• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Nechama Dori

מוסמך CCIL

נחמה דורי

התמחות: אימון בריאותי / אימון אישי.

www.ruthf.org :אתר ישוב: תל אביב יפו
nechama@udori.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6998386
נייד: 050-5606555

Etty Esther Ziv Av

מוסמך CCIL

אתי זיו אב

:אתר ישוב: תל אביב יפו
etty_z1@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6425485
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8284847

Sade Mor

מוסמך CCIL

מור שדה

:אתר ישוב: מבוא ביתר
s.mor0811@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543060288
נייד: 054-3060288

Madi Fahdi

מוסמך CCIL

פהדי מאדי

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: עכו
fahdimadi1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507986964
נייד: 050-7986964

Schwartz Gedalya David

מוסמך CCIL

גדליה דוד שווארץ

:אתר ישוב: נתניה
7166257@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09 8331066
נייד: --0527166257

Dalia Nakar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דליה נקר

:אתר ישוב: הרצליה
dalianakar@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2493073

Hava Greensfeld

מקצועי PCIL

חוה גרינספלד

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: ירושלים
greensfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5669441
נייד: 050-4142443

Morad Iris

מוסמך CCIL

איריס מורד

התמחות: אימון אישי. אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: הוד השרון
morad.iris@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2207674

Naomi Vurembrand

מוסמך CCIL

נעמי וורמברנד

:אתר ישוב: רעננה
nvurem@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5266068

Glikman Perry

מוסמך CCIL

פרי גליקמן

התמחות: אימון אישי. אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: הרצליה
perry.glikman@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0503045678
נייד: 050-3045678

Erez Figlash

בכיר MCIL

ארז פיגלש

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז / אימון עסקי.

www.erezfiglash.co.il :אתר ישוב: קרית טבעון
erez.coach4life@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2029202

Sara Ken Canetti

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שרה קנטי

:אתר ישוב: חיפה
saracanetti@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4404033

Tzafrire-moisseiev Einav

מקצועי PCIL

עינב צפריר-מויסייב

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: רמת השרון
tzafrire@post.bgu.ac.il :דוא"ל טלפון: 0525553101
נייד: 052-5553101

Yishai Yuval

מקצועי PCIL

ישי יובל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

yishaiyuval.wixsite.com/coach :אתר ישוב: ירושלים
yishai.yuval@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6271939
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5664535

Sharon Topaz

מוסמך CCIL

טופז שרון

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
topazisharon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506508120
נייד: 0506508120

Zunio Kristal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

זוניו קריסטל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

www.kristalcoaching.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
zuno.kristal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522400900
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2400900

Levi Ela

מוסמך CCIL

אלה לוי

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: עומר
Elalv12345@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529246978
נייד: -0529246978

Esti Rabinovitz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אסתי רבינוביץ

:אתר ישוב: הוד השרון
estir64@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6607970

Rami Dvora

בכיר MCIL

רמי דבורה

התמחות: אימון קבוצתי / אימון למערכות יחסים / אימון עסקי.

www.1life.co.il :אתר ישוב: עדנים
office@1life.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6200340
פרטים נוספים למאמן נייד: 058-6200340

Michal Fait

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מיכל פייט

:אתר ישוב: תל אביב יפו
michal@vision-it.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6446349
נייד: 054-3011002
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה