• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Suhayek Cohen Dganit Amilya

מוסמך CCIL

דגנית אמיליה סוחייק כהן

:אתר ישוב: אבן יהודה
suhayek770@gmail.com :דוא"ל טלפון: 098913770
נייד: 050-5788099

Jacqueline Mkaabal

מוסמך CCIL

זקלין מוכעבל

התמחות: אימון אישי.

:אתר ישוב: חיפה
jacqueline.mkaabal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8507638
נייד: 054-6738946

Cohen-hamo Inbal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענבל כהן-חמו

התמחות: אימון לקריירה / אימון לקשב וריכוז / אימון למנהלים.

www.DoCoaching.com :אתר ישוב: רעננה
Inbalco@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5425833

Galit Zemmel

מוסמך CCIL

גלית זמל

galitsway.co.il :אתר ישוב: נס ציונה
gzemel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9407947
נייד: 054-9808220

Mickey Berkal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מיקי ברקל

:אתר ישוב: הוד השרון
miki@forachange.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4442133

Grodka Rivka

מוסמך CCIL

רבקה גרודקה

:אתר ישוב: ירושלים
rivkg47@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5386169
נייד: 050-4107781

Zvika Grunseit

מוסמך CCIL

צביקה גרינזייט

:אתר ישוב: ראשון לציון
grunseit@013.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4238780

Rachel Halperin

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רחל-לאה הלפרין

:אתר ישוב: כפר חב`ד
halperinr@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4948008

Aharon Renan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אהרון רנן

:אתר ישוב: ירושלים
renan@012.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6716212
נייד: 054-5723585

Refael Benjamin Ashkenazy

מוסמך CCIL

רפאל בנימין אשכנזי

:אתר ישוב: הר גילה
abrefael@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6767497
נייד: 057-7205502

Gutlohn Revital

מוסמך CCIL

רויטל גוטלון

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

www.newdirection.co.il :אתר ישוב: בית יצחק-שער חפר
gutlohnr@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7463180
נייד: 052-3853737

Roni Ratner

בכיר MCIL

רוני ראטנר

:אתר ישוב: נתניה
roniratner@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2247070

Sharon Almougy

בכיר MCIL

שרון אלמוגי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
sharonalmougy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9751770
נייד: 054-3030709

Landau Yvonne

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

איבון לנדאו

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון עסקי.

:אתר ישוב: ירושלים
landau7000@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6430602
נייד: 052-6387000

Tzafrir Gil

מוסמך CCIL

גיל צפריר

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: אריאל
tzafrir_g@mail.tel-aviv.gov.il :דוא"ל טלפון: 054-5732932
נייד: 054-5732932

Ronen Ze'ev

מוסמך CCIL

זאב רונן

www.business-excellence.co.il :אתר ישוב: גבעת עדה
zeev.ronen@business-excellence.co.il :דוא"ל טלפון: +972524767531
נייד: 052-4767531

זיוה זיוה

מוסמך CCIL

זיוה בקרמן

:אתר ישוב: כפר סבא
zivabek@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 0508377145
נייד: 050-3571458

Koka Hana

מוסמך CCIL

חנה קוקה

:אתר ישוב: רמת גן
hana_lee@walla.com :דוא"ל טלפון: 050-534-4557
נייד: 050-534-4557

Breiting Carmel

מוסמך CCIL

כרמל ברייטינג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: זכרון יעקב
c.breiting@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547575710
נייד: ----0547575710

Levin Galit

מוסמך CCIL

גלית לוין

התמחות: אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: נס ציונה
galit.levin4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089104620
נייד: 054-2424776
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315