בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Sade Mor

מוסמך CCIL

מור שדה

:אתר ישוב: מבוא ביתר
s.mor0811@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543060288
נייד: 054-3060288

Friedman Geula

מוסמך CCIL

גאולה פרידמן

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

www.geulafriedman.co.il/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
Geula@gld.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5211411

Itshak Urman

מקצועי PCIL

יצחק יורמן

:אתר ישוב: קרית אתא
urmani@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8447595
נייד: 057-7738908

Debi Maoz

מוסמך CCIL

דבי מעוז

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער. אימון עסקי.

:אתר ישוב: בן עמי
debi_maoz@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-9825343
נייד: 050-3061316

Heller Galit

מקצועי PCIL

גלית הלר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

b-way-life.com :אתר ישוב: הוד השרון
galit@b-way-life.com :דוא"ל טלפון: 7409185
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-7757782

Havaletzki Sivan

מוסמך CCIL

סיון חבלצקי

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
sivish85@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: -0507581254

Toohband Iris

מקצועי PCIL

איריס טוכבנד

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון בריאותי.

:אתר ישוב: ירושלים
irist8@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 052-5432006
נייד: 052-5432006

Ben-yaacov Danny

מקצועי PCIL

דני בן-יעקב

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

www.dannycoach.co.il :אתר ישוב: הרצליה
danny242@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 0522553533
נייד: ---0522553533

Lison Shosh

מוסמך CCIL

שוש ליסון

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: רמת גן
shoshlison@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506775078
נייד: 050-6775078

Shohat Yael

מוסמך CCIL

יעל שוחט

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: באר שבע
blanco.ys@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7561083

Haddad Maha

מוסמך CCIL

מהא חדאד

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: נצרת עילית
teacher.maha@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046576588
נייד: 052-6576588

Ackerman Judit

מקצועי PCIL

יהודית אקרמן

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

merkazhaometz.co.il :אתר ישוב: נתניה
JUDITACK@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8346396
נייד: 054-452826

Shlomov Sapir

מוסמך CCIL

ספיר שלומוב

:אתר ישוב: רמלה
Sapir-s@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8990882

Brayer Yael

מוסמך CCIL

יעל ברייר

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: בני ברק
yaelbrayer10@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0548415693
נייד: 054-8415693

Inga Simhony

מוסמך CCIL

אינגה שמחוני

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
simhony93@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8707533
נייד: 050-3976551

Ben-yeshay Shuly

מוסמך CCIL

שולי בן ישי

:אתר ישוב: קרית טבעון
shuly2101@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0502520494
נייד: 050-2520494

Hadar Goldschmidt

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדר גולדשמידט

jobcoach.co.il :אתר ישוב: דור
hadargold@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6263717
נייד: 052-6969745

מוסמך CCIL

חייתה נוריאל

:אתר ישוב: בת חפר
Hayitom@walla.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-3815738

Shalish Orna

מוסמך CCIL

אורנה שליש

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: רמת גן
ornashalish@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2222886

Leah Gniwesch

-

לאה גניוויש

:אתר ישוב: ירושלים
drleah.lifecoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5631482
נייד: 054-2545324
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה