• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Ofra Waingrten

מוסמך CCIL

עפרה וינגרטן

:אתר ישוב: תלמי יחיאל
ofra1910@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-8582721
נייד: 054-5994937

Tali Ben Yacov

מקצועי PCIL

טלי בן יעקב

:אתר ישוב: רמת גן
talben42@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6765421
נייד: 052-2431196

Tichon Michal

בכיר MCIL

מיכל תיכון

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

www.tut-coach.com :אתר ישוב: קרית אונו
michaltichon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546560882
נייד: 054-6560882

Geva Neta

מוסמך CCIL

נטע גבע

:אתר ישוב: רמת השרון
netasaia1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5955389

Yudovich Ayelet

מוסמך CCIL

איילת יודוביץ

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון למנהלים.

-- :אתר ישוב: יבנה
ayeletyy@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4026105

Oshra Howard

מוסמך CCIL

אושרה הווארד

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: אריאל
oshrah2@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9364392
נייד: 050-9364392

Sade Lital

מקצועי PCIL

ליטל שדה

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: גני תקווה
lital@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8741315

Adi Noam Kornel

מקצועי PCIL

עדי נועם קורנל

:אתר ישוב: ירושלים
adikornel11@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6510933
נייד: 050-7304719

Gal Naama

מוסמך CCIL

נעמה גל

התמחות: אימון לזוגיות / אימון אישי. אימון למערכות יחסים.

http://www.naamagal.com/ :אתר ישוב: כפר יחזקאל
naamagal4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6531766
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6664043

Dorit Zini

מקצועי PCIL

דורית זיני

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון למערכות יחסים.

http://www.nashim.biz/links/mini_site.aspx?id=101 :אתר ישוב: חדרה
dorizini@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 0542276730
נייד: 054-2276730

Simon Ricki

מוסמך CCIL

ריקי סימון

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
rickisimon@outlook.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3100521

Galit Philosof

בכיר MCIL מדריך מוסמך

גלית פילוסוף

www.galit-philosof.co.il :אתר ישוב: שוהם
galit@galit-philosof.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5400001

Breiting Carmel

מוסמך CCIL

כרמל ברייטינג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: זכרון יעקב
c.breiting@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547575710
נייד: ----0547575710

Marziano Sari

מוסמך CCIL

שרי מרציאנו

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
123sari45@gmail.com :דוא"ל טלפון: 025336812
נייד: 054-8490442

Naomi Gelber

מוסמך CCIL

נעמי גלבר

:אתר ישוב: ירושלים
gelbern@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7145456

Roni Ben-zvi

בכיר MCIL

רוני בן צבי

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: כפר סבא
ronib21@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4325529

Sarig Eyal

מוסמך CCIL

איל שריג

התמחות: אימון לזוגיות / אימון אישי / אימון עסקי.

http://emoonbakesher.co.il/ :אתר ישוב: יגור
emoonbakesher@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-8345453
נייד: 052-8345453

Marx Sharon

מקצועי PCIL

שרון מרקס

התמחות: אימון אישי. אימון אישי / אימון עסקי.

sharonmarx.co.il :אתר ישוב: צור הדסה
70marx@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527748089
נייד: 052-7748089

Anat Zagagi

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ענת זגגי איל

:אתר ישוב: חיפה
anatzagagi@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4404116

Darom Yohai

מוסמך CCIL

יוחאי דרום

:אתר ישוב: הוד השרון
ydarom@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5667015
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה