בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Makhoul Farha

מוסמך CCIL

פרחה מחול

:אתר ישוב: נהריה
farhamakhoul87@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6706633

Statlander Noa

מוסמך CCIL

נועה שטטלנדר

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: רמת גן
noas077@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508387806
נייד: 050-8387806

Gil Weiner

בכיר MCIL

גיל וינר

:אתר ישוב: חיפה
gilweiner@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2619022

Magor Ilanit

מוסמך CCIL

אילנית מגור

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: באר יעקב
magor.ilanit@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4422422

Eden Aviad

בכיר MCIL

אביעד עדן

:אתר ישוב: קרית מוצקין
AVIADE@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 04-8743847
נייד: 052-2469822

Nissim Orit

בכיר MCIL

אורית ניסים

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: גנות
oritnis1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8920303

Lev Kahn Orit

מוסמך CCIL

אורית לב קהן

התמחות: אימון לקריירה / אימון עסקי. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
orit.lev@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039128838
נייד: 054-4528427

Einat Pollarsky Ben-natan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת פולרסקי בן-נתן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

https://www.facebook.com/arts.coaching :אתר ישוב: חיפה
einatp2@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 053-3336438

Miri Shragay

מקצועי PCIL

מירי שרגאי

www.miricoach.co.il :אתר ישוב: רמת השרון
5408610@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5408610
נייד: 050-7775005

Irit Dabby

מוסמך CCIL

עירית דבי

התמחות: אימון אישי / אימון אישי / אימון לקשב וריכוז.

www.facebook.com/IritDabbyLifeCoaching :אתר ישוב: רמת גן
dabby4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6745425
נייד: 050-5411177

Dorit Aharoni

מוסמך CCIL

דורית אהרוני

:אתר ישוב: חולון
doritaha@walla.com :דוא"ל טלפון: 077-7019993
נייד: 050-5542097

Shokrun Angela

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אנג'לה שוקרון

:אתר ישוב: אשדוד
anjelahaim@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0777679476
נייד: 052-5022626

Aharoni Hanan Adi

מוסמך CCIL

עדי אהרוני חנן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: חיפה
adi.aha@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4209212

Marx Sharon

בכיר MCIL

שרון מרקס

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

sharonmarx.co.il :אתר ישוב: צור הדסה
70marx@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527748089
נייד: 052-7748089

Osnat Bar Yosef

מוסמך CCIL

אסנת בר יוסף

:אתר ישוב: ירושלים
osnatbaryosef@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6310115
נייד: 054-7643030

Yaffe Edna

מקצועי PCIL

עדנה יפה

:אתר ישוב: ערד
adiyaft@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528311314
נייד: 052-8311314

Kaufman Hila

מוסמך CCIL

הילה קאופמן

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

https://www.hilakaufman.com/ :אתר ישוב: צור יצחק
hila.kaufman75@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527055070
נייד: 052-7055070

Miri Levi

מוסמך CCIL

מירי לוי

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: ירושלים
gmiri.levy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5334247
נייד: 054-4787710

Irit Becker

מוסמך CCIL

דר עירית בקר

:אתר ישוב: כפר סבא
Irit.becker1952@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3455165

Revital Haddad

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רויטל רבקה חדד

www.revitalhaddad.com :אתר ישוב: שוהם
revital@revitalhaddad.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4554886
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה