• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Horev Noa

מוסמך CCIL

נעה חורב

:אתר ישוב: אורנית
horevny@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542100150
נייד: 054-2100150

שטנגל אסתר

מוסמך CCIL

אסתר שטנגל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: גבעת שמואל
estershtengel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 035321251
נייד: 050-6807812

Emanuel Liat

מוסמך CCIL

ליאת עמנואל

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון קבוצתי.

www.liatemanuel.com :אתר ישוב: גבעת עדה
liat.emanuel@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6265806

Zinger Orna

מוסמך CCIL

אורנה זינגר

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: נתניה
orna.zinger1970@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507717107
נייד: 050-7717107

Bloomfield Neora

מוסמך CCIL

נאורה בלומפילד

התמחות: אימון אישי. אימון למנהלים / אימון עסקי.

neorabl@education.gov.il :אתר ישוב: ירושלים
neora1956@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-6282331
נייד: 050-6282331

Vazana David

מוסמך CCIL

דוד וזאנה

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אמון משפחתי.

www.dv1904.com :אתר ישוב: באר שבע
dv1904@gmail.com :דוא"ל טלפון: 086100213
נייד: 052-4708145

Hagit Porat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

חגית פורת קן דרור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
hagitpo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4545623

Oshra Howard

מוסמך CCIL

אושרה הווארד

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: אריאל
oshrah2@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9364392
נייד: 050-9364392

Shoa Yossi

מוסמך CCIL

יוסף שוע

התמחות: אימון אישי. אימון קבוצתי. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: ירושלים
yossishoa@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5909555

Hava Greensfeld

מקצועי PCIL

חוה גרינספלד

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: ירושלים
greensfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5669441
נייד: 050-4142443

Taba Efrat

מוסמך CCIL

אפרת טבה

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

https://www.efrattaba.com/ :אתר ישוב: אליכין
efrat.taba@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5690033

Sigalit Mizrachi

מוסמך CCIL

סיגלית מזרחי

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון קבוצתי.

sigalitmizrachi1.co.il :אתר ישוב: ירושלים
cozug1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546600589
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6600589

Turgeman Roniel

מוסמך CCIL

רוניאל תורגמן

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

:אתר ישוב: אלקנה
troniel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529270685
נייד: 052-9270685

Michal Maman

מוסמך CCIL

מיכל ממן

:אתר ישוב: חיפה
michaldaat@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8263197
נייד: 054-5675296

Goldenberg Tami

מקצועי PCIL

תמי גולדנברג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אמון משפחתי.

www.coacher4u.co.il :אתר ישוב: חיפה
goldenberg.tami@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048331359
נייד: -0546880446

Ninny Elbaz

מוסמך CCIL

ניני אלבז

:אתר ישוב: ראשון לציון
ninnyelbaz@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4340010

Taru Zeida Cohen

מוסמך CCIL

טרו זידה כהן

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון עסקי.

:אתר ישוב: נאות גולן
derechhalev2@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4705706

Ora Jacobi

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורה יעקבי יכין

:אתר ישוב: רמת גן
ora_j@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6767791
נייד: 052-8535808

Ruthy Wagner

מוסמך CCIL

רותי וגנר

התמחות: אימון בריאותי / אימון אישי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: נחל עוז
vagner_r@mac.org.il :דוא"ל טלפון: 08-6805287
נייד: 050-8801639

Merav Levy Leibowitz

בכיר MCIL

מירב לוי ליבוביץ

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון אישי.

www.tmost.co.il :אתר ישוב: תימורים
merav@tmost.co.il :דוא"ל טלפון: 0528604393
נייד: 052-8604393
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315