• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Weiss Ronit

מוסמך CCIL

רונית וייס

התמחות: אימון לזוגיות / אימון אישי.

https://www.facebook.com/212ronit/ :אתר ישוב: רמת גן
212ronit@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522902888
נייד: 052-2902888

Magi Ben Yehuda

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מגי בן יהודה

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

www.magicoach.co.il :אתר ישוב: כרמיאל
magi5499@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7955535

Genia Raichel Gil

בכיר MCIL מדריך מוסמך

גניה רייכל גיל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: עין הוד
geniarg@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9841085
נייד: 054-4950600

Pinhas Anat

מוסמך CCIL

ענת פנחס

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: אלקנה
anatp70@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 053-2791910

Michal Ben Dov

מוסמך CCIL

מיכל בן דב

:אתר ישוב: בנימינה
bendovmichal@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4745065

Levy Nurit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נורית לוי

www.coachmeeting.com :אתר ישוב: כפר סבא
nurlevy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7663490
נייד: 054-4497855

Roeh Eizenberg Meytal

מוסמך CCIL

מיטל רועה איזנברג

www.meytal-coach.com :אתר ישוב: רחובות
meytalr210@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2477298

Bracha Gavra

מוסמך CCIL

ברכה אביבה גברא

:אתר ישוב: יבנה
brachagav@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9438871
נייד: 052-6277066

Merav Eisenberg

מוסמך CCIL

מירב אייזנברג

:אתר ישוב: פתח תקוה
meraveis@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9093172
נייד: 052-2308387

Rahamim Vered

מוסמך CCIL

ורד רחמים

התמחות: אימון אישי / אימון אישי / אימון אישי.

:אתר ישוב: פתח תקוה
veredr2941@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-9301782
נייד: 052-8565905

Dr.bartal Ami

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר עמי ברטל

התמחות: אימון למנהלים / אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: נהריה
a-bartal@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9923335
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-4485222

Haim Jean

מקצועי PCIL

חיים ג'ין

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: ירושלים
jeanhaim@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526435026
נייד: 058-7130727

Assis Ronit

מוסמך CCIL

רונית עסיס

:אתר ישוב: ראשון לציון
ronit.assis@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-7574222
נייד: 054-7574222

Baker Winiarz Haya

מוסמך CCIL

חיה בייקר וויניארש

:אתר ישוב: אפרת
613haya@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508751613
נייד: 050-8751613

Galit Zemmel

מוסמך CCIL

גלית זמל

galitsway.co.il :אתר ישוב: נס ציונה
gzemel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9407947
נייד: 054-9808220

Yaniv Yehudit

מוסמך CCIL

יהודית יניב

:אתר ישוב: מגדל העמק
drorju@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6545538
נייד: 050-7929210

Sara Ken Canetti

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שרה קנטי

:אתר ישוב: חיפה
saracanetti@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4404033

Adler Adler

מקצועי PCIL

לאה אדלר

:אתר ישוב: בית שמש
100adler@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0722337257
נייד: 0527606950

Limor Rosmarin

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לימור רוזמרין

:אתר ישוב: אבן יהודה
rosmarin_l@walla.com :דוא"ל טלפון: 09-8912519
נייד: 052-2575895

Margalit Tsipi

מוסמך CCIL

ציפי מרגלית

:אתר ישוב: בית שמש
margalit543@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9919543
נייד: 052-5431712
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315