• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Ariela Zohar-halevy

מוסמך CCIL

אריאלה זהר הלוי

:אתר ישוב: יבנה
arielahalevy@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4543654

Adi Hameiri

מוסמך CCIL

עדי המאירי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

http://www.adihameiricoach.co.il/ :אתר ישוב: גבעת שמואל
adi@hameiri.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6417031

Peled Talia Linor

מקצועי PCIL

טליה לינור פלד

התמחות: אימון קבוצתי / אימון אישי / אימון עסקי.

www.ornegohot.co.il :אתר ישוב: נתניה
talia@ornegohot.co.il :דוא"ל טלפון: 0525870701
נייד: 052-5870701

Hani Haimov

מוסמך CCIL

חני חיימוב

:אתר ישוב: ירושלים
hanihaimov1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5850055
נייד: 050-7969480

Albagli Raquel

מוסמך CCIL

רחל אלבגלי

:אתר ישוב: מעלות-תרשיחא
rajelalbagli@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9976495
נייד: 052-8981083

Sivan Landman

מקצועי PCIL

סיון לנדמן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גבעתיים
tlandman01@012.net.il :דוא"ל טלפון: 03-7319779
נייד: 050-5221222

Rina Ben Ami

מוסמך CCIL

רינה בן עמי

:אתר ישוב: כפר האורנים
rinab67@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2468640

Zeidman Adva

מוסמך CCIL

אדווה זיידמן

:אתר ישוב: רבבה
advazeid@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039067906
נייד: 052-4855999

Sigal Rahav

מוסמך CCIL

סיגל רהב מורצקי

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי / אימון אישי.

:אתר ישוב: הרצליה
sigal2302@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-9552795
נייד: 052-2445890

Barami Tali

מוסמך CCIL

טלי ברמי

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: מיתר
TALI501212@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0544626130
נייד: 054-4626130

Kaptsan Viktoria

מוסמך CCIL

ויקי קפצן

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון לקשב וריכוז.

https://viki-coach.jimdo.com/ :אתר ישוב: באר שבע
vtkaptsan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545720191
נייד: 054-5720191

Rosenthal Libby

מוסמך CCIL

ליבי רוזנטל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

www.pro-activit.com :אתר ישוב: קרית אונו
libby.rosenthal1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5881731

Iris Iris

מוסמך CCIL

איריס ששון

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: יבנה
Iriss2029@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0549789063
נייד: 054-9789063

Rachel Eshkol

מוסמך CCIL

רחל אשכול

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: עין המפרץ
eshkol@ima.co.il :דוא"ל טלפון: 04-9852293
נייד: 052-3967001

Esti Guedalia

מוסמך CCIL

אסתי גדליה

התמחות: אימון בריאותי / אימון ילדים ובני נוער / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: בית שמש
estiguedalia@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4226466

Barzilay Arik

מוסמך CCIL

אריק ברזילי

:אתר ישוב: חדרה
arikbarzilay@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4089030

שטנגל אסתר

מוסמך CCIL

אסתר שטנגל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: גבעת שמואל
estershtengel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 035321251
נייד: 050-6807812

Yaniv Yehudit

מוסמך CCIL

יהודית יניב

:אתר ישוב: מגדל העמק
drorju@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6545538
נייד: 050-7929210

Malve Amit Dvora

מוסמך CCIL

דבורה מלוה עמית

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
malved@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6427145
נייד: 052-5592727

Peli Daphni

מוסמך CCIL

דפני פלאי

:אתר ישוב: אילת
daphnipeli@gmail.com :דוא"ל טלפון: 086317256
נייד: 053-7414632
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315