• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Rachel Fodor

מוסמך CCIL

רחל פודור

:אתר ישוב: ירושלים
rachaelfodor@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6511451
נייד: 050-4175554

Pua Ofer

מוסמך CCIL

עופר פואה

התמחות: אימון עסקי / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

:אתר ישוב: בית חשמונאי
OFER@MARLAZ.CO.IL :דוא"ל טלפון: 0545555487
נייד: 0545555487

Bracha Shamir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ברכה שמיר

:אתר ישוב: כפר סבא
brachas9@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5405491

Kahana Moshe

מוסמך CCIL

משה כהנא

:אתר ישוב: בני ברק
moshi120389@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0504157661

Shteinberg Anat

מוסמך CCIL

ענת שטיינברג

:אתר ישוב: חיפה
doron.melamed@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4537888

Roeh Eizenberg Meytal

מוסמך CCIL

מיטל רועה איזנברג

www.meytal-coach.com :אתר ישוב: רחובות
meytalr210@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2477298

Rakafet Samet

בכיר MCIL

רקפת סמט

:אתר ישוב: עין ורד
rakefets@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2454455

Yuval Payes

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יובל פייס

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
coachyuval@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2334466

Russo Ayala

מוסמך CCIL

אילה רוסו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.yaaer.co.il :אתר ישוב: שער אפרים
ayala.ars@gmail.com :דוא"ל טלפון: 098788912
נייד: ------052255117

Limor Binshtok

מקצועי PCIL

לימור בינשטוק

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
limorbin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9702585
נייד: 052-5582828

Kalifa Rina

מוסמך CCIL

רינה כליפה

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גבעת זאב
rina@raner.co.il :דוא"ל טלפון: 025369453
נייד: 050-6363641

Hefetz Shiri

מוסמך CCIL

שירי חפץ

התמחות: אימון אישי. אימון לזוגיות / אימון קבוצתי.

www.shirihefetz.co.il :אתר ישוב: רמת גן
shirihefetz@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0548669090
נייד: 054-8669090

Friedman Geula

מוסמך CCIL

גאולה פרידמן

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

www.geulafriedman.co.il/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
Geula@gld.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5211411

Avigail Patsi

מוסמך CCIL

אביגיל פטסי

www.facebook.com/Avigail.Emotional.Coaching‎‏ :אתר ישוב: ירושלים
p.avigail@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4943103

Haim Levi

מוסמך CCIL

חיים לוי

:אתר ישוב: גבעת שמואל
haimlv_@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5321125
נייד: 052-2948576

Atara Zachor-dayan

בכיר MCIL

עטרה צחור-דיין

:אתר ישוב: רגבים
iggyd@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-4452228

Zunio Kristal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

זוניו קריסטל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

www.kristalcoaching.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
zuno.kristal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522400900
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2400900

Vinitzer Ilanit

מוסמך CCIL

אילנית ויניצר

:אתר ישוב: ראשון לציון
vilanit@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3336161

Turm Dror

מוסמך CCIL

דרור טורם

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון לקריירה.

dror123.wixsite.com/drorcoaching :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
dror.turm@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544-977-980
נייד: 054-4977980

Ben Dror Edna

מוסמך CCIL

עדנה בן דרור

התמחות: אימון אישי / אימון אישי / אימון אישי.

:אתר ישוב: זכרון יעקב
bdedna@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4891882
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315