בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Eyal Limor

מוסמך CCIL

לימור אייל

:אתר ישוב: חיפה
limoreyal100@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8862226

Leshem Gonen Meirav

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מירב לשם גונן

התמחות: אימון עסקי / אימון למערכות יחסים / אימון בריאותי.

http://www.meiravleshemgonen.co.il/ :אתר ישוב: כפר ורדים
meiravlego@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6395707

Shani Nadler Michal

מוסמך CCIL

מיכל שני נדלר

:אתר ישוב: קרית אונו
michalsh11@yahoo.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0523397513

Madmon Tamar

מוסמך CCIL

תמר מדמון

:אתר ישוב: רחובות
tmadmon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4975036

Chorev Eldan Dana

מוסמך CCIL

דנה חורב אלדן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: כפר סבא
dana.chorev@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4233283

Dafna Fuss

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דפנה פוס

www.ncsisrael.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
diet.balance@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7809099
נייד: 054-3061412

Dror Arza

מקצועי PCIL

ארזה דרור

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: רינתיה
arzadror@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: ----0506923923

Tamir Allon

מוסמך CCIL

אלון טמיר

:אתר ישוב: חולדה
allontamir1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529458883
נייד: 0529458883

מוסמך CCIL

רות צ'ולק

:אתר ישוב: בני ברק
Ruthorit@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-8497470

Saada Kamellia

מוסמך CCIL

כמיליא סעדה

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: כפר יאסיף
kamellia67@gmail.com :דוא"ל טלפון: 9962841
נייד: 050-3644001

Kaufman Hila

מוסמך CCIL

הילה קאופמן

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

https://www.hilakaufman.com/ :אתר ישוב: צור יצחק
hila.kaufman75@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527055070
נייד: 052-7055070

Koren Eva

מוסמך CCIL

אווה קורן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
zivguy10@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0524752590
נייד: 052-4752590

Zackay Michael

מוסמך CCIL

מיקי זכאי

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: נתניה
mikizakay@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: ---0535432100

Nahamias Zlotolov Ayelet

מקצועי PCIL

איילת נחמיאס זלוטולוב

התמחות: אימון אישי / / אמון משפחתי.

www.ayeletzlotolov.com :אתר ישוב: קרית ביאליק
ayelet.zlot@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777060230
נייד: 052-2475588

Riess Nathalie

מוסמך CCIL

נטלי ריס

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: צפת
Nathalieriess@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547706532
נייד: --0547706532

Rotem Merav

מוסמך CCIL

מירב רותם

:אתר ישוב: ראשון לציון
meravrotem3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542328988
נייד: 0542328988

Rosentsveig Andy

מקצועי PCIL

אנדי רוזנצויג

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
andy.rosentsveig@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9574644

Orit Shanee

מקצועי PCIL

אורית שני

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי. אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: נהריה
oritshanee@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5459797

Toohband Iris

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

איריס טוכבנד

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון בריאותי.

:אתר ישוב: ירושלים
irist8@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 052-5432006
נייד: 052-5432006

Shalom Rotem

בכיר MCIL

שלום רותם

:אתר ישוב: חולון
shalom@hishan.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5555610
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה