• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Meirav Beit On Mizrachi

מקצועי PCIL

מירב בית-און

:אתר ישוב: קרית אונו
meirav@medicoach.co.il :דוא"ל טלפון: 03-7313939
נייד: 052-7331929

Orly Avraham Marco

מוסמך CCIL

אורלי אברהם מרקו

:אתר ישוב: קרית מוצקין
orlymarco1@walla.com :דוא"ל טלפון: 077-7851577
נייד: 054-4255530

Suzet Seker

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סוזט סקר

:אתר ישוב: ראש העין
suzet@nextstep.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9384127
נייד: 052-5351666

Nahum Nurit

מקצועי PCIL

נורית נחום- הורביץ

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

http://www.nurit-nahum-hurvitz.co.il/ :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
nurit.nahum@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8870405

Karako Vera

מוסמך CCIL

ורה קרקו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
verakarako@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6484148
נייד: 050-2442744

Elkabetz Dafna

בכיר MCIL

דפנה אלקבץ

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

http://www.tut-coach.com/ :אתר ישוב: חיפה
dafnae@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 052-3309087
נייד: 052-3309087

Dvori Wakshtok

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דבורי וקשטוק

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

www.switchplus.co.il :אתר ישוב: ירושלים
switch_dv@walla.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-7604943

Tsemach Dudy

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דודי צמח

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

www.reflection.org.il :אתר ישוב: פתח תקוה
dudy.erc@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-4446690

Miriam Ariel

מוסמך CCIL

מירי אריאל

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

www.miriariel.co.il :אתר ישוב: יקנעם עילית
miria949@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544250360
נייד: 050-2062722

Danit Halpern

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דנית הלפרן

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
danithalpern@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3494044

Yuval Payes

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יובל פייס

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
coachyuval@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2334466

Naaman Sara

מוסמך CCIL

שרה נעמן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: רמת השרון
sara.naaman9@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5492118
נייד: 050-8801024

Weiss Ronit

מוסמך CCIL

רונית וייס

התמחות: אימון לזוגיות / אימון אישי. אימון למנהלים.

https://www.facebook.com/212ronit/ :אתר ישוב: רמת גן
212ronit@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522902888
נייד: 052-2902888

Shaked Anabella

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אנאבלה שקד

:אתר ישוב: כפר סבא
anabella@anabella-sh.com :דוא"ל טלפון: 09-7659241
נייד: 052-6912211

Peled Talia Linor

מקצועי PCIL

טליה לינור פלד

התמחות: אימון קבוצתי / אימון אישי / אימון עסקי.

www.ornegohot.co.il :אתר ישוב: נתניה
talia@ornegohot.co.il :דוא"ל טלפון: 0525870701
נייד: 052-5870701

Yossi Eilot

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אילות

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

www.TheCoaches.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eiloty1@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: +972502278555
נייד: 050-2278555

Avi Peled

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אבי פלד

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז / אמון משפחתי.

www.c4u-group.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
avi.peled@c4u-group.com :דוא"ל טלפון: 08-9265479
נייד: 052-2674081

Gordon Yoam

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יורם גורדון

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
yoram@coachme.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5345393
נייד: 054-5440030

Limor Gazit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לימור גזית

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון ילדים ובני נוער.

www.limorgazit.com :אתר ישוב: חולון
limorcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-5671953

Treister-goren Anat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת טרייסטר-גורן

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
anat@lead-global.com :דוא"ל טלפון: 03-6911344
נייד: -
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315