• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 - עמוד הבא

Amir Yung

-

אמיר יונג

:אתר ישוב: כפר סבא
amiryung3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5268144

Smadar Shahar

-

סמדר שחר

:אתר ישוב: בת ים
shirn@smile.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2333520

Shalom Liz

-

ליז שלום

:אתר ישוב: אור יהודה
lizs1200@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5330956
נייד: 050-5745457

Lilian Levy

-

ליליאן לוי

:אתר ישוב: נתניה
LevyLilian13@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8359473
נייד: 052-5222823

Markovits Inbal

סטודנט

ענבל מרקוביץ

http://www.inbal-markovits.com/ :אתר ישוב: נווה דניאל
inbal.markovits@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8439571

Friman Rivka

-

רבקה פריימן

:אתר ישוב: מתתיהו
frivka13@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089109842
נייד: 052-7653651

Rubin Michal

-

מיכל רובין

www.michalrubin.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
micbom@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525460472
נייד: 052-5460472

Tal Doron-kremer

-

טלי דורון קרמר

www.TaliDoronKremer.com :אתר ישוב: רמת השרון
tali@talidoronkremer.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7534831

Dgania Cohen

-

תקשורת שיווקית ואימון עסקי דגניה כהן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
dganiaco@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6208422
נייד: 050-2380500

-

מרכז י.נ.ר

:אתר ישוב:
tal@ynrcollege.org :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-8119588

Shechter Hila

-

הילה שכטר

Yoav Ko Consulting Ltd :אתר ישוב: תל אביב יפו
hila@shg.co.il :דוא"ל טלפון: 0544522632
נייד: 054-4522632

Adler Orly

-

אורלי אדלר

www.mybluebird.co.il :אתר ישוב: רעננה
orly@mybluebird.co.il :דוא"ל טלפון: 054-6504551
נייד: 054-6504551

Irit Dror

-

עירית דרור

:אתר ישוב: כפר רופין
iritdror31@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6480099
נייד: 050-7429588

Lerekh Itay

-

איתי לרך

www.nlpower.co.il :אתר ישוב: רחובות
ilerekh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0548028488
נייד: 054-8028488

Qussiny Rima

-

רימא קוסיני

:אתר ישוב: חיפה
rimaq1983@yahoo.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0526600966

Cohen Gali

-

גלי כהן

:אתר ישוב: אבו גווייעד שבט
galigivli@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4250666

Ben Chanoch Dori

מוסמך CCIL

דורי בן חנוך

https://www.dortocore.com/ :אתר ישוב: רמת השרון
shira@lead-global.com :דוא"ל טלפון: 054-4205400
נייד: 054-4205400

Shirli Timor

-

שירלי טימור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tshirli@idc.ac.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7944806

Rosenak-shorshan Shela

-

שלה רוזנק שורשן

:אתר ישוב: כפר אדומים
shela.coach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0503959536
נייד: 0503959536

Wegbreit Ayelet

-

אילת ווגברייט

:אתר ישוב: ירושלים
rebtzaw@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026448486
נייד: 0527657567
עמוד קודם - 1 2 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה