ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Nitsa Ben Shalom

מקצועי PCIL

ניצה בן שלום

:אתר ישוב: חולון
nitsa_bs@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8460085

Arona Maskil

מוסמך CCIL

אהרונה משכיל

:אתר ישוב: הרצליה
arona.maskil@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-9507117
נייד: 052-3340445

Messinger Monica

מוסמך CCIL

מוניקה מסינגר

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

facebook.com/MonicaMessinger :אתר ישוב: חיפה
monicamessinger12@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0772123934
נייד: 0507334805

Orly Grinshteen

מוסמך CCIL

אורלי גרינשטיין

:אתר ישוב: שוהם
orlygrins@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9794759
נייד: 0546663932

Shosh Menix

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שוש מניקס

:אתר ישוב: גבעתיים
shosh@menix.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6517887

Uriel Schatz

מוסמך CCIL

אוריאל שץ

:אתר ישוב: קיבוץ שריד
s_t@sarid.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8594190

Chotam Dolly

בכיר MCIL

דולי חותם

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון לזוגיות.

www.chotam-consult.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
dolly@chotam-consult.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8266243

Denny Sason

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דאני ששון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
dennysason@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4604970

Amsalem Ora

מוסמך CCIL

אורה אמסלם

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ראשון לציון
ora.ams@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0502609789
נייד: 050-2609789

Irit Kassif

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אירית כסיף

www.ikc.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
irit@ikc.co.il :דוא"ל טלפון: 037448090
נייד: 0544527743

Osnat Gerson

מוסמך CCIL

אוסנת גרסון

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: הרצליה
ogerson@barak.net.il :דוא"ל טלפון: 099563221
נייד: 054-5639163

Yossi Shalom

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי שלום

:אתר ישוב: אשכולות
yshalom12@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-6287910
נייד: 054-7716999

Graitzer Osnat Gefen

בכיר MCIL

אסנת גפן גרייצר

:אתר ישוב: רעננה
agraitzer@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6692776

Vered Bloch

בכיר MCIL

ורד בלוך

:אתר ישוב: תל אביב יפו
veredbloch@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6996230
נייד: 054-5410479

Iris Berkooz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

איריס ברכוז - קמיניץ

:אתר ישוב: רמת גן
iris.berkooz@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9318619
נייד: 050-6874640

Sima Goren

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סימה גורן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
simi.goren@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2933737

Froind Chanoch Chen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חנוך חן פרוינד

:אתר ישוב: רעננה
chen.froind@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097411015
נייד: 0527470707

תיקי Hadad

מוסמך CCIL

תיקי חדד

:אתר ישוב: בת ים
tiki@tikihadad.com :דוא"ל טלפון: 0542333055
נייד: 054-2333055

Eran Stern

בכיר MCIL

ערן שטרן

:אתר ישוב: נווה מבטח
eran@out-standing.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3133482

Ela Faingold

מוסמך CCIL

אלה פיינגולד

:אתר ישוב: ירושלים
elafain@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6722072
נייד: 054-4366390
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

תוכן לסוף הדף אם קיים

 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315