• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Yudovich Ayelet

מוסמך CCIL

איילת יודוביץ

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון למנהלים.

-- :אתר ישוב: יבנה
ayeletyy@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4026105

Maayan Brosh

בכיר MCIL

מעין ברוש

:אתר ישוב: פתח תקוה
mbrosh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4904664

Haddad Maha

מוסמך CCIL

מהא חדאד

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: נצרת עילית
teachermaha@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046576588
נייד: 052-6576588

Sigal Better

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סיגל בתר

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
sigal.better@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6475119
נייד: 054-3362362

Ben-hemo Carmit

מוסמך CCIL

כרמית בן חמו

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: קרית אתא
dacarmit@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2008070
נייד: 054-2008070

Lev Ari Yariv

מוסמך CCIL

יריב לב ארי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
levariyariv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-9255024

Heifetz Rosalia

מקצועי PCIL

רוסליה חפץ

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
heifetz4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528033375
נייד: 052-8033375

Yael Farber

מוסמך CCIL

יעל פרבר

:אתר ישוב: אבן יהודה
yaelfarber2@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6557588

Haviva Cohen

מוסמך CCIL

חביבה כהן

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון לקריירה.

www.haviva-life-coach.com :אתר ישוב: אלון שבות
haviva.cohen@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6395037

Hagai Shalev

בכיר MCIL

חגי שלו

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

www.hagaishalev.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
shalevh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4877725
נייד: 054-4877725

Russo Ayala

מוסמך CCIL

אילה רוסו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.yaaer.co.il :אתר ישוב: שער אפרים
ayala.ars@gmail.com :דוא"ל טלפון: 098788912
נייד: ------052255117

Yuval Rose Rosenwasser

בכיר MCIL

יובל רוז

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון עסקי.

https://www.yuvalrose.com/ :אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
yuval.rose@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546177877
נייד: 054-6177877

Galit David

מוסמך CCIL

גלית דוד

:אתר ישוב: הוד השרון
galitim2@walla.com :דוא"ל טלפון: 09-7460133
נייד: 054-6221159

זיגמן פביאנה

מוסמך CCIL

פביאנה זיגמן

:אתר ישוב: ראשון לציון
fabiz1967@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505643438
נייד: 050-5643438

Shalom Danan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלום דנן

:אתר ישוב: ירושלים
sd0502618410@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2618410

Peli Daphni

מוסמך CCIL

דפני פלאי

:אתר ישוב: כפר סבא
daphnipeli@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 053-7414632

Nitzan Leibovici

מוסמך CCIL

ניצן ליבוביץ

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
nitzan.adv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4388282

Einat Ziv

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת זיו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

NLP-now.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
ziv.einat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2310636

Maor Uzzi

מוסמך CCIL

עוזי מאור

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

uzzimaor.wixsite.com/uzzi :אתר ישוב: מבוא ביתר
uzzi.maor@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4265341

Zeev Matalon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

זאב מטלון

:אתר ישוב: חיפה
zeevmatalon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8334406
נייד: 052-2694344
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315