• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Miri Polak

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירי פולק

:אתר ישוב: נס ציונה
miripolak@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9405443
נייד: 054-3979500

Eden Aviad

בכיר MCIL

אביעד עדן

:אתר ישוב: קרית מוצקין
AVIADE@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 04-8743847
נייד: 052-2469822

Anat Haber

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת הבר

:אתר ישוב: חיפה
anathab@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6416441

Bachar Haim

מוסמך CCIL

חיים בכר

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: ראש העין
bacharh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039011149
פרטים נוספים למאמן נייד: 0523733223

Fargon Ester

מוסמך CCIL

אסתר פרג`ון

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גבעת זאב
ester7044@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0779500552
נייד: 052-3115360

Naaman Sara

מוסמך CCIL

שרה נעמן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: רמת השרון
sara.naaman9@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5492118
נייד: 050-8801024

Sigan-baram Yifat

מוסמך CCIL

יפעת סיגן ברעם

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון קבוצתי.

www.ycoach.co.il :אתר ישוב: תל מונד
yifatcoach1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7969166
נייד: 054-4434909

Gordon Michal

מוסמך CCIL

מיכל גורדון

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון ילדים ובני נוער.

www.michalgordon.co.il :אתר ישוב: צורן
michalgordon.4U@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777894719
נייד: 0507730067

Geva-almagor Orna

מוסמך CCIL

אורנה גבע-אלמגור

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.ornageva.com :אתר ישוב: נשר
orgeva14@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048344321
נייד: 052-5570580

Rachel Eshkol

מוסמך CCIL

רחל אשכול

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: עין המפרץ
eshkol@ima.co.il :דוא"ל טלפון: 04-9852293
נייד: 052-3967001

Dafi Numa Roswnzwaig

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דפי נומה רוזנצויג

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון קבוצתי.

https://www.facebook.com/daficoach/ :אתר ישוב: ניצני עוז
dafinuma@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4624024

Gabbay Lilach

מוסמך CCIL

לילך גבאי

:אתר ישוב: ראשון לציון
lilachgabbay@013.net :דוא"ל טלפון: 039412768
נייד: 050-2212320

Ram Nechemia

בכיר MCIL

רם נחמיה

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון ילדים ובני נוער.

shoonra.co.il :אתר ישוב: רמת השרון
shoonram@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-2401988
נייד: 052-2401988

Erez Menix

מקצועי PCIL

ארז מניקס

:אתר ישוב: גבעתיים
erez@menix.co.il :דוא"ל טלפון: 052-6517852
נייד: 052-9970500

Dina Liberman

בכיר MCIL

דינה ליברמן

:אתר ישוב: רמת גן
profiled@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6769580
נייד: 052-3611607

Galit Kedmi Biber

בכיר MCIL

גלית קדמי ביבר

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון למנהלים.

www.kb-coach.com :אתר ישוב: רחובות
galit@kb-coach.com :דוא"ל טלפון: 050-7417040
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7417040

Dalia Levi

מוסמך CCIL

דליה לוי

התמחות: אימון אישי. אימון לזוגיות / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
dalia248@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4596925

Cohen Gali

מוסמך CCIL

גלי כהן

:אתר ישוב: שדי חמד
coolit35@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546688605
נייד: 0546688605

Naparstek Avi

מוסמך CCIL

אבי נפרסטק

התמחות: אימון קבוצתי / אימון עסקי / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: שדה אליעזר
avi.naparstek@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5995983

Karo-omanov Noa

מוסמך CCIL

נועה קארו-אומנוב

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

https://www.facebook.com/noakarocoach/ :אתר ישוב: פתח תקוה
noakaro@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6786655
נייד: 054-2470577
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315