• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Avni Guy

מוסמך CCIL

גיא אבני

:אתר ישוב: כפר מרדכי
gavnius@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546858148
נייד: 054-6858148

Golan Nezi

בכיר MCIL

נזי גולן

:אתר ישוב: כפר סבא
nezigolan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7669762
נייד: 052-3680699

Nira Hendel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נירה הנדל

:אתר ישוב: תל מונד
benira@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 077-7001428
נייד: 050-9102021

Eldad Ben-horin

מקצועי PCIL

אלדד בן-חורין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

https://www.nlpschool.academy/ :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eldadbh4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9701417
פרטים נוספים למאמן נייד: 08-9701417

Eli Varon

בכיר MCIL

אלי ורון

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ירושלים
elivaron@actcom.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6794721
נייד: 054-5646300

Dorit Zini

מקצועי PCIL

דורית זיני

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון למערכות יחסים.

http://www.nashim.biz/links/mini_site.aspx?id=101 :אתר ישוב: חדרה
dorizini@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 0542276730
נייד: 054-2276730

Roniel Lottner

בכיר MCIL

רוניאל לטנר

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי.

www.ronicoach.co.il :אתר ישוב: אלעזר
roniel12@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9933543
נייד: 052-7978887

Niva Ben Zion

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ניבה בן ציון

התמחות: אימון אישי. אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
nivaben@012.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6213262
נייד: 052-4399800

Safrani Eliz

מוסמך CCIL

אליז ספרני

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: קרית גת
eliz19771@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6093086

Naomi Lers Lewis

מוסמך CCIL

נעמי לרס לואיס

:אתר ישוב: ביצרון
naomi.lers@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8573741
נייד: 050-5404252

Saadia Danan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סעדיה דנן

:אתר ישוב: דולב
sdanan7@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6071718

Efrat Ben-porat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אפרת בן פורת

התמחות: אימון אישי. אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: בית אל
bpefrat@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9973341
נייד: 054-7944583

Hagit Gilony

מוסמך CCIL

חגית גילוני

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי. אימון לקריירה.

:אתר ישוב: רמת גן
hagitgilony@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6785566
נייד: 052-8476676

Schechter Yehudit

בכיר MCIL

יהודית שכטר

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
yehudit@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 048737082
נייד: ----0523355011

Bernard Solomon

מוסמך CCIL

ברנרד (בני) סולומון

:אתר ישוב: כפר יונה
bennys.hk@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2113304

Nirit Zur Magid

מוסמך CCIL

נירית צור מגיד

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: פתח תקוה
niritz69@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9234530
נייד: 050-6997057

Goldenberg Tami

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תמי גולדנברג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אמון משפחתי.

www.coacher4u.co.il :אתר ישוב: חיפה
goldenberg.tami@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048331359
נייד: -0546880446

Shaked Anabella

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אנאבלה שקד

:אתר ישוב: כפר סבא
anabella@anabella-sh.com :דוא"ל טלפון: 09-7659241
נייד: 052-6912211

Ronen Ze'ev

מוסמך CCIL

זאב רונן

www.business-excellence.co.il :אתר ישוב: גבעת עדה
zeev.ronen@business-excellence.co.il :דוא"ל טלפון: +972524767531
נייד: 052-4767531

Hoffman Inbal

מוסמך CCIL

ענבל הופמן

התמחות: אימון אישי. אימון קבוצתי / אמון משפחתי.

InbalHoffman5386 :אתר ישוב: רחובות
hoffman.inbal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-3124019
נייד: 052-3124019
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה