• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Maya Pipano

בכיר MCIL

מאיה פיפנו

http://www.mayapipano.co.il/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
mayapipano@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7777795

Irit Kassif

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אירית כסיף

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

www.ikc.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
irit@ikc.co.il :דוא"ל טלפון: 037448090
נייד: 054-4527743

Yaniv Yehudit

מוסמך CCIL

יהודית יניב

:אתר ישוב: מגדל העמק
drorju@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6545538
נייד: 050-7929210

Lior Attias

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ליאור אטיאס

:אתר ישוב: נשר
lioratias7@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-2342074
נייד: 054-3309080

Refael Benjamin Ashkenazy

מוסמך CCIL

רפאל בנימין אשכנזי

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: הר גילה
abrefael@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6767497
נייד: 053-7205502

Nava Moshe

מוסמך CCIL

נאוה משה

:אתר ישוב: יהוד-מונוסון
navamoshe1@walla.com :דוא"ל טלפון: 03-5360545
נייד: 052-2996266

Sharon Almougy

בכיר MCIL

שרון אלמוגי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
sharonalmougy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9751770
נייד: 054-3030709

Zbidat Wisal

מוסמך CCIL

ויסאל זבידאת

:אתר ישוב: סחנין
woizbidat@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0549412969
נייד: 054-9412969

Orly Levy

מוסמך CCIL

אורלי לוי

:אתר ישוב: קדומים
orly5954@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6614418

Edna Ish-shalom

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עדנה איש שלום

:אתר ישוב: קרית טבעון
ednaishs@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9835269
נייד: 052-4577467

Awwad Rina

מקצועי PCIL

רינה עוואד

:אתר ישוב: נצרת
rina.awwad@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5710001

Ofra Waingrten

מוסמך CCIL

עפרה וינגרטן

:אתר ישוב: תלמי יחיאל
ofra1910@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8582721
נייד: 054-5994937

Shahar Tali

מוסמך CCIL

טלי שחר

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
talipony10@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7713326

Ganot Ami

מוסמך CCIL

עמי גנות

:אתר ישוב: אריאל
ami.ganot@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3400052

Stern Ronit

מקצועי PCIL

רונית שטרן

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקריירה.

fb.me/ronit.carmel.stern :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
ronit.stern.carmel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9717323
נייד: 054-8140449

Avshalom Aderet

בכיר MCIL

אבשלום אדרת

:אתר ישוב: ראשון לציון
adereta@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4809850

Orit Zur

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית צור

:אתר ישוב: ירושלים
orit_zur@walla.com :דוא"ל טלפון: 02-5862389
נייד: 050-4680006

Dina Carmi

מוסמך CCIL

דינה כרמי

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: כפר סבא
dinacarmi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097678434
נייד: 054-7626546

Levin Bareket

מוסמך CCIL

ברקת לוין

התמחות: אימון לקריירה / אימון בריאותי / אימון אישי.

:אתר ישוב: יובלים
beckylevin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546432966
נייד: 054-6432966

Merav Zach

בכיר MCIL

מירב זך

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון ילדים ובני נוער / אימון ילדים ובני נוער.

www.meravzach.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
merav@meravzach.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7443424
נייד: 050-3332217
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה