• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Ruth Zifroni

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רותי צפרוני

www.rutizifroni.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
rutizf@012.net.il :דוא"ל טלפון: 08-9264353
נייד: 050-5502674

Or Ilanit

מוסמך CCIL

אילנית אור

:אתר ישוב: פתח תקוה
ilanitc73@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5323088
נייד: 054-7719842

Dreai Ester

מוסמך CCIL

אסתר דריי

התמחות: אימון אישי.

:אתר ישוב: מעלה אדומים
ettidreai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5757966
נייד: 054-5757966

Ereli Anat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת אראלי

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער.

www.e-mun.co.il :אתר ישוב: גת קיבוץ
ereli@gat.org.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-8801631

Froind Chanoch Chen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חנוך חן פרוינד

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: רעננה
chen.froind@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097411015
נייד: 052-7470707

Gili Malek

מוסמך CCIL

גילי מליק

התמחות: אימון אישי. אימון עסקי.

:אתר ישוב: רמת השרון
malek03@012.net.il :דוא"ל טלפון: 0544269283
נייד: 054-4269283

Etty Hartog

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי הרטוך

:אתר ישוב: גבעת ניל`י
ettyhartog@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5363013
נייד: 054-9537366

Agbaria Asmaa

בכיר MCIL

אסמא אגבאריה

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: אום אל-פחם
wahatalnafs@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0504336080
נייד: ----0549078019

Pinhas Anat

מוסמך CCIL

ענת פנחס

התמחות: אימון אישי. אימון ילדים ובני נוער / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: אלקנה
anatp70@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 053-2791910

Zecharia Limor

מוסמך CCIL

לימור זכריה

:אתר ישוב: קרית אונו
lmrzhr@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544447211
נייד: 054-4447211

Shilon Adi

מוסמך CCIL

עדי שילון

:אתר ישוב: זכרון יעקב
shilonadi@gmail.com :דוא"ל טלפון: +491746735378
נייד: 054-4212347

Ilan Amitai

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אילן אמיתי

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: נתניה
i.amitai@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0722124216
נייד: 054-6312515

Yaniv Iris

מוסמך CCIL

הרב ד"ר איריס יניב

התמחות: אימון אישי. אימון אישי / אמון משפחתי.

http://irisyaniv.com/ :אתר ישוב: נשר
y_iris@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8203368
נייד: 054-4916877

Melamed Miri

מוסמך CCIL

מירי מלמד

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: נתניה
melamed65@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0772005825
נייד: 0528648048

Elya Erez

מוסמך CCIL

ארז אליה

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון למנהלים.

www.erezelya.co.il :אתר ישוב: ניר אליהו
erezelya@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523217326
נייד: 052-3217326

Tadmor Maymon Einav

מקצועי PCIL

עינב תדמור מימון

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות / אימון אישי.

http://www.einavtadmor.co.il/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
einavtad@smile.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4393772

Shvarts Janny

מוסמך CCIL

ג'ני שוורץ

:אתר ישוב: גני תקווה
jannyshk@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5341265

Tsadik Michal

מוסמך CCIL

מיכל צדיק

התמחות: אימון אישי / אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: אלפי מנשה
michal.tsadik@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5423231

Limor Haham

מוסמך CCIL

לימור חכם

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: כפר סבא
Limork24@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 058-7920032

Pollak Nirit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נירית פולק

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

http://www.coachnp.co.il/ :אתר ישוב: רעננה
nirit@coachnp.co.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-8007833
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315