בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל (ע"ר)

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

המידע הכתוב ב"פרטים נוספים" בעמוד האישי של המאמנים הוא באחריותם בלבד.

 

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Esti Guedalia

מקצועי PCIL

אסתי גדליה

התמחות: אימון בריאותי / / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: בית שמש
estiguedalia@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2264666

Atara Zachor-dayan

בכיר MCIL

עטרה צחור-דיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: רגבים
iggyd@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-4452228

Grau‬‏ ‪meirav

מוסמך CCIL

מירב גראו

:אתר ישוב: אלפי מנשה
meiravgrau@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0545859217

Amnon Shaked

בכיר MCIL

אמנון שקד

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.ocean-coaching.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
amnon.shaked@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6440212
נייד: 054-6772777

Miriam Ariel

מוסמך CCIL

מירי אריאל

התמחות: אימון אישי. אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.miriariel.co.il :אתר ישוב: יקנעם עילית
miria949@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544250360
נייד: 050-2062722

Hilel Shimrit

מוסמך CCIL

שמרית הילל

Shimrithilel.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
Shimrith1978@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543978432
נייד: 0543978432

Barzilay Sigalit

מוסמך CCIL

סיגלית ברזיליי

:אתר ישוב: מעלות
sigalitrambam1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0505932932

Yaron Smadar

מוסמך CCIL

סמדר ירון

:אתר ישוב: רחובות
samyar42@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0535285744
נייד: 0532317068

Shechter Oshrit

מוסמך CCIL

אושרית שכטר

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
oshrit@oshrits.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8891818

Rachel Shargal

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רחל שרגל

:אתר ישוב: פתח תקוה
6885555@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9228404
נייד: 052-6885555

Daniel Gross

-

דניאל גרוס

:אתר ישוב: בני דרור
dgross369@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7966973
נייד: 052-3713358

Ben Ami Bar

מוסמך CCIL

בר בן עמי

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: קרית אונו
barsimch@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8810882

Raskin Levi

מוסמך CCIL

לוי רסקין

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

Zechangeze.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
Raskin@zechangeze.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7701838

Hagit Porat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

חגית פורת קן דרור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
hagitpo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4545623

Fargon Ester

מוסמך CCIL

אסתר פרג`ון

התמחות: אימון אישי / / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גבעת זאב
ester7044@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0779500552
נייד: 052-3115360

Moallem Niza

מוסמך CCIL

ניצה מועלם

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

@lifethatilike :אתר ישוב: קיסריה
niza.moallem@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546558556
נייד: 054-6558556

Ben-natan Gavrieli Inbal

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ענבל בן-נתן גבריאלי

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

www.inbalb.co.il :אתר ישוב: גינתון
inbalbennatan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2788220

Abutbul Hila

מוסמך CCIL

הילה אבוטבול

התמחות: / אימון אישי. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: נהריה
hila.abutbul@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526922901
נייד: ----0526922901

Teeni Sigal

מוסמך CCIL

סיגל תאני

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: הוד השרון
sigalten@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5566926

Ilana Schachter

מקצועי PCIL

אילנה שכטר

:אתר ישוב: קרית אונו
schachter.ilana@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3688462
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה