בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Rozenblat Moshe

מוסמך CCIL

משה רוזנבלט

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: אור יהודה
mosherozenblat@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547703561
נייד: 054-7703561

Ronen Ze'ev

מוסמך CCIL

זאב רונן

www.business-excellence.co.il :אתר ישוב: גבעת עדה
zeev.ronen@business-excellence.co.il :דוא"ל טלפון: +972524767531
נייד: 052-4767531

Safrani Eliz

מוסמך CCIL

אליז ספרני

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: קרית גת
eliz19771@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6093086

Abi Shilon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אבי שילון

:אתר ישוב: כרכור
abi@shilon.org abishilon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4420151

Inka Rapoport

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אינקה רפופורט

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון למערכות יחסים.

inkacoach.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
inka@planium.com :דוא"ל טלפון: 08-9262746
נייד: 054-2406550

Shoshani Caspi Yaara

מוסמך CCIL

יערה שושני כספי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
yaara.shoshani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506217931
נייד: 050-6217931

Gal Moran

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מורן גל

:אתר ישוב: תל אביב יפו
moran.fuss@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3376396

מוסמך CCIL

פאיזה חאג' מוחמד

:אתר ישוב: כאוכב אבו אל-היג`א
hajfayze@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527922829
נייד: 0527922829

Cohen Yaniv

מוסמך CCIL

יניב כהן

:אתר ישוב: הוד השרון
yanivlul@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7430334
נייד: 050-7907887

Torgeman Fibi

מוסמך CCIL

פיבי תורגמן

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אמון משפחתי.

www.fibidekel.com :אתר ישוב: זכרון יעקב
fibidekel@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3679743

Grossztein Orit

מוסמך CCIL

אורית גרושטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: מצפה יריחו
orit.ofna@gmail.com :דוא"ל טלפון: 025352956
נייד: -

Teboul-rabani Ariel

מוסמך CCIL

אריאל טבול-רבאני

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון עסקי.

:אתר ישוב: אשדוד
arielt80@hotmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7582197

Nissim Orit

בכיר MCIL

אורית ניסים

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי. אימון עסקי.

:אתר ישוב: גנות
oritnis1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8920303

Etzi Shilon

מוסמך CCIL

עצי שילון

etzishilon.com :אתר ישוב: רמת גן
etzishilon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6788991
נייד: 054-4325852

Kochav Shlomo

מוסמך CCIL

שלמה כוכב

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון ילדים ובני נוער / אימון לזוגיות.

https://www.facebook.com/shlomokochavcoach/ :אתר ישוב: חולון
shlomo285@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-3939770
נייד: 050-3939770

Malve Amit Dvora

מוסמך CCIL

דבורה מלוה עמית

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
malved@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6427145
נייד: 052-5592727

Sarusi Sagit

מוסמך CCIL

שגית סרוסי

:אתר ישוב: לפיד
sagit0771@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089790948
נייד: 052-9203424

Meirav Beit On Mizrachi

מקצועי PCIL

מירב בית-און

:אתר ישוב: קרית אונו
meirav@medicoach.co.il :דוא"ל טלפון: 03-7313939
נייד: 052-7331929

Kraus Yechezkel

מוסמך CCIL

יחזקאל קראוס

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: מודיעין עילית
Yechezkel.Kraus@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527634925
נייד: 058-7634925

Horowitz Dana

מוסמך CCIL

דנה הורוביץ

:אתר ישוב: הרצליה
danale4@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 0523309999
נייד: 052-3309999
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה