בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Orna Rosenberg

מוסמך CCIL

אורנה רוזנברג

:אתר ישוב: כרמי יוסף
ornaroz38@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9286456
נייד: 054-0546547531

Yair Orna

מקצועי PCIL

אורנה יאיר

התמחות: אימון אישי.

:אתר ישוב: לבנים
yairorna@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6723781
נייד: 050-3036432

Sirhan Tahrer

מוסמך CCIL

תחריר סרחאן

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: מג`ד אל-כרום
tahrer.sirhan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0558818272
נייד: 055-8818272

Hertz Avishai

מוסמך CCIL

אבישי הרץ

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
hertzavishai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 037303776
נייד: 052-2565253

Orly Levy

מוסמך CCIL

אורלי לוי

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: קדומים
orly5954@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6614418

Halprn Rachel

מוסמך CCIL

רחל הלפרן

:אתר ישוב: בני ברק
halpra4@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0527636095

Ronen Ze'ev

מוסמך CCIL

זאב רונן

www.business-excellence.co.il :אתר ישוב: גבעת עדה
zeev.ronen@business-excellence.co.il :דוא"ל טלפון: +972524767531
נייד: 052-4767531

Politi Chen

מוסמך CCIL

חן פוליטי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
chen@psad.co.il :דוא"ל טלפון: 050-5750171
נייד: 050-5750171

Leah Gniwesch

-

לאה גניוויש

:אתר ישוב: ירושלים
drleah.lifecoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5631482
נייד: 054-2545324

Chava Elohev

בכיר MCIL

חוה אלאוהב

:אתר ישוב: כפר סבא
chavaelohev3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2806026

Aviel Abramovitz

בכיר MCIL

אביאל אברמוביץ

:אתר ישוב: הוד השרון
avielab@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7423050
נייד: 050-5322822

Zvika Grunseit

מוסמך CCIL

צביקה גרינזייט

:אתר ישוב: ראשון לציון
grunseit@013.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4238780

Nira Hendel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נירה הנדל

:אתר ישוב: תל מונד
benira@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 077-7001428
נייד: 050-9102021

Aboras Alia

מוסמך CCIL

עאליה אבו ראס

:אתר ישוב: כפר כנא
aliaaboras1979@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046024776
נייד: 050-3177965

Einat Ziv

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת זיו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

NLP-now.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
ziv.einat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2310636

Abi Shilon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אבי שילון

:אתר ישוב: כרכור
abi@shilon.org abishilon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4420151

Nessia Hashai

מקצועי PCIL

נסיה חשאי

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

http://nesiahashai.co.il :אתר ישוב: חולון
nesia60@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507383693
נייד: 050-7383693

Mona Awwad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מונה עוואד

:אתר ישוב: נצרת
mona.awwad@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6454446
נייד: 052-8544463

Geller Victoria

מוסמך CCIL

ויקטוריה גלר

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: חיפה
g@yoola.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5870146

Gavish Udi

מוסמך CCIL

אודי גביש

התמחות: אימון למנהלים / אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: להבים
ugavish@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547886690
נייד: 054-7886690
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה