אביב יפו
niritap@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 037440730
נייד: 0545437455

Meirav Hill-lavan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירב הלל-לבן

:אתר ישוב: פתח תקוה
meirav.lavan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-5206211

Meyer Revital

מוסמך CCIL

רויטל מאייר

:אתר ישוב: כפר שמריהו
revital@meyer.co.il :דוא"ל טלפון: 0544464496
נייד: 054-4464496

Zipi Kobrinski

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ציפי קוברינסקי

:אתר ישוב: הרצליה
zipi.kobrinski@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5333180

Derby Calanit

מוסמך CCIL

כלנית דרבי

:אתר ישוב: לבון
calanitd@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9887326
נייד: 052-3687940

Oria Amit Elad

מוסמך CCIL

אוריה עמית אלעד

:אתר ישוב: כפר סבא
oria.amitelad@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3933096
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה