בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Shalom Danan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלום דנן

:אתר ישוב: ירושלים
sd0502618410@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2618410

Dorit Boker

מקצועי PCIL

דורית בוקר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: חיפה
doritb19@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8320392
נייד: 052-2301901

Feigerson Daniella

מוסמך CCIL

דניאלה פייגרסון

התמחות: אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים / אימון ילדים ובני נוער.

www.dcwpro.com :אתר ישוב: ראשון לציון
fdcw.office@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: ---0507731130

Krohn Iris

מוסמך CCIL

איריס קרון

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז / אימון אישי.

:אתר ישוב: הוד השרון
iriskakrohn@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505787113
נייד: 050-5787113

Ayala Shanee

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אילה שני

:אתר ישוב: גבעתיים
ayala_sh@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-5739389
נייד: 050-2435000

Matan Aya

מוסמך CCIL

איה מתן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
aya.matan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6620386

Yaffa Rainitz

מוסמך CCIL

יפה רייניץ

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

5dc8032b41e8c.site123.me/ :אתר ישוב: רמת בית שמש
yrcoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9994736
נייד: 050-9930770

Dina Gavish

מוסמך CCIL

דינה גביש

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי. אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: גן שמואל
dinagavish52@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6320895
נייד: 054-5537628

Michal Mintzer

בכיר MCIL

מיכל מינצר

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: אפרת
m_mintzer@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8660801

Horev Noa

מוסמך CCIL

נעה חורב

:אתר ישוב: אורנית
horevny@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542100150
נייד: 054-2100150

Ben-hemo Carmit

מוסמך CCIL

כרמית בן חמו

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: קרית אתא
dacarmit@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2008070
נייד: 054-2008070

Kahana Moshe

מוסמך CCIL

משה כהנא

:אתר ישוב: בני ברק
moshi06@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0504157661

Yehuda Atias

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יהודה אטיאס

:אתר ישוב: קרית אתא
Yehuda@gome.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8482480
נייד: 050-6779513

Gila Hershkovitz

מוסמך CCIL

גילה הרשקוביץ וינברג

:אתר ישוב: עפולה
gilaher@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6492051
נייד: 052-2351806

Yosy Esh

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אש

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
yosy@esh.co.il :דוא"ל טלפון: 08-9263918
נייד: 052-2549542

Kanarik Amitai

מקצועי PCIL

אמיתי קנריק

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

https://b-way-life.com :אתר ישוב: הוד השרון
amitai.kanarik@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3185454

Ben-natan Gavrieli Inbal

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ענבל בן-נתן גבריאלי

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

www.inbalb.co.il :אתר ישוב: גינתון
inbalbennatan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2788220

Simona Ben-dor

בכיר MCIL

סימונה בן דור

www.SBD-Coaching.com :אתר ישוב: גבעתיים
bendors@013.net :דוא"ל טלפון: 052-2498115
נייד: 052-2498115

Tal-lazarus Hila

מוסמך CCIL

הילה טל-לזרוס

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tal.hila1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543044432
נייד: 054-3044432

Levi Yossi

מוסמך CCIL

יוסי לוי

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון אישי.

www.yossi-levi.co.il :אתר ישוב: אשדוד
yossix@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508555486
נייד: 050-8555486
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה