• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Dvora Hertz

מוסמך CCIL

דבורה הרץ

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
dvora3333@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8750244
נייד: 054-4412561

Shai Lisbon

בכיר MCIL

שי ליסבון

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון אישי.

www.triple-w.co.il :אתר ישוב: הרצליה
lisbonshai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4536173
נייד: 054-4536173

Teboul-rabani Ariel

מוסמך CCIL

אריאל טבול-רבאני

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון אישי.

:אתר ישוב: אשדוד
arielt80@hotmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7582197

Tichon Michal

בכיר MCIL

מיכל תיכון

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

www.tut-coach.com :אתר ישוב: קרית אונו
michaltichon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546560882
נייד: 054-6560882

Kuchuk Ola

מוסמך CCIL

אולה קוצ'וק

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: רמת גן
pashutx@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546277007
נייד: 054-6277007

Beeri Shirly

מוסמך CCIL

שירלי בארי

www.shirlyshavit.com :אתר ישוב: גבעתיים
shavitshirly@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6333043

Ilan Amitai

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אילן אמיתי

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: נתניה
i.amitai@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0722124216
נייד: 054-6312515

Sarah Oren

מוסמך CCIL

שרה אורן

התמחות: אימון אישי. אימון אישי / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: הרצליה
lazy@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8505959

Tal Shaked

מוסמך CCIL

טל שקד

:אתר ישוב: הרצליה
tal@yomas.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4547464

Shimon Chaushu

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שמעון צאושו

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לזוגיות.

https://www.facebook.com/Coaching.Academy.NLP/ :אתר ישוב: רמת ישי
shimon_c@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3222199

Izik Mizrachi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

‫איציק מזרחי‬‎

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

emunim.co.il :אתר ישוב: ירושלים
emunim1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528308002
נייד: 050-3104030

Tzafrir Gil

מוסמך CCIL

גיל צפריר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: אריאל
tzafrir_g@mail.tel-aviv.gov.il :דוא"ל טלפון: 054-5732932
נייד: 054-5732932

Gendler Keren

מוסמך CCIL

קרן גנדלר

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: נתניה
kerenyoga@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6100746

Einat Nadel

מוסמך CCIL

עינת נדל

:אתר ישוב: עינת
einatnadel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9385409
נייד: 054-6882342

Barzilay Arik

מוסמך CCIL

אריק ברזילי

:אתר ישוב: חדרה
arikbarzilay@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4089030

Sirhan Tahrer

מוסמך CCIL

תחריר סרחאן

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: מג`ד אל-כרום
tahrer.sirhan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0558818272
נייד: 055-8818272

Orit Oren

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית אורן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
oritoren3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5200835

Mona Awwad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מונה עוואד

:אתר ישוב: נצרת
mona.awwad@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6454446
נייד: 052-8544463

Avi Peled

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אבי פלד

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז / אמון משפחתי.

www.c4u-group.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
avi.peled@c4u-group.com :דוא"ל טלפון: 08-9265479
נייד: 052-2674081

Galit Philosof

בכיר MCIL מדריך מוסמך

גלית פילוסוף

www.galit-philosof.co.il :אתר ישוב: שוהם
galit@galit-philosof.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5400001
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה