• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Rachel Eshkol

מוסמך CCIL

רחל אשכול

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: עין המפרץ
eshkol@ima.co.il :דוא"ל טלפון: 04-9852293
נייד: 052-3967001

Fainberg Eti

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אתי פיינברג

:אתר ישוב: הרצליה
etifain@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545577572
נייד: 0545577572

Eshed Dalit

מקצועי PCIL

דלית אשד

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: זכרון יעקב
dalitlevy444@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4299522

Dana Alon

מקצועי PCIL

דנה אלון

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

www.danaalon.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
danaalon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2158715

ליאור תמיר

מוסמך CCIL

שגית תמיר

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: חיפה
sagit.tamir1@gmail.com :דוא"ל טלפון: +972522489902
נייד: 052-2489902

Bracha Gavra

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ברכה גברא

:אתר ישוב: רחובות
gavra770@neto.net.il :דוא"ל טלפון: 08-9467708
נייד: 0543451770

Gila Avni

מקצועי PCIL

גילה אבני

:אתר ישוב: חיפה
gila@avni-sys.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8721149
נייד: 052-3727333

Naama Regev

בכיר MCIL

נעמה רגב

naama.biz :אתר ישוב: נס ציונה
naama@imun.biz :דוא"ל טלפון: 08-9286430
נייד: 0544304067

Sanovsky Hagit

מוסמך CCIL

חגית סנובסקי

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.successkey.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
hagit.sanovsky@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089739295
נייד: 054-5602926

Talma Shani

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תלמה שני

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אמון משפחתי.

Talma1943 :אתר ישוב: פלמח צובה
talmashani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5347876
נייד: 054-5637876

Dina Yaniv

מוסמך CCIL

דינה יניב

:אתר ישוב: גן יבנה
dinayaniv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8262880

Klain Daniela

בכיר MCIL

דניאלה קליין

www.themirror.co.il :אתר ישוב: משמרות
daniela.klain@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0544407540

Hagit Klaiman Tsofan

מוסמך CCIL

חגית קליימן-צופן

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער.

www.hagit-tsofan.com :אתר ישוב: ראש העין
hagitkl11@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9384008
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2517992

Orly Sudai-elkayam

מוסמך CCIL

אורלי סודאי-אלקיים

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון בריאותי.

:אתר ישוב: גבעתיים
orlyse12@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5713737
נייד: 052-8660629

Meranda Orit

מוסמך CCIL

אורית מרנדה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

www.mentorit.life :אתר ישוב: פרדס חנה
orit@mentorit.life :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7574323

Blank Sabina

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סבינה בלנק

www.sabinablank.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
sabina.blank@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3345327

Mimi Levi

מוסמך CCIL

מימי לוי

:אתר ישוב: פתח תקוה
mlbnoam05@walla.com :דוא"ל טלפון: 03-9332248
נייד: 050-7379600

Michael Bendavid

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מייקל בן דוד

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון אישי.

http://www.4lifecoahing.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
michael@4lifecoaching.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5260099

Oshra Howard

מוסמך CCIL

אושרה הווארד

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון אישי.

:אתר ישוב: אריאל
oshrah2@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9364392
נייד: 050-9364392

Dr.bartal Ami

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר עמי ברטל

התמחות: אימון למנהלים / אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: נהריה
a-bartal@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9923335
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-4485222
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה