• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

מוסמך CCIL

סלואה אבורוקן

:אתר ישוב: עוספיה
salwaa.1904@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4403162

Inka Rapoport

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אינקה רפופורט

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון למערכות יחסים.

inkacoach.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
inka@planium.com :דוא"ל טלפון: 08-9262746
נייד: 054-2406550

Yuval Regev

בכיר MCIL

יובל רגב

yuvalregev.co.il :אתר ישוב: נס ציונה
yuval@yuvalregev.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4212792

Ereli Anat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת אראלי

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער. אימון למערכות יחסים.

www.e-mun.co.il :אתר ישוב: גת קיבוץ
ereli@gat.org.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-8801631

Wainstein Oren Dana

מוסמך CCIL

דנה ויינשטיין אורן

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

www.openmind-dana.com :אתר ישוב: הוד השרון
openmind.dana@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: --0523809000

Debby Raz

בכיר MCIL

דבי רז

:אתר ישוב: יהוד-מונוסון
debbyraz@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2786152

Nahmias Baruch

מוסמך CCIL

ברוך נחמיאס

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

http://ilcc.org.il :אתר ישוב: מעלה אדומים
baruch5000@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5065006

Nitsan Rapaport

בכיר MCIL

ניצן רפפורט

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון אישי.

:אתר ישוב: חולון
nitsanrapaport@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8855336

Tamar Meisel

מוסמך CCIL

תמר מיזל

התמחות: אימון אישי / אימון רפואי / אימון עסקי.

www.tamarmeisel.com :אתר ישוב: כרמיאל
meisel.tamar@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3863777

Israeli Pnina

מוסמך CCIL

פנינה ישראלי

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: אשדוד
israelipnina@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2322467

Dr.bartal Ami

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר עמי ברטל

התמחות: אימון למנהלים / אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: נהריה
a-bartal@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9923335
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-4485222

Rachel Fodor

מוסמך CCIL

רחל פודור

:אתר ישוב: ירושלים
rachaelfodor@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6511451
נייד: 050-4175554

Zissu Perlstein Batya

מוסמך CCIL

בתיה זיסו פרלשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: רעננה
batya.zissu@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-8980075
נייד: 050-8980075

Kosovsky Inna

מוסמך CCIL

אינה קוסובסקי

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: רמת גן
inna@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 050-8346124
נייד: 050-8346124

Meira Or-lavan

מוסמך CCIL

מאירה אור-לבן

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

www.meira-or-lavan.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
meira@meira-or-lavan.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7651587
נייד: 054-4765436

Wishnia Edith

מוסמך CCIL

אדית וישניה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: כפר ורדים
edith111@walla.com :דוא"ל טלפון: 0522396820
נייד: 052-2396820

Iris Greenspoon

מוסמך CCIL

איריס גרינשפון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
iris.grinshpon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6682288

Marom Geula

מוסמך CCIL

גאולה מרום

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: גבעת שמואל
maromgeula@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505651153
נייד: 050-5651153

Ruthy Wagner

מוסמך CCIL

רותי וגנר

התמחות: אימון בריאותי / אימון אישי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: נחל עוז
vagner_r@mac.org.il :דוא"ל טלפון: 08-6805287
נייד: 050-8801639

Shaked Anabella

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אנאבלה שקד

:אתר ישוב: כפר סבא
anabella@anabella-sh.com :דוא"ל טלפון: 09-7659241
נייד: 052-6912211
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה