• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Merav Zach

בכיר MCIL

מירב זך

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון ילדים ובני נוער / אימון ילדים ובני נוער.

www.meravzach.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
merav@meravzach.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7443424
נייד: 050-3332217

Orgad Miron

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אורגד מירון

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
orgadmiron@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-6230405
נייד: 052-4895689

Levi Mali

מוסמך CCIL

מלי לוי

התמחות: אימון אישי. אימון לקריירה / אימון עסקי.

:אתר ישוב: גדרה
mali542490@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0504310246
נייד: -0504310246

Iris Hilel

בכיר MCIL

איריס הלל

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: תל מונד
iris.hillel1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7966667
נייד: 054-6708890

Gavish Udi

מוסמך CCIL

אודי גביש

התמחות: אימון למנהלים / אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: להבים
ugavish@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547886690
נייד: 054-7886690

Rotem Jackie

מקצועי PCIL

יקי רותם

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: כפר יונה
jackie.rotem@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543010929
נייד: ---0543010929

Lead Efrath

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ליעד אפרת

:אתר ישוב: נופית
Lead.efrath@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-9989886
נייד: 057-7265567

Ariela Zohar-halevy

מוסמך CCIL

אריאלה זהר הלוי

:אתר ישוב: יבנה
arielahalevy@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4543654

Khriesh Bernaditt

מוסמך CCIL

ברנאדית ח'ריש

:אתר ישוב: חיפה
bkhriesh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545718348
נייד: 054-5718348

Adler Adler

מקצועי PCIL

לאה אדלר

:אתר ישוב: בית שמש
100adler@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0722337257
נייד: 0527606950

Avni Guy

מוסמך CCIL

גיא אבני

:אתר ישוב: כפר מרדכי
gavnius@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546858148
נייד: 054-6858148

Meor Carola

מוסמך CCIL

קרולה מאור

:אתר ישוב: רעננה
levy.carola@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3690444

Uzi Tal

מוסמך CCIL

עוזי טל

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

http://coaching-uzi-tal.coi.co.il :אתר ישוב: כפר יונה
uzital4@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-9607722

Meitav Hadas

מוסמך CCIL

הדס מיטב

:אתר ישוב: חריש
hadasm124@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2090885

Harel Dikla

מוסמך CCIL

דיקלה הראל

:אתר ישוב: עין איילה
diklazaribi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508380898
נייד: 050-8380898

Lagziel Tsuri

מוסמך CCIL

צורי לגזיאל

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: אלפי מנשה
tsuri.coaching@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5424983

Atara Zachor-dayan

בכיר MCIL

עטרה צחור-דיין

:אתר ישוב: רגבים
iggyd@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-4452228

Magi Ben Yehuda

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מגי בן יהודה

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

www.magicoach.co.il :אתר ישוב: כרמיאל
magi5499@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7955535

Markose Judy

מוסמך CCIL

ג'ודי מרקוז

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

www.judymarkose.com :אתר ישוב: ירושלים
jomarkose@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02 672 3529
נייד: 050-5827986

Markshtein Paz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

פז מרקשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.paz4life.co.il :אתר ישוב: כרכום
pazmar595@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046800124
פרטים נוספים למאמן נייד: 058-7588585
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה