• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Mia Levitt Frank

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מיה לויט פרנק

:אתר ישוב: הוד השרון
mialefr@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5239200

Yochi Spiegel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוכי שפיגל

:אתר ישוב: תל אביב יפו
yochida@ccc.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6914749
נייד: 052-4240929

Tishler Keren

מקצועי PCIL

קרן טישלר

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי.

:אתר ישוב: כרמיאל
keren308@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9905217
נייד: 054-9323374

Zinger Orna

מוסמך CCIL

אורנה זינגר

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: נתניה
orna.zinger1970@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507717107
נייד: 050-7717107

זיגמן פביאנה

מוסמך CCIL

פביאנה זיגמן

:אתר ישוב: ראשון לציון
fabiz1967@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505643438
נייד: 050-5643438

Sfaradi Pnina

מוסמך CCIL

פנינה ספרדי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

www.Hamavrik.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
ssfaradi@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 0508557040
נייד: ------050855704

Naim Sharon

מוסמך CCIL

שרון נעים

:אתר ישוב: בן זכאי
sharonnaim888@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523511025
נייד: 052-3511025

Avshalom Aderet

בכיר MCIL

אבשלום אדרת

:אתר ישוב: ראשון לציון
adereta@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4809850

Erez Shalom

מוסמך CCIL

שלום ארז

התמחות: אימון לקריירה / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: בנימינה
serez@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-6289936
נייד: 052-9279151

Einat Pollarsky Ben-natan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת פולרסקי בן-נתן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

https://www.facebook.com/arts.coaching :אתר ישוב: חיפה
einatp2@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 053-3336438

Beny Gal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

בני גל

:אתר ישוב: ירושלים
benzg@neto.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6071717

Limor Haham

מוסמך CCIL

לימור חכם

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: כפר סבא
Limork24@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 058-7920032

חריף Avrahm

מוסמך CCIL

אברהם יעקב חריף

:אתר ישוב: בית אל
harifav@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9973357
נייד: 054-6627968

Fargon Ester

מוסמך CCIL

אסתר פרג`ון

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גבעת זאב
ester7044@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0779500552
נייד: 052-3115360

שטנגל אסתר

מוסמך CCIL

אסתר שטנגל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: גבעת שמואל
estershtengel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 035321251
נייד: 050-6807812

Derby Calanit

מוסמך CCIL

כלנית דרבי

:אתר ישוב: לבון
calanitd@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9887326
נייד: 052-3687940

Limor Fridman Boneh

מוסמך CCIL

לימור פרידמן בונה

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות / אימון קבוצתי.

www.limor-fridman.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
limor.fridman1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6205467

Debby Raz

בכיר MCIL

דבי רז

:אתר ישוב: יהוד-מונוסון
debbyraz@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2786152

Horowitz Dana

מוסמך CCIL

דנה הורוביץ

:אתר ישוב: הרצליה
danale4@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 0523309999
נייד: 052-3309999

Teboul-rabani Ariel

מוסמך CCIL

אריאל טבול-רבאני

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: אשדוד
arielt80@hotmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7582197
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315