• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Gal Orna

מוסמך CCIL

אורנה גל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: אלמגור
ornag43@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4605668

Pdut Liat

מוסמך CCIL

ליאת פדות

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: כפר סבא
liatsp@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5943331

Rina Kishon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רינה קישון

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.rinakishon.co.il :אתר ישוב: הרצליה
okishon@012.net.il :דוא"ל טלפון: 09-9550124
נייד: 054-5604592

Vered Shillo

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ורד שלה

:אתר ישוב: קיבוץ שפיים
veredayt@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6035708

Ben-yaacov Danny

מקצועי PCIL

דני בן-יעקב

התמחות: אימון עסקי. אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.dannycoach.co.il :אתר ישוב: הרצליה
danny242@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 0522553533
נייד: --0522553533

Efrat Platt

מקצועי PCIL

אפרת פלאט

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
efratplatt8@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2326870

Lidia Abboud

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

לידיא עבוד

התמחות: אימון אישי. אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: חיפה
lidia@abboud.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8525578
נייד: 054-4500032

Eitan Gilat

מוסמך CCIL

גילת איתן

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
gilat1956@gmail.com :דוא"ל טלפון: 036319350
נייד: 050-2231989

Irit Alexenberg

מקצועי PCIL

עירית אלכסנברג

:אתר ישוב: פתח תקוה
iyrita@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 03-9224024
נייד: 052-6224283

Sade Lital

מקצועי PCIL

ליטל שדה

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: גני תקווה
lital@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8741315

Nurit On

מוסמך CCIL

נורית און

:אתר ישוב: כרמי יוסף
nuriton555@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9415141
נייד: 050-7225101

Sfaradi Pnina

מוסמך CCIL

פנינה ספרדי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

www.Hamavrik.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
ssfaradi@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 0508557040
נייד: ------050855704

Lea Perez

מוסמך CCIL

לאה פרץ

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה. אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
lea_pr@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-8747464
נייד: 054-9314605

Gavish Udi

מוסמך CCIL

אודי גביש

התמחות: אימון למנהלים / אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: להבים
ugavish@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547886690
נייד: 054-7886690

Hagit Gilead-raz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חגית גלעד רז

:אתר ישוב: נגבה
hagit09@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5771124

Atiya Malki Anat

מוסמך CCIL

ענת אטיה מלכי

:אתר ישוב: בת ים
anatma@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-8555598
נייד: 052-8555598

Ben Zaken Yaffa

מוסמך CCIL

יפה בן זקן

:אתר ישוב: גבעתיים
yaffa.benzaken1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523200877
נייד: 052-3200877

Brunstein Einat

מוסמך CCIL

עינת בראונשטיין

:אתר ישוב: כפר סבא
bru.einat@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547390809
נייד: 054-7390809

Poznanski Sharon

מוסמך CCIL

שרון פוזננסקי

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון לקריירה.

:אתר ישוב: רמת השרון
poznanski.sharon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543388671
נייד: 054-3388671

Shevach Pola

מוסמך CCIL

פולה שבח

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: אלוני אבא
polashevach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777953093
נייד: 054-4904363
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה