• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Gali Hacarmeli

בכיר MCIL מדריך מוסמך

גלי הכרמלי

:אתר ישוב: אבן יהודה
gali_h@012.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4484189

Orit Broudo

מקצועי PCIL

אורית ברודו

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: גני תקווה
oritbroudo@outlook.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2076710

Galazan Luci

מוסמך CCIL

לוסי גלזן

:אתר ישוב: רמת גן
lucig@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4444303

Adato Osnat

מוסמך CCIL

אוסנת אדטו

:אתר ישוב: נתניה
Osnatadato1@walla.com :דוא"ל טלפון: 0502225183
נייד: 0502225183

Anat Manor

מוסמך CCIL

ענת מנור

:אתר ישוב: ראשון לציון
manor_a@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9657875
נייד: 052-8240514

Shafir Adi Eden

מקצועי PCIL

עדי עדן שפיר

:אתר ישוב: הרצליה
adi.shafir.cpa@gmail.com :דוא"ל טלפון: 099574125
נייד: 0527500818

Erez Menix

מקצועי PCIL

ארז מניקס

:אתר ישוב: גבעתיים
erez@menix.co.il :דוא"ל טלפון: 052-6517852
נייד: 052-9970500

Nir Duvdevani

בכיר MCIL

ניר דובדבני

:אתר ישוב: קרית מוצקין
nir@rnd.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6690550

Kimchi Liza

בכיר MCIL

ליזה קמחי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
lizak@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2728694

Bitterman Idan

מוסמך CCIL

עידן ביטרמן

:אתר ישוב: שפיים
idan.bitterman@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547547014
נייד: 0547547014

Cheled Keren

מוסמך CCIL

קרן חלד

:אתר ישוב: פתח תקוה
kerencheled@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0545491012
נייד: 0545491012

Netta Yarimi

מוסמך CCIL

נטע ירימי

:אתר ישוב: נס ציונה
netta1000@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8366364

Zeev Matalon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

זאב מטלון

:אתר ישוב: חיפה
zeevmatalon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8334406
נייד: 052-2694344

Dina Liberman

בכיר MCIL

דינה ליברמן

:אתר ישוב: רמת גן
profiled@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6769580
נייד: 052-3611607

Yael Zerony

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יעל זרעוני

:אתר ישוב: באר יעקב
yaelzerony@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8134591

Pollak Nirit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נירית פולק

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

http://www.coachnp.co.il/ :אתר ישוב: רעננה
nirit@coachnp.co.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-8007833

Orly Kain

מוסמך CCIL

אורלי קין

:אתר ישוב: גן שמואל
orlykain@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4278140

Anabella Shaked

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אנאבלה שקד

:אתר ישוב: כפר סבא
anabella@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7659241
נייד: 052-6912211

Zipi Kobrinski

מוסמך CCIL

ציפי קוברינסקי

:אתר ישוב: הרצליה
zipi.kobrinski@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5333180

Golan Nezi

בכיר MCIL

נזי גולן

:אתר ישוב: כפר סבא
nezigolan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7669762
נייד: 052-3680699
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315